ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Обласний зліт учнівських лісництв «Майбутнє лісу – справа молодих!»

05.05.2015

З метою активізації роботи учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів області, вдосконалення допрофесійної підготовки учнівської молоді з основ лісового господарства, формування екологічної культури учнівської молоді 29 квітня 2015 року на базі Сумського національного аграрного університету відбувся обласний зліт учнівських лісництв «Майбутнє лісу – справа молодих!».

50 учнів і вихованців загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів області презентували досягнення учнівських лісництв, захищали учнівські пошуково-дослідницькі роботи у галузі лісового господарства, брали участь у конкурсі юних лісівників.

За підсумками зльоту переможцями визначено:

виставка-презентація досягнень учнівських лісництв

І місце – Щербак Надія, вихованка учнівського лісництва «Паросток»

Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Болотний Антон, вихованець учнівського лісництва «Совенятко»

Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 11;

ІІ місце – Крамінська Дар’я, вихованка учнівського лісництва «Дружба» Великобобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Краснопільської районної ради;

Заплюсвічка Михайло, вихованець учнівського лісництва Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – Балишева Каріна, вихованка учнівського лісництва «Полісся» Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 Ямпільської районної ради;

Глущенко Андрій, вихованець учнівського лісництва Білопільського районного центру дитячої та юнацької творчості;

відкритий захист учнівських пошуково-дослідницьких робіт

І місце – Тітаренко Анастасія, вихованка учнівського лісництва «Совенятко» Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 11, тема роботи «Живцювання ялини звичайної та її використання в зеленому будівництві»;

ІІ місце – Гащенко Ірина, вихованка учнівського лісництва «Паросток» Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, тема роботи «Зоокультура та інтродукція фазана мисливського у ДП «Мисливське господарство «Суми»;

Дугін Вадим, вихованець учнівського лісництва «Дружба» Великобобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Краснопільської районної ради, тема роботи «Роль рудих мурах у житті лісу, захист їх від шкідників»;

ІІІ місце – Коваленко Вікторія, вихованка учнівського лісництва Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості, тема роботи «Вплив розселення мурашок на екологічний стан лісу»;

Логвин Андрій, вихованець учнівського лісництва «Полісся» Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 Ямпільської районної ради, тема роботи «Дослідження вирощування садивного матеріалу модрини європейської в умовах східного Полісся»;

конкурс юних лісівників

І місце – Крамський Михайло, вихованець учнівського лісництва «Полісся» Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 Ямпільської районної ради;

ІІ місце – Колесник Надія, вихованка учнівського лісництва «Дружба» Великобобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Краснопільської районної ради;

ІІІ місце – Клімова Ангеліна, Скоробагатько Богдана, вихованки учнівського лісництва «Паросток» Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Вітаємо переможців!

Бажаємо наснаги і творчих успіхів у подальшій діяльності!

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 2 й 1.

^Вгору