ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Обласний конкурс «Золоте серце» номінація «Працівник позашкільного навчального закладу»

09.09.2011

1. Балаценко Марина Миколаївна - заступник директора з навчально-виховної роботи Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді Сумської міської ради
2. Міготіна Людмила Григорівна - методист центру Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської міської ради
3. Попова Ганна Олександрівна - тренер-педагог Народного художнього колективу України ансамблю сучасного танцю «Веселка» Сумського міського палацу дітей та юнацтва Сумської міської ради
4. Радченко Алла Юріївна - керівник гуртка «В’язання гачком» Путивльського районного центру позашкільної роботи Путивльської райдержадміністрації
5. Хорошун Віра Валентинівна - керівник гуртка «Географічне краєзнавство» Охтирського міського центру дитячої та юнацької творчості Охтирської міської ради
6. Бєльська Анна Іванівна - керівник театрального гуртка Тростянецького районного палацу дітей та юнацтва Тростянецької райдержадміністрації
7. Строкань Юрій Віталійович - керівник радіотехнічного гуртка Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддюРоменської міської ради
8. Лобода Ольга Павлівна - керівник гуртка «Юний журналіст» Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості Роменської райдержадміністрації
9. Філатова Наталія Яківна - керівник гуртка «Бісероплетіння» Глухівського міського центру дитячої та юнацької творчості Глухівської міської ради
10. Макарова Алла Олександрівна - керівник Зразкового театрального колективу «Лицедії», викладач театральних дисциплін Конотопської дитячої школи мистецтв Конотопської міської ради
11. Павленко Любов Адамівна - керівник творчого колективу «Ранковий передзвін» Недригайлівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Недригайлівської райдержадміністрації
12. Радченко Ірина Олександрівна - керівник гуртка «Витинанки» та «Фотодизайн» Шосткінського клубу дитячої та юнацької творчості «Орлятко» Шосткінської міської ради
13. Шульов Сергій Леонідович - акомпаніатор районного Лебединського Будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської райдержадміністрації
14. Ніколаєнко Андрій Олексійович - керівник школи англійської мови Білопільського районного центру дитячої та юнацької творчості Білопільської райдержадміністрації
15. Муравицький Сергій Георгійович - керівник гурткової роботи Липоводолинського районного Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської райдержадміністрації
16. Литовченко Тетяна Петрівна - керівник хореографічного гуртка «Веселка» Лебединського міського Центру дитячої та юнацької творчості Лебединської міської ради
17. Чередниченко Валентина Олександрівна - керівник гуртка «Юні екологи» Охтирського районного Центру дитячої та юнацької творчості Охтирської райдержадміністрації
18. Пата Олена Іванівна - керівник гуртка «Основи інформаційних технологій» Шосткінського міського Центру естетичного виховання дітей та юнацтва Шосткінської міської ради
19. Домащенко Ірина Вікторівна - керівник Зразкової студії сучасного танцю «Шарм» Шосткинського міського Центру естетичного виховання дітей та юнацтва Шосткинської міської ради
20. Ющенко Наталія Іванівна - заступник директора з навчально-виховної роботи Шосткинського міського Центру естетичного виховання дітей та юнацтва Шосткинської міської ради

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 7 + 9.

^Вгору