ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Вітаємо переможців

27.04.2017

З 19 по 23 квітня 2017 р. вихованці гуртків "Спортивне орієнтування" Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівник Троян Н.Г.) взяли участь у Чемпіонаті України серед юнаків та юніорів зі спортивного орієнтування (бігом), що відбувся у м. Черкаси.

У групі Ч-18 І місце на довгій дистанції та ІІ місце на короткій дистанції виборов Сердюк Юрій. У його групі стартували 27 учасників. У групі Ч-12 серед 57 учасників змагань ІІ місце посів Тараненко Дмитро.

Кращими в естафеті стали Купиро Катерина та Сердюк Юрій, які посіли І місця у своїх групах Ж-16 та Ч-18.

У цей же період у м. Палермо, Італія, відбувається Чемпіонат світу серед школярів зі спортивного орієнтування, в якому бере участь вихованець гуртка «Спортивне орієнтування» Нестеренко Максим (керівник Троян Н.Г.). Бажаємо йому успіхів на дистанціях!