ОЦПО та РТМ » Позашкільний олімп Сумщини » Фізкультурно-спортивний » Напрям роботи фізкультурно-спортивного відділу

Напрям роботи фізкультурно-спортивного відділу

Туризм

Насичене подіями та враженнями життя юних туристів відділу. Вони активні учасники змагань та походів з різних видів туризму: пішохідного, велосипедного, лижного, водного. Кожен похід – це нові відкриття, кожне змагання – новий спортивний досвід. Вихованці відділу долають десятки кілометрів у ступеневих та категорійних походах річками Псел, Сейм, Ворскла, Сула, Десна, здійснюють сходження на найвищі вершини Карпат, беруть участь у змаганнях міського, обласного, всеукраїнського рівнів.

Власноруч установлений намет, що на кілька днів стає домівкою, перша в житті ночівля в похідних умовах, а також відчуття згуртованості, відповідальності за доручені справи і вчинки, постійна взаємодопомога – усе це запам’ятається надовго, залишає приємні згадки на все життя. Практичні заняття, навчально-тренувальні збори, походи сприяють не лише фізичному розвитку та загартуванню, але і створюють арсенал життєво необхідних вмінь та навичок.

Спортивне орієнтування

Важливим у житті відділу є спортивне орієнтування. Цей вид спорту сприяє органічному поєднанню розумової та фізичної діяльності. Навчання в секціях спортивного орієнтування забезпечує високий рівень загальної фізичної та практичної підготовки юних спортсменів-орієнтувальників. Серед вихованців відділу – переможці і призери змагань різних організаційних рівнів (обласних, всеукраїнських, міжнародних).

Постійне спілкування з природою, опанування навичками орієнтування на місцевості, ефективна взаємодія в складі туристських груп, спортивних команд сприяє створенню психологічного комфорту у всіх творчих об’єднаннях відділу.

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 3 і 3?

^Вгору