ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Перемога юних садівників Тростянця у Всеукраїнському фестивалі «Україна - сад»

09.10.2017

З 4 по 6 жовтня 2017 року вихованці комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» брали участь у Всеукраїнському фестивалі «Україна - сад» (м. Київ).

Захід проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) спільно з Національним університетом біоресурсів та природокористування України, Інститутом садівництва Національної академії аграрних наук України.

Учасники фестивалю презентували досягнення своїх творчих учнівських об’єднань під час виставки; захищали науково-дослідницькі роботи у секціях «Дослідницька робота в ягідниках», «Дослідницька робота в плодовому саду», «Дослідницька робота у плодово-ягідному розсаднику».

Згідно з рішенням журі Фестивалю за презентацію виставки досягнень творчих учнівських об’єднань садівничого профілю вихованці гуртка «Юні садівники» комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» нагороджені грамотою за зайняте І місце; Мовенко Юлія нагороджена Почесною грамотою Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України за захист науково-дослідницької роботи з теми «Вирощування та сортовивчення суниці садової нейтрального дня».

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 8 й 3.

^Вгору