Нехай квітує дерево родинне
06.04.2020
![](system/html/06_04-a029ff9d.jpg)
Триває обласний конкурс дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне». Нариси та фото робіт надсилайте до 15 квітня за адресою м. Суми, вул. Серпнева 14а з поміткою конкурс «Нехай квітує дерево родинне».
06.04.2020
Триває обласний конкурс дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне». Нариси та фото робіт надсилайте до 15 квітня за адресою м. Суми, вул. Серпнева 14а з поміткою конкурс «Нехай квітує дерево родинне».