ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Підтвердження майстерності

31.08.2017

З 18 по 27 серпня 2017 року в угорському місті Надькониже відбувся Чемпіонат світу з судномодельного спорту секції «М» (швидкісні радіокеровані моделі).

До складу юніорської збірної України увійшли глухівчани, майстри спорту Олег Устінов та Дмитро Борщ.

Цього року світова організація судномоделізму NAVIGA з метою розвитку судномодельного спорту, відмінила стартові внески для юніорів. Це дало змогу молодим спортсменам виступити у більшій кількості класів моделей.

У класі моделей F-3E (з електродвигунами для фігурного керування) Дмитро Борщ зайняв четверте місце. У класі F-3V (з двигунами внутрішнього згоряння для фігурного керування) Олег Устінов також зайняв четверте місце.

У фіналі командних перегонів класу ЕКО – тім, команда у складі Олега Устінова, Дмитра Борща та Андрія Береки (Полтава) у напруженій боротьбі посіла третє місце і отримала бронзові медалі світової першості.

Підготував юних спортсменів до Чемпіонату світу тренер Микола Грудина.