ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Конкурси на кращі дитячий малюнок і твір з теми «Людина та ліс»

18.06.2015

17 червня 2015 року відбулося нагородження переможців і призерів конкурсів на кращі дитячий малюнок і твір з теми «Людина та ліс», які проводяться з ініціативи Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

На заключні етапи конкурсів було представлено 37 малюнків та 32 твори з 45 навчальних закладів області.

З вітальними словами до учасників конкурсів звернулися Тихенко Лариса Володимирівна, директор Комунального закладу Сумської обласної ради – Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та Товстуха Олександр Володимирович, заступник начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

За рішенням журі зазначених конкурсів переможцями та призерами визначено:

у конкурсі на кращий малюнок «Людина і ліс»:

І місце - Вовницький Олександр, вихованець Липоводолинського районного будинку дітей та юнацтва;

ІІ місце - Насеннік Дар’я, вихованка Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце - Деркач Вікторія, учениця Будильського НВК Лебединської районної ради;

призери:

Малунова Анастасія, учениця Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2;

Лаухіна Ірина, учениця Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1;

Макарчук Анастасія, учениця Клишківського НВК Шосткинської районної ради;

Чернякова Вікторія, вихованка комунального закладу Сумської обласної ради – Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

у конкурсі на кращий твір «Людина і ліс»:

І місце - Савела Ольга, учениця Клишківського НВК Шосткинської районної ради;

ІІ місце - Холоденко Анна, учениця Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Лебединської районної ради;

ІІІ місце - Александрова Дар’я, учениця Заводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Великописарівської районної ради;

призери:

Ковбасенко Люба, вихованка Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Кубишка Юрій, учень Юрівського НВК Конотопської районної ради;

Тютченко Олена, вихованка Комунального закладу Сумської обласної ради – Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

Хокімова Анна, учениця Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Липоводолинської районної ради.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 2 + 5.

^Вгору