Гуртки

Творче об’єднання «Кіндер-клуб»

«Кіндер-клуб» – одна з форм гармонійного розвитку дітей.

До навчання в клубі залучаються діти віком 5 – 12 років.

Метою роботи творчого об’єднання є формування гармонійно розвиненої, творчої особистості засобами декоративно-ужиткової творчості, розвиток її здібностей, потреб і задатків, естетичного смаку на основі родинних, загальнонаціональних, регіональних звичаїв та обрядів.

Напрями діяльності «Кіндер-клубу»:

 • навчально-виховна робота за навчальними програмами: «Образотворча та декоративно-ужиткова творчість», «Розвивальні ігри», «Людина і довкілля», «Англійська мова для малюків», «Художня праця»;
 • майстер-класи для вихованців та їхніх батьків;
 • екскурсійна діяльність.
Керівник творчого об’єднання Несвіт Світлана Олександрівна,
вул. Серпнева,14 а, корпус Б

Творче об’єднання «Креативне рукоділля»

Для вихованців середнього та старшого шкільного віку працює творче об’єднання «Креативне рукоділля», на заняттях якого вони розвивають свої обдарування, створюють красу власними руками. Діти ознайомлюються з такими напрямами рукоділля: робота з природним матеріалом, папером, тканиною, нитками, бісером; працюють з різними матеріалами та інструментами; набувають практичних навичок у читанні схем, підбору та розкрою текстильних матеріалів, пошиву, плетіння та оздоблення виробів.

Вироби гуртківців прикрашають їхні домівки, оселі друзів, адже дарувати сувенір, виготовлений власними руками, – це так приємно!

Керівник гуртка Юрченко Оксана Миколаївна,
вул. Серпнева, 14 а, корпус Б, каб.1
Керівник гуртка Павліченко Наталія Іванівна,
м. Суми, ЗОШ №24

Народний художній колектив дизайн-студія «АRT’elь moda»

У світ моди, краси і гармонії дітей та учнівську молодь запрошує народний художній колектив дизайн-студія «АRT’elь moda». Учасники студії розробляють моделі, виготовляють колекції і демонструють їх на подіумах.

Колекції моделей дизайн-студії представлені у стилі арт, про-арт, фольк. Це оригінальні творчі роботи, у яких костюм – не предмет повсякденного користування, а художній об’єкт, втілення творчих ідей художника, його індивідуальності та обдарованості. Роботам вихованців притаманна тематична та композиційна цілісність, яскрава індивідуальність створених образів, сміливі рішення в поєднанні кольорів, фактур тканин і матеріалів. Колектив є неодноразовим переможцем всеукраїнських і міжнародних конкурсів, окрасою обласних і всеукраїнських мистецьких заходів.

Керівник Ванєєва Лариса Олексіївна.
Заняття проходять в обладнаних майстернях і хореографічній залі за адресою: м.Суми, вул. Троїцька,18 (2-й під’їзд)

Творче об’єднання «Чарівний пензлик»

Заняття творчого об’єднання «Чарівний пензлик» відвідують діти та учнівська молодь віком 7–16 років. Вони мають змогу ознайомлюватися із зразками творчості народних майстрів, оволодівають технологією виконання розпису, опановують техніку виконання композиції, вчаться дотримуватися композиційних і кольорових співвідношень.

Вихованці є постійними призерами обласного конкурсу творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини», обласного фестивалю мистецтв «Перлини нашої душі», Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край».

Керівник гуртка Дубина Наталія Анатоліївна,
вул. Серпнева, 14а, корпус Б, каб.5

Творче об’єднання «Виготовлення іграшок-сувенірів»

Діти і підлітки віком 7–14 років мають унікальну можливість власноруч створювати красиві та корисні речі для себе, своїх рідних і друзів.

Напрями навчально-творчої роботи:

 • крій;
 • шиття;
 • декорування іграшок із тканини, ниток та інших матеріалів;
 • виготовлення функціональних сувенірів з декоруванням у техніці декупажу;
 • створення народної, сучасної, авторської ляльки.

Традиційні майстер-класи для вихованців та їхніх батьків – унікальна можливість спільно попрацювати, поспілкуватися, виготовити сувенір до свята.

Керівник гуртка Окунь Олена Миколаївна,
вул.Серпнева,14а, корпус Б, каб. 115

Творче об’єднання «Hand made»

Любиш дивувати своїх друзів і близьких подарунками, але на креативні сюрпризи немає коштів? Навчися виготовляти подарунки своїми руками.

Напрями роботи:

 • скрапбукінг;
 • декупаж;
 • поробки з природного матеріалу;
 • композиції із живих і штучних квітів.
Керівник гуртка Лаврик Євгенія Олександрівна,
вул.Серпнева,14а, корпус Б, каб.2

Зразкове творче об’єднання «Флористичні барви»

У творчому об’єднанні «Флористичні барви» діти вчаться розуміти неповторний світ образів, створювати вироби з природних матеріалів, розписувати писанки. Творча діяльність викликає у дітей позитивні емоції, допомагає сформувати активну життєву позицію.

Високий рівень навчально-виховного процесу сприяє результативності вихованців у обласних, всеукраїнських виставках і конкурсах. По закінченні повного курсу навчання вихованці творчого об’єднання отримують посвідчення про позашкільну освіту. Багатьом випускникам заняття у творчому об’єднанні допомогли визначитися з майбутньою професією.

Керівник гуртка-методист, Огнєва Світлана Василівна,
майстер народної творчості, член Національної спілки
народних майстрів України,
вул. Серпнева, 14а, корпус Б, каб.115

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 3 й 1.

^Вгору