Науково-технічний

Дитяча технічна творчість – це можливість ознайомитися з цікавим світом техніки, а також здійснити свої евристичні винаходи, власноруч сконструйовані моделі та пристрої.

Герої улюблених казок, будинки, транспортні засоби зі звичайного паперу!

Перші кроки до пізнання та розуміння світу техніки, спроби власної творчої діяльності вихованці роблять у гуртках початкового технічного моделювання.

Засвоївши метод конструювання з паперу, вихованці вчаться виготовляти різні моделі транспортної техніки, ігри-атракціони, будують архітектурні споруди в гуртках технічного моделювання з елементами інженерного конструювання.

Що може бути цікавішим, ніж виготовлення власноруч моделі літака, автомобіля, морського судна? На заняттях гуртків авіамоделювання в процесі виготовлення моделі вихованці ознайомлюються з конструкцією літального апарата, його аеродинамічними характеристиками, призначенням вузлів і деталей. Багато часу відводиться тренувальним запускам моделей та участі в змаганнях.

У гуртку автомоделювання, набуваючи навичок конструювання, створюють моделі автомобілів, випробують їх під час змагань.

Кожен, хто мріє збудувати самохідні та радіокеровані моделі цивільних суден, військових кораблів і яхт, має можливість зробити це в гуртку судномоделювання.

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 9 й 7.

^Вгору