ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Обласний пленер конкурс «Перлини Сумщини»

12.10.2011

З метою виявлення й підтримки творчих здібностей дітей та талановитої молоді 24 вересня 2011року на базі Тростянецького палацу дітей та юнацтва відбувся обласний пленер конкурс «Перлини Сумщини».

У конкурсі взяли участь 85 учнів вихованців загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів м. Ромни, м. Конотоп, м. Суми, Сумського, Білопільського, Буринського, Путивльського, Шосткінського, Липово-Долинського, Кролевецького, Охтирського, Тростянецького, Ямпільського, Глухівського, Конотопського районів.

Пленер конкурс проводився у двох номінаціях: архітектура та пейзаж, в молодшій, середній та старшій вікових категоріях за основним і вищім рівнями виконавської майстерності.

Переможцями у номінації «Архітектура» основного рівня виконавської майстерності стали:

  • Акопян Давид, вихованець творчого об’єднання образотворчого мистецтва Шосткинського міського центру естетичного виховання дітей та юнацтва, керівник Михайличенко Тетяна Василівна;
  • Тельбіс Валерія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Охтирського міського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Бейс Людмила Іванівна;

вищого рівня виконавської майстерності:

  • Лук’яненко Аліна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Сумського районного будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Карпенко Валентина Володимирівна;
  • Левченкова Руслана, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра» Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29, керівник Пайманов Юрій Семенович;
  • Акімкіна Аліна, учениця Конотопської дитячої художньої школи, керівник Ракітіна Олена Володимирівна (вищий рівень виконавської майстерності).

Дипломи першого ступеня у номінації «Пейзаж» основного рівня виконавської майстерності отримали:

  • Кравцова Анна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Сумського районного будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Карпіщенко Ірина Миколаївна.
  • Лисенко Ярослав, вихованець гуртка образотворчого мистецтва «Акварель» Путивльського районного центру позашкільної роботи, керівник Полозова Валентина Віталіївна;
  • Малиш Альбіна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Липоводолинського районного будинку дітей та юнацтва, керівник Купка Людмила Миколаївна;

Дипломи першого ступеня у номінації «Пейзаж» вищого рівня виконавської майстерності:

  • Дейнека Марина, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Сумського районного будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Карпенко Валентина Володимирівна;
  • Овсієнко Людмила, вихованка народної студії образотворчого мистецтва «Країна мистецтв» Сумського міського палацу дітей та юнацтва, керівник Коздровська Валентина Миколаївна.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 6 + 6.

^Вгору