ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Краєзнавчий квест учнівської молоді «Намисто Слобожанщини»

23.05.2013

22 травня 2013 року в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулося відкриття краєзнавчого квесту учнівської молоді «Намисто Слобожанщини», що проходив у межах обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина».

Учасниками квесту стали 75 учнів, вихованців загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів. Під час проведення квесту було організовано виставку дитячих робіт з теми «Старовинні садиби».

Вихованці гуртків декоративно-ужиткового напряму представляли роботи із зображенням старовинних садиб, виконаних у техніках квілінг, вишивка, аплікація, природні матеріали.

Вихованці гуртків технічного напряму презентували макети старовинних садиб із дерева, пінопласту, паперу.

Вихованці гуртків, студій образотворчого мистецтва презентували роботи з теми «Старовинні садиби» у техніках гуаш, акварель, графіка.

Переможцями виставки у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» стали: Фащук Анастасія, вихованка Шосткинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, Кияшко Віталій, вихованець Охтирського міського центру дитячої та юнацької творчості – І місце; Приходько Катерина, учениця Роменської ЗОШ І-ІІІ ст. №9, Зубок Тетяна, вихованка Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості – ІІ місце; Суховєєва Світлана, вихованка Путивльського районного центру позашкільної роботи, Чернігівська Ангеліна, вихованка Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю – ІІІ місце.

У номінації «Архітектурне моделювання» журі визнало кращими роботи: Ігнатуша Іван, вихованець Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, вихованці гуртка «Юні екскурсоводи» Хотінської СШ І-ІІІ ст. Сумського району – І місце; Бєлобров Олексій, вихованець Буринського будинку дитячої та юнацької творчості, Коростіль Віктор, вихованець Лебединської станції юних техніків, Гробова Анна, учениця Сумської ЗОШ І-ІІІ ст. №18 – ІІ місце; Корнієнко Марія, вихованка Буринського будинку дитячої та юнацької творчості, Коритник Олексій, вихованець Охтирської станції юних техніків – ІІІ місце.

У номінації «Образотворче мистецтво» кращими стали Галайба Катерина, вихованка Конотопського центру дитячої та юнацької творчості, Чернишова Яна, вихованка Сумського районного будинку дітей та юнацтва – І місце; Старченко Євген, вихованець Глухівського районного будинку творчості школяра, Кульомза Катерина, вихованка Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю – ІІ місце; Беленко Юлія, вихованка Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Гайдук Наталія, вихованка Конотопського центру дитячої та юнацької творчості – ІІІ місце.

Кращі роботи буде презентовано на виставках, проведення яких планується в обласній державній адміністрації.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 5 й 7.

^Вгору