ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

19.08.2022

Українським державним центром позашкільної освіти у червні-липні 2022 року було підведено підсумки та визначено переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (заочно).

На виставці цього року було представлено 481 робота дітей та учнівської молоді з 23 областей України.

Від Сумської області було подано 20 робіт, і 15 з них отримали призові місця.

За чудово виконані роботи юних винахідників та раціоналізаторів відзначено дипломами Українського державного центру позашкільної освіти (наказ УДЦПО «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (заочної)» від 18.07.2022 № 07-01):

Дипломом І ступеня:

у Розділі 1. Прилади та обладнання:

Новікова Максима, вихованця Конотопської станції юних техніків Конотопської міської ради Сумської області, за роботу «Навчальний комплект демонстрації властивостей електромагнітних хвиль»;

у Розділі 3. Техніка майбутнього:

Савченка Євгенія, вихованця Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради Сумської області, за роботу «Мобільна плазмова гармата «Відун»;

у Розділі 5. Архітектура та будівництво:

Зюкіна Івана, вихованця Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради Сумської області, за роботу «Церква «Семикупольна»;

Колектив вихованців Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, за роботу «Сільський будинок»;

Дипломом ІІ ступеня:

у розділі 1. Прилади та обладнання:

Балашова Дмитра, вихованця Конотопської станції юних техніків Конотопської міської ради Сумської області, за роботу «Радіовимірювач швидкості»;

у Розділі 2. Ігри та іграшки з елементами електротехніки:

Полетаєва Олександра, вихованця Комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради Сумської області, за роботу «Лампа Кіт»;.

Рогового Гліба, вихованця Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області», за роботу «Машина піхоти»;

Верченка Даниїла, вихованця Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області», за роботу «Диско-робот»;

у Розділі 4. Спортивно-технічне моделювання:

Гарана Олександра, вихованця Конотопського центру дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради Сумської області, за роботу «Учбова кордова модель літака»;

Масльонка Олександра, вихованця Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, за роботу «Радіокерований тренувальний літак»;

Шаблинську Альону, вихованку Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, за роботу «Радіокерований літак класу F-3-P»;

Дайнеку Олександра, вихованця Центру науково-технічної творчості молоді Сумської міської ради, за роботу «Пілотажна модель літака F2B»;

Олендаря Віталія, вихованця Конотопського центру дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради Сумської області, за роботу «Кордова пілотажна модель літака»;

Дипломом ІІІ ступеня:

у Розділі 2. Ігри та іграшки з елементами електротехніки:

Суботіна Нікіту, вихованця Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, за роботу «Двоголосий музичний інструмент-іграшка»;

у Розділі 3. Техніка майбутнього:

Бабака Іллю, вихованця Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області», за роботу «Комплекс «ПВО-трансформер»;

Дипломом за участь:

Рогового Гліба, вихованця Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області», за роботу «Макет ракети «Eridan E003»;

Галагудіна Івана, вихованця Комунального закладу - центр позашкільної роботи Путивльської міської ради Сумської області, за роботу «Ракета SBII»;

Рязанова Данила, вихованця Комунального закладу - центр позашкільної роботи Путивльської міської ради Сумської області, за роботу «Ракета U9»;

Рогового Єрмака, вихованця Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області», за роботу «Ракета «Saturn 5»;

Кривця Артема, вихованця Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, за роботу «Модель автомобіля «Феррарі».

Бажаємо вихованцям гуртків та їх керівникам креативних ідей та нових перемог!

Електронні дипломи розміщені за посиланням: drive.google.com/drive/folders/1bOvuc39Mtc3bRkxavSwGdD_t-C8_2tde

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 1 і 6?

^Вгору