ОЦПО та РТМ » Позашкільний олімп Сумщини » Туристсько-краєзнавчий

Туристсько-краєзнавчий

Туристсько-краєзнавчий відділ запрошує всіх тих, хто любить мандрувати, насолоджуватися красою чарівної природи нашої країни, змістовно проводити свій вільний час, кого вабить спілкування біля вогнища, хто хоче знайти вірних друзів.

У вас є можливість дізнатися багато цікавого й корисного про історію та культуру рідного краю, ознайомитися з традиціями та обрядами нашого народу, брати участь у пошуково-дослідницькій діяльності, походах, екскурсіях та експедиціях, змаганнях з туризму та краєзнавства.

Традиційними заходами для вихованців відділу стали краєзнавчі погостини, клубні дні, походи вихідного дня, літературні вітальні, родинні свята, українські вечорниці, зустрічі з цікавими особистостями, конкурсно-розважальні програми та пізнавальні ігри.

Ви маєте можливість взяти участь у всеукраїнських експедиціях і конкурсах «Моя Батьківщина – Україна», «Мій рідний край», «Край, в якому я живу», грі Українського козацтва «Сокіл» («Джура»), обласних краєзнавчих конференціях «У світі краєзнавчих відкриттів», «Герої сучасності - серед нас», експедиції «Сумщина у міфах та легендах».

У відділі працюють гуртки: «Юні етнографи», «Сумизнавство», «Екологічне краєзнавство», «Історичне краєзнавство», «Юні екскурсоводи», «Юні туристи-краєзнавці», «Літературне краєзнавство» тощо.

У гуртку «Сумизнавство» ознайомитеся з природними багатствами рідного міста, його історією, народними традиціями та звичаями. Юні екологи-краєзнавці досліджують якість води в річках і озерах, беруть участь в екологічних акціях, експедиціях.

Юні екскурсоводи розробляють краєзнавчі маршрути, відвідують музеї та історичні місця області, проводять цікаві екскурсії, беруть участь у вікторинах і конкурсах.

На заняттях гуртків «Юні етнографи» діти вивчають звичаї та обряди рідного краю, проводять родинні свята та народні ігри, досліджують народні промисли, ремесла, історію, природу рідного краю, а також проводять літні етнографічні експедиції

У відділі працює обласний зразковий музей туризму і краєзнавства.

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 4 + 1.

^Вгору