ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Вихованці ОЦПО та РТМ стали переможцями у командному Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

01.06.2012

З 05 по 10 травня 2012 року вихованці ОЦПО та РТМ у складі команди від Сумської області брали участь у командному Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, що відбувся у м. Києві. У Чемпіонаті взяли участь близько 700 юнаків і дівчат.

І місце в естафеті на довгі дистанції вибороли вихованці Клюбченко Євген, Мартиненко Едуард, Вавілічев Микола (тренер Зикова Л.І.), І місце в естафеті вибороли Прокопенко Максим (тренер Постельняк І.М.), Довгопол Ростислав (тренер Зикова Л.І.).

В особистому заліку Чемпіонами України стали Прокопенко Максим (тренер Постельняк І.М.), Довгопол Ростіслав (тренер Зикова Л.І.); ІІ місце посіла Пугач Марія (тренер Зикова Л.І.).

Прикладом для вихованців стала тренер Зикова Л.І., яка у змаганнях на середній дистанції виборола ІІ місце.