ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Результати участі педагогів закладів позашкільної освіти області у всеукраїнських конкурсних методико-педагогічних заходах 2017 року

20.03.2018

Підбито підсумки всеукраїнських методико-педагогічних заходів, зокрема Позашкільних педагогічних читань – виставки видавничої продукції з питань позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму, Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури еколого-натуралістичного напряму для закладів позашкільної освіти, Всеукраїнського конкурсу-огляду соціально-педагогічних виховних систем закладів позашкільної освіти.

 

За підсумками участі в Позашкільних педагогічних читаннях – виставці видавничої продукції з питань позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму нагороджено:

Тематичний розділ «Модернізація змісту позашкільної освіти»

дипломом І ступеня – педагогічний колектив Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (збірники інструктивно-методичних матеріалів «Голос крові: ми – Українці» за загальною редакцією Тихенко Лариси Володимирівни, директора Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю);

дипломом ІІ ступеня – авторський коллектив у складі педагогів Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Будинку дитячої та юнацької творчості Буринської районної ради, Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради, комунального позашкільного навчального закладу Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості», комунального закладу Сумської міської ради «Палац дітей та юнацтва», Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук учнівської молоді, Конотопської міської станції юних туристів Конотопської міської ради, комунального закладу Сумської міської ради – Сумського міського центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді: Перепелиця Ніна Володимирівна, Огнєва Світлана Василівна, Глушко Тетяна Іванівна, Мальцева Олена Володимирівна, Федірко Світлана Олександрівна, Безугла Інна Дмитрівна, Солорєва Анна Іванівна,; Бицан Тетяна Олександрівна, Хорунжий Дмитро Володимирович, Русанова Ірина Володимирівна, Коваленко Наталія Михайлівна, Рось Ніна Василівна, Покровенко Наталія В’ячеславівна, Волосовець Наталія Василівна, Миготіна Людмила Григорівна (збірник навчально-методичних матеріалів «Голос крові: ми – Українці. Організація роботи з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в гуртках туристсько-краєзнавчого напряму позашкільних навчальних закладів»);

Тематичний розділ «Інновації у формуванні фахових компетенцій педагогів»

дипломом І ступеня - авторський колектив Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю: Тихенко Лариса Володимирівна, Бондар Любов Миколаївна, Крекотіна Тетяна Миколаївна (методичний посібник «Сучасні підходи до організації роботи позашкільного навчального закладу»);

Тематичний розділ 

«Позашкільний навчальний заклад і регіон: енергія інноваційної взаємодії»

дипломом І ступеня – авторський колектив Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю: Тихенко Лариса Володимирівна, Бондар Любов Миколаївна, Крекотіна Тетяна Миколаївна, Тернавська Людмила Володимирівна (збірник «Позашкільна освіта Сумщини: регіональний аспект»);

дипломом ІІ ступеня –авторський колектив комунального закладу Сумської міської ради – Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді: Люльченко Марина Володимирівна, Дубініна Світлана Борисівна (буклет «Енергозбереження – крок до майбутнього»);

Тематичний розділ «Науково-популярні видання для дітей та юнацтва»

дипломом ІІ ступеня – авторський коллектив Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю: Тихенко Лариса Володимирівна, Пархоменко Ірина Володимирівна, Сліпченко Тетяна Володимирівна, Мишакова Тетяна Вікторівна (навчальний порадник «Я розповім тобі про Суми»);

дипломом ІІІ ступеня – авторський коллектив Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю: Пархоменко Ірина Володимирівна, Сліпченко Тетяна Володимирівна, Висоцька Людмила Василівна (книга «Абетка про Суми»);

Тематичний розділ «Реклама досягнень позашкільного навчального закладу»

дипломом ІІІ ступеня – авторський колектив комунального позашкільного навчального закладу Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості»: Терентій Таміла Дмитрівна, Ручкіна Дарія Сергіївна, Глущенко Оксана Іванівна (фотоальбом «Центр з вікнами в природу»).

 

Диплом І ступеня нагороджено переможців Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури еколого-натуралістичного напряму для закладів позашкільної освіти – авторський коллектив Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю: Перепелиця Ніна Володимирівна, Тарасенко Тетяна Петрівна, Покутня Лідія Миколаївна, Огнєва Світлана Василівна, Ванєєва Лариса Олексіївна, Ткаченко Вікторія Володимирівна, Несвіт Світлана Олександрівна, Юрченко Оксана Миколаївна, Дубина Наталія Анатоліївна, Рагуліна Ольга Олександівна, Павліченко Наталія Іванівна, Окунь Олена Миколаївна (посібник «Національно-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді у позашкільній роботі декоративно-ужиткового спрямування»).

 

За результатами Всеукраїнського конкурсу-огляду соціально-педагогічних виховних систем закладів позашкільної освіти кращими визначено виховні системи:

-         комунального закладу Сумської міської ради «Палац дітей та юнацтва» («Формування соціальної активності дітей та учнівської молоді в процесі дитячого самоврядування в позашкільному освітньому середовищі», автори Козлова Людмила Миколаївна, Чаус Ірина Володимирівна) − І місце;

-         Шосткинської міської станції юних натуралістів («Соціально-педагогічна виховна система станції юних натуралістів», автори Корнієнко Сергій Володимирович, Гутянко Оксана Олександрівна) – ІІІ місце;

-         комунального позашкільного навчального закладу Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості» («Реалізація концептуальних положень сучасної біополітики у сфері освіти в роботі Центру дитячої та юнацької творчості», автори Перепелиця Ніна Володимирівна, Ручкіна Ірина Вікторівна, Терентій Таміла Дмитрівна) – ІІІ місце.

 

Вітаємо переможців!

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 9 + 1.

^Вгору