ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ «DONORIENTCHAMP» - НОВІИЙ ДОСВІД, НОВІ ПЕРЕМОГИ

17.10.2022

15 жовтня 2022 року орієнтувальники Сумщини взяли участь у ІІ етапі Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді "DonOrientChamp" (особисто-командні змагання з онлайн-орієнтування в заданому напрямку). Вихованці Сумського обласного центру позашкільної освіти там роботи з талановитою молоддю вже втретє беруть участь у цих змаганнях, які проводить Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Змагання відбувалися на платформі Google Classroom. У зазначений час в день заходу учасники отримали відео, на якому інструктор долав реальну дистанцію на місцевості. Завданням учасників було відмітити на карті місце знаходження контрольних пунктів.

Найкраще справилися із завданням та посіли призові місця вихованці фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю: