ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

VII обласний конкурс дитячих фольклорних колективів «Лелеченька»

07.11.2012

3 листопада 2012 року на базі Путивльського районного центру позашкільної освіти відбувся VII обласний конкурс дитячих фольклорних колективів «Лелеченька».

У конкурсі взяло участь 272 вихованці позашкільних навчальних закладів та учнів загальноосвітніх шкіл області.

На конкурсі були присутні фольклорні колективи з Конотопського, Серединобудського, Глухівського, Путивльського, Тростянецького, Краснопільського районів, міст Суми, Ромни, Шостка.

Конкурс проводився за двома номінаціями: «Обряд, фрагмент обряду», «Автентичний спів», у основному та вищому рівнях виконавської майстерності.

Творчим завданням для колективів було показ фрагменту обряду весняного циклу або виконання пісенного фольклору весняного циклу регіонів Сумщини.

Виступи конкурсантів оцінювали постійні члени журі.

Голова журі:

  • завідуючий відділенням народнопісенної творчості Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського Олександр Федорович Руденко

у складі:

  • Етномузиколог, старший науковий співробітник лабораторії музичної етнографії Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського,
  • викладач Сум державного університету ім. А.С. Макаренко, керівник фольклорного ансамблю «Серпанок» Олена Віталіївна Гончаренко,
  • провідний методист з організації свят та обрядів, зберігач фонду нематеріальної культурної спадщини Сумського обласного науково методичного центру культури і мистецтв Надія Миколаївна Єфіменко.

ГРАН-ПРІ конкурсу отримав Народний фольклорно-вокальний ансамбль «Джерельце», Путивльського районного центру позашкільної роботи, керівник Черв’яцова Олена Тимофіївна.

Переможцями конкурсу стали:

Номінація «Обряд або фрагмент обряду», вищий рівень виконавської майстерності:

  • І місце Народний фольклорний колектив «Любисток» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради – керівник Заслужений працівник культури України Стегайло Тетяна Анатоліївна.

Номінація «Обряд або фрагмент обряду», основний рівень виконавської майстерності:

  • І місце Фольклорний колектив «Пролісок», Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. П.І. Калнишевського, керівник Чечотенко Тамара Михайлівна.
  • ІІ місце Фольклорний колектив “Джерельце”, Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 27, керівник Старинська Уляна Василівна.
  • ІІІ місце Фольклорний колектив «Оберіг», Глухівського районного будинку творчості школярів, керівник Дорожко Олена Іванівна.

Номінація «Автентичний спів», вищий рівень виконавської майстерності:

  • І місце Зразковий вокально-фольклорний колектив “Дивоцвіт”, Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 29, керівник Білоус Ольга Антонівна

Номінація «Автентичний спів», основний рівень виконавської майстерності:

  • І місце Фольклорний колектив «Калинонька», Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Краснопільського району, керівники Слюсарева Ольга Борисівна Чичикало Валентина Миколаївна.
  • ІІ місце Фольклорний колектив «Десняночка», Серединобудського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Шевцова Олена Іванівна.
  • ІІІ місце Фольклорний колектив “Калинонька”, Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Д. Косаренка, керівник Лисенко Наталія Юріївна.
  • ІІІ місце Фольклорний колектив «Джерельце», Конотопського районного центру позашкільної роботи, керівник Руденко Тетяна Олексіївна.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 9 і 7?

^Вгору