ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Обласний семінар-зліт зі спортивного туризму для працівників освіти

26.09.2017

З 21 по 24 вересня 2017 року на території Сумського району (Зелений Гай) відбувся обласний семінар-зліт зі спортивного туризму для працівників освіти, в межах якого було проведено Чемпіонат області серед працівників освіти зі спортивного туризму.

У семінарі взяли участь представники навчальних закладів: Білопільського, Буринського, Краснопільського, Кролевецького, Сумського, Тростянецького р-нів, міст Конотоп, Суми, Шостка.

Чемпіонат області проходив за видами: «Крос-похід», «Смуга перешкод» (особиста, командний залік), «Спортивне орієнтування» (особиста, командний залік).

Кращі результати на дистанції «Крос-похід» показали:

І місце – команда Кролевецького району;

ІІ місце – команда м. Конотоп;

ІІІ місце – команда Сумського району.

На дистанції «Смуга перешкод» переможцями та призерами стали:

І місце – команда Сумського району;

ІІІ місце – команда Кролевецького району.

У спортивному орієнтуванні І та ІІ місця посіли команди Кролевецького району, ІІІ місце здобула команда Сумського району. В особистому заліку переможцями на дистанції стали Колода Дмитро (м. Шостка) та Ростальна Вікторія (Кролевецький р-н.).

У загальному заліку

І місце посіла команда Кролевецького району;

ІІ місце – команда Сумського району;

ІІІ місце – команда м. Конотоп.

Суддівська колегія відмітила злагодженість роботи команд на дистанціях Чемпіонату Білопільського, Тростянецького та Шосткінського районів.