ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Відбувся обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

18.03.2018

17 березня 2018 року комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю був проведений обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Початкове технічне моделювання – це перші кроки до пізнання цікавого світу техніки, перші спроби власної творчої діяльності, опанування молодшими школярами початковими технічними та технологічними знаннями, вміннями і навичками.

Програмою змагань передбачалося теоретичне тестування, виготовлення моделей транспортної техніки та виготовлення моделі планера і участь у змаганнях на дальність польоту.

За підсумками проведення змагань переможцями в командній першості стали: диплом І ступеня – команда комунальної організації Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області, диплом ІІ ступеня – команда Cумської районної станції юних техніків та команда комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, диплом ІІІ ступеня – команда Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, команда Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді та команда Кролевецької станції юних техніків Кролевецької міської ради.

Також було підбито підсумки в особистому заліку в кожному з трьох етапів змагань. На I етапі – «Теоретичний залік» переможцями стали: 1 місце - Прокапенко Даніл (Сумська районна станція юних техніків) та Бондаренко Анатолій (Сумська районна станція юних техніків); 2 місце - Гуща Павло (комунальна організація (установа, заклад) Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області); 3 місце - Кузьменко Богдан (комунальна організація (установа, заклад) Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області). На II етапі – «Виготовлення транспортної техніки» переможцями стали: 1 місце - Даниленко Микола (комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю); 2 місце - Кузьменко Богдан (комунальна організація (установа, заклад) Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області); 3 місце - Ніконець Аркадій (комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю). На III етапі – «Виготовлення моделі планера і участь у змаганнях на дальність польоту» переможцями стали: 1 місце - Гуща Павло (комунальна організація (установа, заклад) Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області); 2 місце - Кузьменко Богдан (комунальна організація (установа, заклад) Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області); 3 місце - Козенко Микола (Глухівський міський центр позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області).

Переможці змагань були нагороджені дипломами Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Підсумкові протоколи можна переглянути тут...

Усі фото...

За інформацією науково-технічного відділу
КЗ СОР – ОЦПО та РТМ

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 3 і 8?

^Вгору