ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ СЕРЕД ЛІДЕРІВ

09.10.2020

30 вересня 2020 року Українським державним центром позашкільної освіти були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

Як зазначено на сайті Українського державного центру позашкільної освіти, цього року переважну більшість призових місць отримала Хмельницька, Полтавська та Сумська область.

З вісімнадцяти поетичних творів та двадцяти дитячих малюнків що взяли участь у фінальному етапі конкурсу одинадцять та десять, відповідно, отримали призові місця

Дипломом І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у номінації «Образотворче мистецтво» нагороджено:

Волошину Дарину, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «З Україною в серці» комунального закладу «Березівський центр дитячої та юнацької творчості» Березівської сільської ради, за роботу «З Україною в серці», керівник Мешкова Н.Л.;

Горкушу Ксенію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Комунального комплексного закладу позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості», за роботу «Україна понад усе!», керівник Горбач А.С.;

Руяткіну Дар’ю, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Комунального комплексного закладу позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості», за роботу «Слава Україні! Героям слава!», керівник Горбач А.С.;

Шепотька Матвія, вихованця гуртка «Аквамарин» Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради, за роботу «Мирна звістка», керівник Колесникова-Колодка С.С.

Дипломом ІІ ступеня – нагороджено:

Дятленко Анастасію, вихованку Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» комунального закладу Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Ми бережемо ваш спокій», керівник Бабаєва В.Г.;

Насеннік Дар’ю, вихованку Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» комунального закладу Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Довгоочікувана зустріч», керівник Бабаєва В.Г.;

Сибилеву Поліну, вихованку Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» комунального закладу Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Повертайтеся живими», керівник Бабаєва В.Г.;

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:

Мандриченко Валерію, вихованку гуртка «Аквамарин» Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради, за роботу «Хто як не ми?», керівник Колесникова-Колодка С.С.;

Ніколаєнко Софію, вихованку Народної студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» комунального закладу Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, за роботу «Сім’я», керівник Москаленко О.А.;

Тетюру Поліну, вихованку Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» комунального закладу Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Завжди на варті», керівник Бабаєва В.Г.

У номінації «Поезія» (вірші) на тему «Листи на фронт»

Дипломом І ступеня нагороджено:

Годуна Богдана, вихованця гуртка «Мій рідний край» Куземинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу «Мрії маленького українця», керівник Павленко О.В.;

Повидиш Валерію, вихованку гуртка «Пролісок» Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопського району, за роботу «За нашу свободу!», керівник Беседа Ж.М.;

Дипломом ІІ ступеня – нагороджено:

Анісімову Анну, вихованку гуртка «Юні екскурсоводи» Лебединського центру позашкільної освіти, за роботу «За щастя і долю», керівник Зелінська І.І.;

Волошка Олега, вихованця гуртка «Фольклористика» Комунального комплексного закладу позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості», за роботу «Захист Донецького аеропорту», керівник Кладько Т.С.;

Калініченко Анастасію, ученицю Комунального закладу Березівської сільської ради «Шевченківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Суничка», за роботу «Мрія», вчитель Пешкова І.Л.;

Таран Карину, вихованку літературного об’єднання «Любисток» Комунального закладу Березівської сільської ради «Слоутський навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка», за роботу «Героям України», керівник Непомняща Т.І.;

Тараспольську Лілію, вихованку гуртка «Юні журналісти» Лебединського центру позашкільної освіти, за роботу «Ми маємо право», керівник Федірко А.М.;

Дипломом ІІІ ступеня – нагороджено:

Василенка Едуарда, учня Ворожбянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №4 Білопільської районної ради, за роботу «Ми за мир», вчитель Мірошниченко О.М.;

Гаращенко Світлану, вихованку гуртка «Юні журналісти» Лебединського центру позашкільної освіти, за роботу «Учора тато повернувся мій з війни…», керівник Федірко А.М.

Кулєш Поліну, вихованку КЗ «Районний будинок творчості школярів» Глухівської районної ради, Некрасівського НВК, за роботу «Пісня про Україну», керівник Конопля Г.І.;

Радченко Ладу, вихованку літературного об’єднання «Проба пера» Комунального закладу Березівської сільської ради «Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Веселка», за роботу «Молитва за Україну», керівник Мамай О.М.

Вітаємо з перемогою.

Миру, успіхів і творчого натхнення Вам дорогі діти.

udcpo.com.ua

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 7 й 6.

^Вгору