ОСОБИСТОСТІ МАН

Бур Мирослав – слухач Сумського територіального відділення МАН України, учень Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кролевецької міської ради Сумської області. Посів І місце у ІІ етапі та ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в секції «Агрономія» у 2021 р. Мирослав став фіналістом національного відбору Міжнародної конкурсу «Genius Olympiad» у 2020 та 2021 рр., срібним призером Міжнародного конкурсу Олімпіада Геніїв («Genius Olympiad 2021») у категорії «Креативне письмо». У 2020 став фіналістом програми «Science Mentoring» та «Ukraine Global Scholars Junior», завдяки чому отримав стипендію на навчання у Middlesex school, Нью Джерсі США.

Темченко Єлизавета – слухачка Сумського територіального відділення МАН України, учениця Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей», посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в секції «Загальна біологія» у 2020 р. У 2021 році Єлизавета виборола золото на Міжнародному шоу винаходів у Варшаві (IWIS) та стала фіналісткою Міжнародної конференції юних дослідників ICYS-2021 у Сербії.

Лук’янова Аліса – слухачка Сумського територіального відділення МАН України, учениця Комунального закладу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10 імені О.Бутка, м. Суми, Сумської області. У 2019 році у складі команди виборола І місце у Всеукраїнській олімпіаді креативності Destination Imagination та взяла участь у Всесвітньому фіналі Міжнародної олімпіади у Канзас сіті, США. Посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2019 та у 2020 рр.; ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в секції «Психологія» у 2021 році; І місце в секції «Психологія» та ІІ місце в секції «Фізика» на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту МАН у 2022 році.

Сандюк Олександра – слухачка Сумського територіального відділення МАН України, учениця Комунального закладу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7, м. Суми, Сумської області. У 2021 році здобула бронзу (ІІІ місце) на Міжнародному конкурсі молодих винахідників (International Young Inventors Awards), що проходив в Індонезії. Посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології у 2021 р.; І місце у ІІ етапі та ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в секції «Загальна біологія» у 2021 р.

Жданова Вікторія – слухачка Сумського територіального відділення МАН України, вихованка комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, учениця 10 класу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області.

Лауреат стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації 2021 року.

У 2022 році посіла: І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Геологія, геохімія та мінералогія»; ІІ місце у Всеукраїнському пізнавальному конкурсі «Я – Людина!»; ІІІ місце у складі команди «КОН-ТіКі» у ІХ Всеукраїнському турнірі юних натуралістів; здобула срібну медаль у Національному етапі «GENIUS Olympiad Ukraine»; лауреат ХІІ Всеукраїнського інтернет-турніру з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація».

У 2021 році посіла: І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Геологія, геохімія та мінералогія»; ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Геологія, геохімія та мінералогія»; І місце у конкурсі учнівських наукових робіт до Всесвітнього дня здорового харчування; І місце у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи»; лауреат ХІ Всеукраїнського інтернет-турніру з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація»; учасниця Міжнародної науково-практичної конференції учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих».

У 2020 році посіла: І місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії; ІІІ місце у конкурсі знавців Індонезії у складі команди «КОН-ТіКі».

Линник Зоряна – слухачка Сумського територіального відділення МАН України, вихованка Комунального позашкільного навчального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді», учениця 10 класу Охтирської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області.

У 2022 році посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції кліматології та метеорології; здобула бронзову медаль у категорії «Наука» у Національному фіналі «GENIUS Olympiad Ukraine»; у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких та раціоналізаторських проєктів посіла ІІ місце у секції «Науки про Землю». У 2021 році стала призером обласної конференції «Перший крок у науку» у секції кліматології та метеорології; посіла ІІІ місце у секції «Суперкнига» у Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність»; у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких та раціоналізаторських проєктів посіла ІІІ місце у секції «Науки про Землю».

Шудрик Олександра – слухачка Сумського територіального відділення МАН України, вихованка Комунального позашкільного навчального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді», студентка Національного університету «Львівська політехніка».

Лауреат стипендії Президента України 2021 року.

У 2021 році стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Всесвітня історія» та призером ІІІ етапу конкурсу, посівши ІІ місце у секції всесвітньої історії. У 2020 році у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Всесвітня історія» посіла ІІ місце, у ІІІ етапі – ІІІ місце. У 2019 році стала переможцем Всеукраїнського колоквіуміу «Космос. Людина. Духовність» у секції «Лицар духу»; посіла І місце у обласній науково-практичній конференції «Перший крок у науку» у секції всесвітньої історії.

Харченко Кіра – слухачка Сумського територіального відділення МАН України, вихованка комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, учениця 10 класу Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей».

У 2021 році посіла ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України у секції літературна творчість; І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН у секції «Літературна творчість». У 2022 році посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України, секція «Літературна творчість».

Учасниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів «Сузір’я – Gold Europe», «Битва жанрів» Art, «Racconto Di Primavera». Italie, Ravenna, «Діалог зі старими майстрами – Пабло Пікассо». Неодноразова переможниця та призерка Обласного літературного конкурсу «Проба пера».

У складі команди «Whynot» виборола одну із 4 спеціальних нагород «За дух DI» на Всеукраїнській олімпіаді креативності Destination Imagination 2020, учасниця Global Finals Destination Imagination 2020.

Борисенко Олександра – слухачка Сумського територіального відділення МАН України, вихованка комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, учениця 9 класу Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Лебединської міської ради Сумської області.

Срібна нагорода на Всесвітньому фіналі GENIUS Olympiad у США, категорія «Креативне письмо», проєкт «Зникаюча перлина Лебединщини».

У 2022 році посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції геоінформаційних систем та дистанційного зондування Землі; здобула золоту медаль у категорії «Креативне письмо» у Національному фіналі «GENIUS Olympiad Ukraine»; посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі екологічних проектів «Еко-погляд»; ІІ місце у Обласному конкурсі читців, присвячених пам’яті Т. Г. Шевченка у категорії віком «від 10 до 16 років»; фіналістка Всеукраїнського Юнацького Водного Призу 2022; учасниця Всеукраїнського конкурсу проектів «Save Спадок», ІІ Всеукраїнського творчого фестивалю до Дня Європи «Єврофест-2022»; учасниця Всеукраїнської науково-практичної конференції «Україна очима молодих».

Переможниця Обласної науково-практичної конференції «Перший крок у науку: у 2022 році І місце у секції «Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі», у 2021 році ІІ місце у секції «Географія та ландшафтознавство».

Неодноразова переможниця та призерка Обласного літературного конкурсу «Проба пера».

Глазунова Ольга – слухачка Сумського територіального відділення МАН України, вихованка комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, випускниця Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №10 імені О.Бутка Сумської міської ради Сумської області, студентка Київського національного університету імені Т.Шевченка. Неодноразовий переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції математики. ІІІ місце у ӀӀӀ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН України у секції математика з теми: «Оцінювання площ «вписаних» трикутників». У 2021 році посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика, ІІ місце у ӀӀ етапі Міжнародної конференції Intel-ISEF та переможцем ӀӀ етапу Міжнародної конференції ICYS з теми. Переможець Міжнародного конкурсу національного відбору «Інтел – Техно Україна» у 2019, 2020 роках.

Тимошенко Ніколь – слухачка Сумського територіального відділення МАН України, учениця 11 класу Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3, вихованка закладу позашкільної освіти Конотопської міської Малої академії наук учнівської молоді Конотопської міської ради. Золота медаль та Гран-Прі Національного етапу Олімпіади Геніїв – 2022. Срібна медаль на Всесвітньому фіналі GENIUS Olympiad у США, категорія «Мистецтво» (підкатегорія «Дизайн постерів»).

Супрун Катерина – слухачка Сумського територіального відділення МАН України, випускниця Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Конотопської міської ради Сумської області, студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З 2019 року триразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук України у відділенні «Економіка» (2019 і 2020 рр. - ІІІ місце, 2021 рік - І місце). Переможець ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів –членів МАН України у секції «Економічна теорія та історія економічної думки». Неодноразовий призер обласних та Всеукраїнських турнірів юних економістів та юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Лауреат стипендії Президента України 2022 року.

Голосний Данило – слухач Сумського територіального відділення МАН, випускник Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради Сумської області», вихованець Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області, студент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Неодноразовий переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України відділення технічних наук. Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України відділення технічних наук у 2020 році (ІІІ місце). Призер ІІ етапу виставки-конкурсу Всеукраїнської науково-технічної виставки молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» у 2020 році (ІІ місце).

Здобув бронзову нагороду у Міжнародній виставці винаходів та інновацій INTRAG-21, Польща та срібну нагороду у VI Міжнародному конкурсі інноваційних винаходів ICAN 2021, Канада.

Фесун Анна – слухачка Сумського територіального відділення МАН України, учениця Комунального закладу Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області, вихованка Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області.

Лауреат стипендії Президента України у 2021 році. Триразова переможниця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України відділення технічних наук. У 2020 році здобула золоту медаль на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, переможець Всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит». Номінація «Технік» (І місце). У 2021 році здобула бронзову медаль у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, переможець Всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит»; призер ІІ етапу ХІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу Молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» ІІІ місце. Здобула золоту медаль за розробку нового напрямку в образотворчому мистецтві у 2022 році на виставці технологій в Малайзії «MTE».

Кравченко Дарина, слухач Конотопської міської МАН. У 2015 році на ІІ (обласному) етапі посіла І місце у секції педагогіки, учасник ІІІ (Всеукраїнського) етапу. У 2016 році учасниця захищала 4 наукові роботи на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту, з яких здобула ІІІ місця у секціях правознавство, українська література та фольклористика. У 2016-2017 навчальному році у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посіла два І місця в секціях: геологія, геохімія і мінералогія та педагогіка. У ІІІ (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України зайняла ІІІ місце в секції геологія, геохімія і мінералогія. У складі шкільної команди у Всеукраїнському турнірі юних натуралістів посіла ІІІ місце. Була учасником Всеукраїнського турніру з географії.

Супрун Юлія, слухач Сумського територіального відділення МАН України. У 2016 році призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції математики (ІІІ місце), переможець ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. У 2017 році посіла І місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції екологічно-безпечні технології і ресурсозбереження, посіла ІІ місце у Всеукраїнській виставці молодіжних проектів «Майбутнє України», перемогла у національному відборі Міжнародного конкурсу «Intel-Техно» і у складі команди України взяла участь у фінальному етапі конкурсу у м. Лос-Анджелес США.

Довгаль Ольга, слухач Сумського територіального відділення МАН України, учениця Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10. У 2015-2016 навчальному році отримала ІІ місце в секції кліматологія та метеорологія на ІІІ (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посіла. У ІХ Міжнародному турнірі з українознавства отримала ІІ місце, у Всеукраїнському турнірі юних натуралістів – ІІІ місце. У 2016-2017 навчальному році у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посіла два І місця в секціях кліматологія та метеорологія та всесвітня історія. У ІІІ (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посіла І місце в секції кліматологія та метеорологія. Була учасником Всеукраїнського турніру з географії.

Петрушенко Едуард, слухач Сумського територіального відділення МАН України, учень Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10. У 2015-2016 навчальному році у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посів І місце в секції гідрологія. Посів ІІ місце в обласній краєзнавчій конференції «У світі краєзнавчих відкриттів». У 2016-2017 навчальному році у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посів І місце в секції «гідрологія». У ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України виборов ІІ місце в секції гідрологія. Був учасником Всеукраїнського турніру з географії. Брав участь у Всеукраїнському конкурсі з екології Dream ECO.

Расенко Карина, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2016-2017 н.р. у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посіла ІІ місце в секції психологія та у ІІІ етапі - ІІ місце. Неодноразова переможниця ІІ етапу учнівських олімпіад.

Бабич Вероніка, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2016-2017 н.р. у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посіла ІІ місце в секції біологія людини та у ІІІ етапі - ІІ місце. Взяла участь у школі-семінар «Сучасні методи дослідження мозку», яка проходив у рамках VII Міжнародного конгресу Українського товариства нейронаук, Всеукраїнській хіміко-біологічній школі. У складі команди України проходила навчання у Міжнародній школі з біології на базі лабораторії BioCEN у м. Варшава Республіки Польща.

Міронець Артем, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2016-2017 н.р. у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посів І місце в секції зоологія та ботаніка та у ІІІ етапі - ІІІ місце. Неодноразовий переможець ІІ етапу учнівських олімпіад.

Біцан Ігор, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2016 році посів ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, у 2017 - ІІІ місце на ІІІ етапі у секції прикладна математика. Неодноразовий учасник та переможець ІІ та ІІІ етапів учнівських олімпіад.

Кондус Олексій, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2016-2017 н.р. у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посів І місце в секції експериментальна фізика та у ІІІ етапі - ІІІ місце. Неодноразовий переможець ІІ етапу учнівських олімпіад.

Прощенко Вадим, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2017 році у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посів І місце в секції математичне моделювання та у ІІІ етапі - ІІ місце. Неодноразовий учасник та переможець ІІІ та IV етапів учнівських олімпіад з математики та хімії.

Соловей Дар’я, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. Взяла участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України і посіла у секції економіка у 2016 році ІІІ місце на ІІІ етапі, у 2017 - І місце на ІІ етапі та два ІІІ місця на ІІІ етапі конкурсу у секціях економічна теорія та історія економічної думки та мікроекономіка і макроекономіка. Неодноразовий учасник та переможець ІІІ та IV етапів учнівських олімпіад з математики та економіки.

Мечик Павло, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2017 році у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посів І місце в секції технологічні процеси та перспективні технології та у ІІІ етапі - ІІІ місце. Неодноразовий учасник учнівських олімпіад.

Катюжинська Анастасія – слухач Сумського територіального відділення МАН України. Неодноразовий призер та переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції української мови. 2016 рік – ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі, тема «Національно забарвлена лексика в повісті М. Коцюбинського «Тіні забутих предків»; 2017 рік – І місце в ІІ (обласному) етапі тема «Акцентологічна компетентність учнів старшої загальноосвітньої школи в системі вивчення української мови», ІІІ місце в ІІІ (Всеукраїнському) етапі. Призер ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури: 2015 рік – ІІІ місце, 2016 рік – ІІІ місце.

Вольвач Вікторія – слухач Сумського територіального відділення МАН України. Призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН: 2017 рік – ІІ місце в ІІ (обласному) етапі, тема «Образно-символічна рецепція астрального культу в українському фольклорі зимового циклу», ІІІ місце в ІІІ (Всеукраїнському) етапі. Неодноразовий призер Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства: 2016 рік – ІІ місце у ІІ (районному) етапі, 2017 рік – ІІІ місце у ІІІ (міському) етапі. 2015-2016 н.р. – ІІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. 2015-2016 н.р. – ІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу імені Петра Яцика.

Лопа Яна – слухач Сумського територіального відділення МАН України. Призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН: 2017 рік – ІІ місце в ІІ (обласному) етапі, тема «Речевой портрет подростков в повести А.В.Жвалевского и Е.Б. Пастернак «Шекспиру и не снилось!»», ІІІ місце в ІІІ (Всеукраїнському) етапі. Неодноразовий призер та переможець Всеукраїнських учнівських олімпіад: 2016 рік – ІІ місце у ІІ (районному) етапі олімпіади з історії України; ІІ місце у ІІ (районному) етапі олімпіади з англійської мови; І місце у ІІ (районному) етапі олімпіади з російської мови та літератури; І місце у ІІ (районному) етапі олімпіади з української мови.

Суходуб Сергій Вікторович, учень 9 класу Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. М.І.Жужоми Сумської обласної ради м. Глухів, Сумська область, слухач секції археології Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2016 – 2017 навчальному році Сергій посів ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Археологія» та ІІІ місце у ІІІ (всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Археологія»; І місце у міському етапі краєзнавчої вікторини «Рідна Сумщина»; ІІ місце у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з історії. У 2015 – 2016 навчальному році – ІІ місце в конференції «Перший крок в науку» у секції «Археологія».

Дудка Едуард Сергійович, учень 10 класу Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І.Калнишевського, слухач секції історії України Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді. Едуард посів І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції історії України; ІІІ місце ІІІ (всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України; ІІ місце у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань-2017»; ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «МАН-Юніор Дослідник»; фіналіст ХІІІ Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів та вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» (до 75-ї річниці трагедії Бабиного Яру); учасник обласної краєзнавчій конференції учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас»; І місце у Всеукраїнській громадянській акції школярів України «SOS – Історична пам’ятка. Досліджуємо і зберігаємо разом».

Минець Софія Сергіївна, учениця 11 класу Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, слухач секції географії Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді. Софія посіла І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України; ІІІ місце у ІІІ (всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України; ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Глива Юлія

Протягом чотирьох років Юлія брала участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. У 2005 році зайняла III місце на ІІ (обласному) етапі конкурсу, у 2006 році – II місце, а в 2007 році – I місце. У 2007 році на ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН посіла III місце.

Зараз Глива Юлія навчається на V курсі в Сумському державному педагогічному університеті ім. А. С. Макаренка на природничо-географічному факультеті за спеціальністю «Географія та біологія». Має намір стати членом СНО (Студентська Наукова Організація) і серйозно займатися науково-дослідницькою діяльністю. А свої вже набуті знання передає случахам МАН, вона працює керівником гурткової роботи в Сумському територіальному відділені малої академії наук України.

Ковальчук Олександр

Олександр тричі захищав свою науково-дослідницьку роботу під час обласного, двічі – всеукраїнського етапів конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт.

У 2006 році брав участь в обласному екологічному конгресі (І місце), Всеукраїнському осінньому колоквіумі школярів “Космос. Людина. Духовність” у м.Ужгороді, у 2007 році - у V Міжнародному екологічному конгресі в м.Києві.

І нині студент V курсу природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка підтримує зв’язки зі своєю alma-mater – Сумським територіальним відділенням Малої академії наук: проводить практичні та лекційні заняття з біології для слухачів МАН першого року навчання, які лише починають своє нелегке сходження на науковий Олімп. Закінчивши Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, має серйозні наміри пов’язати своє життя з наукою та вступити до аспірантури Інституту зоології НАН України.

Козолуп Ірина

За результатами Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2002 році стала призером, а в 2003 - переможцем ІІ етапу в секції «Психологія».

Бере активну участь у громадську житті міста: 2001 – 2002 р.р. – заступник голови Сумської обласної організації Всеукраїнського громадського центру „Волонтер”, 2003 – 2004 р.р. – заступник голови студентського самоврядування СумДПУ ім. А.С. Макаренка та голова Сумської міської громадської організації „Соціум”, 2005 – 2006 р.р. – голова комісії з питань організації культурно-масових заходів Сумської міської громадської організації „Студентська Республіка”, 2007 рік – заступник голови Благодійного фонду „Перлина”.

За творчі досягнення у 2005 та 2006 роках нагороджена грамотами міського голови у номінації „Громадська діяльність”.

У 2007 році відзначена подякою Міністра освіти і науки України за відмінне навчання, активну участь у науково-дослідницькій роботі і громадському житті.

З 2011 Козолуп Ірина – заступник начальника Управління у справах сім’ї, дітей та молоді.

Найповніше життєву позицію Ірини можна висловити через слова московського психолога М. Козлова «Щоб ти не робив, кількість добра в цьому світі повинна збільшуватись».

Ганиченко Юрій

З 2003 по 2006 роки навчався на двох відділеннях Сумського територіального відділення Малої академії наук України на секціях математики та української літератури. У 2004 році став її дійсним членом. Брав участь у конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт.

Під час навчання в МАН вісім разів захищав свої роботи: чотири рази на ІІ (обласному) і стільки ж – на ІІІ (Всеукраїнському) етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, виборюючи призові місця.

Навчаючись в Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка на ІІ курсі магістратури, продовжує підтримувати зв’язки з Малою академією наук. Є науковим керівником переможців ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2008 році Третяк Ганни, у 2009 році Мартиненко Вікторії, у 2010, 2011 роках Мельник Оксани.

Федоренко Сергій

Займався науково-дослідницькою роботою в Сумському територіальному відділенні Малої академії наук у секції «Історичне краєзнавство» та «Історія України» протягом трьох років. Неодноразовий переможець ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. У 2004 році Федоренко Сергій посів І місце на всеукраїнському етапі конкурсу-захисту. За досягнення під час навчання у Малій академії наук, перемоги у Всеукраїнських етапах олімпіад і турнірів з історії та правознавства ввійшов до шестірки найкращих випускників Сумської області 2004 року. У тому ж році став студентом Національного університету «Києво-Могилянська академія» факультету соціальних наук та соціальних технологій.

Ткаліч Дмитро

Лауреат стипендії Президента України у 2010 році, переможець (І місце) обласного та всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у секції «Історичне краєзнавство» в 2009 та 2010 роках, переможець Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Ідея соборності України: творчість Т.Г. Шевченка; народ, суспільство, держава, родина. минуле, сучасне і майбутнє»

З 2010 року навчається в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка.

Алфімова Аліна

З 2009 року працює над науково-дослідницькою роботою «Благодійна діяльність Православної церкви на території Сумщини в ХІХ – початку ХХ століття».

Результати свого дослідження Алфімова Аліна успішно презентувала на різноманітних конкурсах і конференціях, ставши переможцем: ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції релігієзнавства та історії релігії у 2010 році (ІІ місце), у 2011 році (І місце); Всеукраїнського колоквіуму школярів «Космос. Людина. Духовність» у 2010 році (ІІ місце); міжнародної наукової конференції школярів «Відкриття» у 2010 році (ІІ місце); всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2011 році (ІІ місце).

У 2011 році стала студенткою Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка.

Кириченко Роман.

З 2010 року працює в секції «Соціологія» Сумського територіального відділення МАН України над науково-дослідницькою роботою «Контент-аналіз агітаційних матеріалів політичних сил в період української національно-визвольної революції 1917-1921рр.»

Лауреат стипендії Президента України у 2011 році, переможець (І місце) обласного та всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2011 році у секції «Соціологія».

Неодноразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції соціології: у 2013, 2012, 2011 роках – І місце. Учасник Німецько-українського дитячого аерокосмічного університету. Учасник Міжнародного конкурсу молодих соціологів у 2013 р.

Вперше в історії Малої академії наук три роки поспіль посідав І місце на ІІІ (всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції соціології (у 2013, 2012, 2011 роках).

Казбан Анна

Лауреат стипендії Президента України, переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у секції «Англійська мова» у 2009р. (І місце).

Навчається на ІІІ курсі в Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка.

Пилипчук Ярослав

Лауреат стипендії Президента України у 2008 та 2010 роках, переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Історія економічної думки», у 2008, 2009, 2010 роках.

Нині студент ІІ курсу Київського національного економічного університету.

Мартиненко Вікторія

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції «Математика» у 2007, 2008, 2009 роках та всеукраїнського етапу конкурсу-захисту у 2009 роках, переможець національного етапу Міжнародного конкурсу «Intel – Еко Україна», неодноразовий переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Студентка ІІІ курсу Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Мельник Оксана

Неодноразовий переможець ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН. У секції математики у 2009 році вона посіла ІІ місце, у секції математичного моделювання у 2010 році - І місце, у секції математики у 2011 році - І місце; переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницької робіт учнів – членів МАН у секції математики у 2010, 2011 роках – ІІІ місце; переможець Всеукраїнського турніру «Юних математиків» - ІІІ місце; переможець національного етапу Міжнародного конкурсу «Інтел - Техно» у секції математики у 2010 році - ІІ місце. З 8 класу неодноразовий переможець ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін хімія, математики. Учасник ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики. Студентка І курсу Сумського державного університету.

Андрусенко Аліна

Лауреат стипендії Президента України переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН секції фізика у 2009 році, у 2011 році переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницької робіт учнів – членів МАН у відділенні комп’ютерних наук. Переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницької робіт учнів – членів МАН у секції інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту у 2011 році (ІІ місце).

Горшеніна Євгенія

Неодноразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції кліматології та метеорології: у 2012 році – І місце, у 2013 році – І місце. Призер ІІІ (всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту у 2012 році (ІІІ місце) та переможець у 2013 році (І місце) у секції кліматології та метеорології. Переможець Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «Геліантус» у 2012 – ІІІ місце, у 2013 – І місце.

Рамазанова Діана

Неодноразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України: у секції медицини у 2012 році – ІІ місце, у 2013 – І місце, у 2013 році у секції української мови – І місце, переможець ІІІ етапу у 2013 році – І місце у секції медицини.

Храмченко Микола

Неодноразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секціях фізики: у 2011р. – ІІ місце, у 2012 – ІІІ місце, у 2012 році у секції інформатики ІІ місце, призер ІІІ етапу (ІІІ місце) у 2013 році у секції інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту. Переможець Балтійського науково-інженерного конкурсу наукових робіт у 2013 р. (ІІІ місце), Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів та винахідників «Природа – людина – виробництво – екологія» у 2013 р. (І місце), Всеукраїнського конкурсу Екософт «INFOMATRIX» у 2013 р. (І місце).

Потапенко Катерина

Неодноразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секціях математики: у 2011р. – ІІІ місце, у 2013 р. – ІІІ місце; у 2012 р. у секції інформатики І місце, у 2013 р. - ІІ місце, у 2013 р. у секції літературної творчості – ІІ місце. Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції інформатики у 2012 р. – ІІ місце, у 2013 році – ІІІ місце. Призер Всеукраїнського турніру «Юних математиків» (ІІ місце), обласного конкурсу мовознавців ім. Т. Шевченка (ІІ місце), обласного конкурсу юних економістів (ІІІ місце).

Бєлан Михайло

Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013 році у секції науково-технічної творчості та винахідництва – ІІІ місце, у секції авіа - та ракетобудування, машинобудування та робототехніки – ІІ місце. Призер Національного етапу Міжнародного конкурсу «Інтел-Техно-2013» (ІV місце). Призер всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Дотик природи» у 2013 році (ІІ місце). Слухач Міжнародної наукової школи з фізики для школярів (м. Церн, Швейцарія).

Пшеничка Богдан

Неодноразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції геології: у 2011 році – ІІ місце, у 2012 році – ІІ місце, у 2013 році – І місце. Переможець ІІІ (всеукраїнського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції геології у 2013 році (ІІ місце). Призер краєзнавчої вікторини «Рідна Сумщина» у 2011 та 2012 роках; переможець Всеукраїнського етапу конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!» у 2011 та 2013 роках; переможець міжнародної історичної олімпіади «1812 рік та Україна»; призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2013 році (ІІ місце); призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2013 році (ІІІ місце).

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 1 й 5.

^Вгору