ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Відбувся обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій (01-02.12.2017)

03.12.2017

З 01 по 02 грудня 2017 року комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю на базі Сумського державного університету був проведений обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Конкурс проходив згідно Умов про проведення обласного конкурсу, яке передбачало участь представників команд у трьох номінаціях: «Офіс», «WЕВ-дизайн» та «Програмування».

Основним завданням конкурсу є стимулювання творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді, підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформатики та основ програмування, виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді.

У конкурсі взяли участь вихованці десяти позашкільних навчальних закладів області, а саме: Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва», Комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради, Комунальної установи «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради», комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Будинку дитячої та юнацької творчості Буринської районної ради, Сумської районної станції юних техніків Сумської районної ради, Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва, Кролевецької районної станції юних техніків, Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради, Комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області – районного центру позашкільної роботи.

Особиста першість визначалася за сумою балів одержаних учасником конкурсу за всі виконані завдання, що передбачені програмою конкурсу, а командна першість - за сумою місць, зайнятих членами команди в особистій першості.

У командному заліку призові місця вибороли:

I місце – команда Комунальної установи «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради», керівник Пата Олена Іванівна;

I місце – команда Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва, керівник Торянок Людмила Олександрівна;

IІ місце – команда Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва», керівник Слєдзєвський Юрій Богданович;

III місце – команда Комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради, керівник Бартош Дмитро Євгенійович.

В особистому заліку в номінації «Офіс» переможцями стали:

І місцеПархоменко Олена, вихованка Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва;

ІІ місцеСинявська Євгенія, вихованка Комунальної установи «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради»;

ІІІ місцеСергієнко Дмитро, вихованець Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва».

В особистому заліку в номінації «Web-дизайн» переможцями стали:

І місцеЧумаков В’ячеслав, вихованець комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місцеКандиба Владислав, вихованець Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва»;

ІІІ місцеБойченко Андрій, вихованець Комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради.

В особистому заліку в номінації «Програмування» переможцями стали:

І місцеСеменистий Андрій, вихованець Комунальної установи «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради»;

ІІ місцеМихайленко Денис, вихованець Кролевецької районної станції юних техніків;

ІІІ місцеЛогвінов Дмитро, вихованець Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва;

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Всі фото...

Протоколи...

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 2 й 4.

^Вгору