ОЦПО та РТМ » Позашкільний олімп Сумщини » Художньо-естетичний

Художньо-естетичний

З дитинства кожна дитина любить співати, танцювати та малювати. Дитяча творчість щира та прекрасна. Відкрити двері до КРАЇНИ МИСТЕЦТВА хлопчикам та дівчаткам віком від 6 до 18 років допоможуть педагоги відділу художньо-естетичного виховання.

Мрієш про перемогу у телевізійному шоу «Танцюють всі»? Опановуй школу майстерності класичного танцю та балету, народної та сучасної естрадної хореографії у колективах ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА.

Колективи ВОКАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА – справжня кузня співочих голосів. Саме тут дівчатка і хлопчики віком від 6 до 18 років можуть виявити свої вокальні можливості, а найнаполегливіші з них стануть переможцями обласних, всеукраїнських конкурсів і фестивалів.

Бажаєте власноруч намалювати картину чи створити оригінальну поробку, взяти участь у престижній виставці, опанувати мистецтво малюнка, графіки та живопису, оволодіти майстерністю декоративно-прикладного мистецтва – завітайте до зразкової студії ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «Світ фарб» та гуртка образотворчого мистецтва «Art - простір».

YouTube

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 4 + 8.

^Вгору