ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Проведення науково-практичної конференції «Перший крок у науку»

21.03.2016

18 березня 2016 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю учні загальноосвітніх, вихованці позашкільних навчальних закладів області взяли участь у науково-практичній конференції «Перший крок у науку».

Для слухачів відділень історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю, хімії та біології, екології та аграрних наук, мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, математики, фізики та комп’ютерних наук згідно з планом заходу було проведено засідання у форматі конференції, під час якого юні дослідники захищали свої пошуково-дослідницькі, експериментальні роботи. Оцінювали виступи учнів члени журі – науковці вищих навчальних закладів м. Суми, викладачі Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Після захисту наукових робіт юні дослідники відвідали лекційне заняття Улунової Анни Євгенівни, кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної психології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка.

Найприємнішим моментом для учасників заходу було нагородження грамотами, адже захистити, довести значимість, актуальність, новизну науково-дослідницької роботи – це надзвичайно складна, кропітка справа, що потребує зусиль, знань, вмінь і часу. Тому вибороти призове місце й отримати визнання досвідчених науковців – це найсправедливіша та найбажаніша винагорода, що додає натхнення та сил для подальшої роботи на ниві великої науки.

Обласна конференція «Перший крок у науку» залишила приємні спогади в учнів, адже це були незабутні хвилини спілкування з однодумцями та педагогами.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 6 й 4.

^Вгору