ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

НОВИНИ З ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

30.07.2024

Збірна команда Сумської області з пішохідного туризму взяла участь у 53-му Чемпіонаті України серед юнаків з пішохідного туризму, що відбувся в мальовничому куточку Закарпаття з 21 до 27 липня 2024 р.

Змагання проходили на дистанціях 4-го класу складності «Смуга перешкод (командні змагання)», «Смуга перешкод (змагання зв'язок, особисто-командний залік)», «Крос-похід».

Високий рівень технічної та тактичної підготовки команда Сумської області продемонструвала під час проходження найскладнішої та найдовшої дистанції Чемпіонату – «Крос-похід». На маршруті довжиною 6,2 км учасники долали технічні етапи з пішохідного туризму та виконували спеціальне завдання зі спортивного орієнтування. Наша команда у складі Смоленко Анастасії, Лапи Марії, Троян Емілії, Ганзенко Дар’ї (вихованці СОЦПО та РТМ, керівник Бацман Жанна), Андросова Олександра (вихованець Сумського ПДЮ, керівник Андросова Валентина), Скубака Данііла (вихованець Охтирського МЦПО-МАНУМ, керівник Сталинський Валентин) посіли 7 місце з 15 команд-учасників Чемпіонату.

На дистанції «Смуга перешкод (змагання зв'язок, особисто-командний залік)» команда посіла 11 місце.

Найкращий результат серед жіночих зв'язок посіла зв'язка у складі Лапи Віри, Троян Емілії – ІІ місце.

Збірна команда Сумської області (тренер Бацман Жанна) продемонструвала відповідний рівень підготовки проходження дистанцій 4 класу складності.

Дякуємо ЗСУ за можливість займатися улюбленою справою.