ОЦПО та РТМ » Позашкільний олімп Сумщини » «Д.І.М.» (Дієві. Інтелектуальні. Молоді.)

«Д.І.М.» (Дієві. Інтелектуальні. Молоді.)

Центр розвитку і професійного самовизначення дітей та учнівської молоді «Д.І.М.» – Дієві. Інтелектуальні. Молоді.Центр розвитку і професійного самовизначення дітей та учнівської молоді «Д.І.М.» – освітній проєкт Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Д.І.М. – абревіатура, що відображає головну ідею освітньої діяльності центру – Дієві. Інтелектуальні. Молоді. – такими ми допомагаємо бути нашим вихованцям.

Наші вихованці –  учні 5-7 класів, які через декілька років мають зробити відповідальний крок – вибрати подальший вектор розвитку своїх здібностей, визначитися зі своїми уподобаннями у різноманітному світі професій, що будуть актуальними у майбутньому. Усвідомлений вибір професійної діяльності є запорукою успішності особистості.

На допомогу приходить позашкільна освіта й нові освітні технології. STEM-освіта – інтеграція знань з галузей природничих наук, технологій, інжинірингу, математики). S – science (науки), T – technology (технології), E – engineering (інжиніринг), M – мathematics  (математика), + Art – мистецтво – для розкриття творчого потенціалу здобувачів освіти.

 
 

STEM-освіта – це сучасний світовий освітній тренд

STEM – це освіта дії, освіта пошуку, дослідів й експериментів, що допомагають дітям не боятися помилитися, а наполегливо шукати шляхи вирішення поставленого завдання. Адже Problem Solving Thinking – Критичне мислення, навички вирішення проблем – це необхідна ключова компетенція сучасної особистості.

 
 

«Від практики – до знань!»

Це основний принцип діяльності центру розвитку «Д.І.М.» і сучасний концепт трендової STEM-освіти.

Від яскравих простих дослідів про властивість речовин та їх взаємодію, спостережень за природними явищами до складних міжпредметних проєктів, експериментальної пошуково-дослідницької роботи, захисту власних досліджень й винаходів – шлях до підкорення вершини знань, що наші педагоги допомагають долати вихованцям.

Залучення до дослідництва, винахідництва, проведення інтегрованих занять, тематичних тижнів, навчальних практик, участь у наукових дебатах й конференціях, фестивалях, дистанційна діяльність онлайн на освітніх веб-платформах – усі ці можливості використовуються у ЦР «Д.І.М.» для ефективної реалізації концепції STEM-освіти й відкриття нових горизонтів і можливостей для підростаючого покоління.

У центрі розвитку «Д.І.М.» діти мають змогу відвідувати заняття з робототехніки, математики, дослідної лабораторії, мистецтва, англійської мови й сумизнавства.

«Д.І.М.» – інноваційний освітній простір з новими підходами до виховання дієвої, інтелектуальної, молодої особистості нового типу мислення, світогляду, компетенцій і навичок. Особистості, яка стане конкурентоспроможною на світовому рівні, гідно представляючи свою націю.

 
 


Інноваційні формати позашкільної STEM-освіти для сучасного покоління
у Центрі розвитку і професійного самовизначення дітей та учнівської молоді "Д.І.М."
Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю
у відеосюжеті телеканалу Академ-ТВЦентр розвитку і професійного самовизначення дітей та учнівської молоді "Д.І.М." Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддюВаші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 4 і 2?

^Вгору