ОЦПО та РТМ » Позашкільний олімп Сумщини » Еколого-натуралістичний

Еколого-натуралістичний

Надзвичайно різноманітний, дивовижний і досконалий світ, що нас оточує! Велич гір, сила води, стихія вітру... І зовсім поруч маленьке пухнасте кошеня чи цуценя, працьовита бджілка на квітці, полохливі горобчики на паркані. . .

Допитливих дівчат і хлопців ми радо запрошуємо приєднатися до цікавих і важливих справ, яких в юннатівській родині дуже багато.

Плекати красу квіткових килимів, створювати галереї кімнатних рослин, піклуватися про морську свинку, хом’ячка, поранену кимось косулю, дбати про затишок для рибок в акваріумі, не залишити у скрутну зимову днину без крихти хліба синичок, захистити ніжні паростки первоцвітів, розчистити замулену криничку чи джерельце, посадити дерево – усі ці добрі вчинки –  справи наших гуртківців.

Омріяні 12 балів з природознавства і біології можна отримувати за умови участі в захоплюючих подорожах рідним краєм, в екологічних експедиціях, природоохоронних конкурсах і акціях; виконання завдань дослідницьких проектів.

Небайдужим батькам пропонуємо об’єднатися в команду однодумців, яка прагне за будь-яких умов грати за правилами мудрості, гідності, людяності, толерантності, в якій цінність власного здоров’я і здоров’я оточуючих є пріоритетною.

Нас має об’єднати спільне бажання виховувати дітей успішними в екологічно здоровому довкіллі.

Креативних педагогів запрошуємо до співпраці й творчого діалогу. Давайте разом генерувати ідеї, експериментувати, упевнено торувати дорогу в майбутнє еколого-натуралістичної творчості.

Пізнаваймо світ, що не має меж, разом!

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 7 і 1?

^Вгору