ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Вітаємо переможців обласного фестивалю мистецтв «Перлини нашої душі»!

13.12.2021

З метою набуття підростаючим поколінням поглиблених знань про регіональні мистецькі традиції писанкарства Сумщини у Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю з 25 листопада до 9 грудня 2021 року в заочному форматі відбувся обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі».

У заході взяли участь 180 юних майстрів, вихованців закладів позашкільної освіти, які продемонстрували свої вміння у створенні писанки. Творчі роботи учасників заходу оцінювалися у двох вікових категоріях: 7 – 12 років, 13 – 18 років.

За рішенням журі конкурсу переможцями заходу стали:

номінація «Традиційна українська писанка»

молодша вікова категорія

Заєць Ангеліна, творче об’єднання «Художній розпис», Лебединський центр позашкільної освіти Лебединської міської ради;

Фік Софія, зразкова студія образотворчого мистецтва «Веселка», Комунальний заклад позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва»;

Котенко Крістіна, зразкове творче об’єднання «Флористичні барви», Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

старша вікова категорія

Скрипняк Христина, народна студія образотворчого мистецтва «Країна мистецтва», Комунальний заклад Сумський Палац дітей та юнацтва;

Шевченко Олександра, гурток «Образотворче мистецтво та декоративно-прикладне мистецтво», Лебединський центр позашкільної освіти Лебединської міської ради;

Сур Євгенія, гурток «Колорит», Конотопський Центр дитячо-юнацької творчості.

номінація «Регіональна писанка»

молодша вікова категорія

Перерва Аліна, художня студія «Вернісаж», Комунальний позашкільний заклад Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості»;

Коваль Олександра, зразкова студія образотворчого мистецтва «Веселка», Комунальний заклад позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва»;

Огнєвой Миколай, зразкове творче об’єднання «Флористичні барви», Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

Закоморна Дарина, гурток «Музична мозаїка», Курилівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубов’язівської селищної ради;

старша вікова категорія

Сліпченко Віолета, гурток «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво», Охтирський міський центр позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді;

Назаренко Альона, Конотопська дитяча художня школа;

Ващенко Лілія, творче об’єднання «Художній розпис», Лебединський центр позашкільної освіти Лебединської міської ради;

Сторожева Дар’я, зразкова студія образотворчого мистецтва «Веселка», Комунальний заклад позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва»;

Соколова Софія, зразкове творче об’єднання «Флористичні барви», Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

Графова Анна, зразкове творче об’єднання «Флористичні барви», Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

номінація «Писанка-крапанка»

молодша вікова категорія

Мордань Аліса, творче об’єднання «Місто майстрів», Лебединський центр позашкільної освіти Лебединської міської ради;

Щербонос Анастасія, гурток «Паперопластика», Кіндратівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради;

Новак Василина, гурток «Український сувенір», Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської міської ради;

старша вікова категорія

Шведенко Вячеслав, гурток «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво», Охтирський міський центр позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді.

Бажаємо подальших успіхів у збереженні та відродженні традицій писанкарства!!!

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 6 + 2.

^Вгору