Наші конкурсиУ жовтні відбувся щорічний обласний конкурс дитячого малюнку «Я люблю свій рідний край».

На ІІ (заочний) етап конкурсу було представлено 102 творчі роботи вихованців та учнів 48 закладів позашкільної та загальної середньої освіти області.

Журі розглянуло конкурсні роботи учасників за двома віковими категоріями: 5 – 7 років; 8 – 10 років.

У конкурсних роботах відображено красу природи рідного краю, місцеві історичні пам’ятки, яскраві моменти щасливого дитинства.

Учасники конкурсу продемонстрували високу майстерність володіння різноманітними техніками образотворчого мистецтва: живопис, графіка, пуантилізм тощо.

За підсумками конкурсу журі визнано кращими 17 творчих робіт.

Вітаємо всіх учасників конкурсу, бажаємо подальших творчих успіхів!


«Нехай завжди квітує дерево родинне»!

Підсумки обласного конкурсу сімейних дерев-родоводів

15 травня – Міжнародний день сім’ї. Саме час для підбиття підсумків обласного конкурсу сімейних дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне».

Сьогодні у часи великих змін в українському суспільстві так важливо усвідомити кожному з нас своє місце у системі «я – родина – рід – народ».

У рамках обласного національно-патріотичного проєкту «Голос крові: ми – Українці!» ініційованому Обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, гуманітарно-оздоровчим відділом традиційно щорічно проводиться обласний конкурс сімейних дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне».

У 2020 році на конкурс було представлено 29 робіт. Переможців конкурсу журі визначило у трьох вікових категоріях.

Конкурс запроваджено з метою підвищення ролі родини в духовному, естетичному та національно-патріотичному вихованні дітей, розвитку народної культури, родинної творчості, вивчення історії роду, збереження його традицій.

Ми вдячні всім учасникам – дітям та їхнім батькам, відповідальним педагогам – за кропітку роботу, проведену під час підготовки до конкурсу.

Бажаємо натхнення у подальшій пошуково-дослідницькій роботі з вивчення історії роду, збереження сімейних традицій!

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 8 і 3?

^Вгору