ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Вдале завершення сезону

22.12.2016

17–18 грудня 2016 року в Сумах проводились Всеукраїнські змагання з судномодельного спорту (секція «М», моделі класу міні ЕКО) на Кубок Сумського державного університету.

У змаганнях, що відбулися в басейні спортивного комплексу «Олімпійський» СумДУ, взяли участь юніори та спортсмени-моделісти з Києва, Харкова, Сум та Глухова.

До складу команди Глухівського МЦПО увійшли майстри спорту Дмитро Борщ (ЗОШ №2) та Олег Устінов (ГАТІ), першорозрядники Кирило Туман (школа-інтернат) та Іван Науменко (ЗОШ №2).

Дмитро Борщ, виборов перше місце в класі моделей міні-ЕКО серед юніорів, був нагороджений кубком і золотою медаллю.

У командних перегонах міні-тім екіпаж у складі Дмитра Борща та Олега Устінова виборов друге місце і срібні медалі, поступившись трохи екіпажу у складі майстра спорту міжнародного класу Іллі Норкіна з Києва та лідера секції «М» Андрія Злобіна з Харкова.