ОЦПО та РТМ » Позашкільний олімп Сумщини » Художньо-естетичний » Сторінками творчого життя вихованців відділу

Сторінками творчого життя вихованців відділу

"Зоряні мрії дітей України"

З нагоди Всесвітнього дня авіації і космонавтики, професійного свята працівників ракетно-космічної галузі України 12 квітня 2022 року вихованці Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю долучились до Всеукраїнського фоточеленджу "Зоряні мрії дітей України".

Малюнки юних художниць народної студії образотворчого мистецтва "Світ фарб"(керівник Ольга Москаленко) Нілавої Катерини, Мовчан Аліси, Фоменко Марини, Закаблук Єлизавети та Матюхи Таїсії, вихованки гуртка "З умінням і фантазією" (керівник Наталія Москаленко) стали експонатами Всеукраїнської он-лайн виставки.

Доброго дня, ми з України!

У нас все тихо, прокидаймось, працюємо, малюємо, навчаємося радіємо новому дню.️

Дивлячись на дитячі малюнки віра у Перемогу всередині проростає все глибше.

Особливо через мистецтво діти висловлюють свої емоції та неймовірну підтримку. Із надісланих робіт вихованців було створено неймовірні колажі-листівки для наших ГЕРОЇВ.

Діти сьогодні, як ніколи єдині! Єдині у боротьбі і взаємопідтримці !

Листи юних художників гуртка образотворчого мистецтва вже доправлені до наших Захисників !

Керівник Світлана Транкова.

Все буде УКРАЇНА

Творчий звіт "Росинок"

Пісенним водограєм завершили вихованці вокального колективу "Росинки", керівник Любов Баленко, 2020/2021 навчальний рік.

У межах циклу мистецьких заходів «Весняний вернісаж» відбувся творчий звіт колективу

Двадцять п'ять художніх номерів представили батькам і гостям свята юні вокалісти.

Феєрверком емоцій і почуттів завершилась двогодинна родинна зустріч "Росинок".

Звіт юних художників

«Немає культури без спадщини, як життя без дихання»

Альберт Камю

У межах циклу мистецьких заходів «Весняний вернісаж» відбувся творчий звіт народної студії образотворчого мистецтва «Світ фарб», керівник Ольга Москаленко.

У виставковій залі Сумської міської галереї 15 червня відбулися урочистості з нагоди відкриття виставка «Три покоління». Левову частину експозиції якої займають роботи вихованців народної студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Протягом трьох місяців юні художники вивчали творчість відомих діячів мистецтва Василя та Федіра Кричевських. https://www.facebook.com/100026916204216/videos/865001907740341

Щоб згодом у своїх роботах по сучасному трактувати мистецькі здобутки цієї родини. Дитячі малюнки виконані у різних техніках: живопис, графіка, витинанка. Творчі доробки студійців вирізняються новизною та сучасним поглядом на історичні аспекти. Пейзажі, натюрморти, портрети, сюжетні композиції присвячені відомій мистецькій родині Кричевських. За допомогою пензля, фарб, гелевої ручки діти вміло висвітлили родинні стосунки, красу нашого міста, традиції українського народу і звичайно життєвий та творчий шлях митців.

Малюнки за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1PH7z8x6jpMXCL0O-HhL9wuc6-gc-2QJS?usp=sharing

КОСМІЧНЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ В МАЛЮНКАХ ВИХОВАНЦІВ ГУРТКА «ЯСКРАВА ПАЛІТРА»

Вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Яскрава палітра» обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник Обравит Інна Анатоліївна взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків NoosphereSpaceArtChallenge. Тема цьогорічного конкурсу «30 років космічної незалежності». Саме цього року Україна святкує 30 річницю Незалежності. З 1991 року в космічній галузі нашої держави відбулося чимало визначних подій. Це і запуск 3-х українських супутників серії Січ, призначених для дистанційного зондування Землі, і політ Леоніда Костянтиновича Каденюка у космос.

Ці видатні події в історії держави, її космічної галузі, своє бачення космічної галузі в майбутньому вихованці гуртка відобразили у своїх малюнках.

За результатами участі в конкурсі вихованці гуртка «Яскрава палітра» отримали Дипломи.

Відкриття виставки «Герої не вмирають»

У Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю 20 лютого 2021 року відбулося відкриття виставки дитячих робіт «Герої не вмирають». Юні художники творчих об’єднань образотворчого мистецтва художньо-естетичного відділу відчули та передали свої емоції у творчих роботах про трагічні події на Майдані 2014 року, про Героїв Небесної Сотні. «Герої не вмирають...» вони житимуть вічно у наших серцях, на полотнах, у піснях, поезії, прозі.

Герої не вмирають

Вихованці студії образотворчого мистецтва «Світ фарб», гуртка «Яскрава палітра», керівники Москаленко О.А., Кравченко С.М., Обравит І.А., долучилися до заходів, присвячених вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Юні художники розпочали працювати над створенням творчих робіт , які стануть основою експозиції виставки «Герої не вмирають».

Відкриття виставки: 20 лютого 2021 року.

МИСТЕЦТВО ЗАРАДИ МИРУ

21 вересня 2020 року, у Міжнародний день Миру керівник Народної студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Ольга Москаленко презентуаала роботи вихованців студії – учасників художньої виставки "МироТворчість", що проходить у межах Програми з відновлення миру та діалогу для внутрішньо-переміщених жінок "Голос жінки має силу".

Юні художники переконані, що "МироТворчість" - це та справа, яка може впливати на встановлення миру на всій землі. Кожен з нас має робити все можливе для цього.

Організаторами виставки є ГО "Інтелект Сумщини" та кафедра психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету.

Проєкт "Голос жінки має силу 2020" реалізується у 10 регіонах України: Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях.

Метою проєкту є установлення в суспільстві гендерної рівності, розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН «Мир. Жінки. Безпека», послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності.

Проєкт реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Відвідати виставку можна до 4 жовтня.

https://fb.me/e/1xfjxQ4dX

РОЗМАЇТІ САМОЦВІТИ ЗІ ЛЬВОВА

У дні зимових канікул поєднали активний відпочинок й професійну діяльність вихованці зразкового ансамблю народного танцю «Сонечко», керівник Оксана Кравченко

У чаc, коли місто наповнює атмосфера свята, традицій, феєричних заходів та емоцій, які неодмінно залишаються у серці кожного Львів запросив юних майстрів сцени на Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Розмаїті Самоцвіти».

На дітей чекало безліч дивовижних подій: святкова оглядова екскурсія «Різдвяні походеньки»; солодка екскурсія в Майстерні шоколаду; кавова екскурсія в Копальню кави; екскурсія в епоху ренесансу – Італійський дворик; захоплюючий квест по Львову та прогулянок різдвяним містом. І власне конкурсна програма фестивалю-конкурсу.

Феєричний виступ СОНЕЧОК достойно нагородили члени журі й глядачі.

Вітаємо зразковий ансамбль народного танцю «Сонечко» з перемогою

ТВОРИТЬСЯ КРАСА ДИТЯЧИМИ РУКАМИ

У дні зимових канікул вихованці народної студії образотворчого мистецтва "Світ фарб", керівник Ольга Москаленко збагатили мистецький духовний світ.

Студійці долучились до низки новорічно-різдвяних заходів.

А у всесвітній день "ДЯКУЮ" завітали до виставкової зали Сумського єпархіального управління.

Де проходить традиційна єпархіальна Різдвяна виставка дитячої художньої творчості "Краса Божого світу". На експозиційних стендах серед творчих робіт вихованців парафіяльних недільних шкіл та спеціалізованих мистецьких навчальних закладів розміщені роботи вихованців народної студії образотворчого мистецтва "Світ фарб".

РІЗДВЯНІ КАНІКУЛИ У МІСТІ ЛЕВА

З 9 до 12 січня 2020 року з метою відродження та утвердження духовних цінностей українського народу, залученню дітей і учнівської молоді до вивчення та розуміння кращих зразків народного і сучасного українського мистецтва в місті Львів було проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурсу для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули».

Особливе свято добра, щедрості й родинного тепла для кожного учасника влаштували організатори фестивалю-конкурсу.

Достойно представили Сумщину вихованці народної балетної студії «Престиж», керівник Інна Шабельська.

П’ять призових місць поповнили скарбничку колективу на початку 2020 року.

Неповторна атмосфера Львова пройняла дитячі серця позитивом та хорошим настроєм у дні перебування у місті.

Community Art на Театральній – «Місто Змісту»

Вихованці Народної студії образотворчого мистецтва "Світ фарб" Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю взяли участь у Community Art на Театральній – «Місто Змісту».

Дівчата розповіли історію про своє місто! Саме в зашифрованому малюнку на паркані Театральної площі юні мисткині розкрили таємницю міста Суми - міста де збуваються мрії. А саме у Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю мрії перевтілюються у реальність.

Організатори заходу - агенція Промоції «Суми», галерея BureauArt і ГО «Студія Данченко» оцінила роботу вихованок студії як цікавий story-telling нашого міста.

У гості ходили – до творчої родини ЗАПРОСИЛИ

Осінніми теплими днями вихованці художньо-естетичного відділу обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю завітали до своїх однолітків, що навчаються у загальноосвітній школі №24 щоб презентувати свою творчість та запросити до творчої родини гуртків відділу. Кожен мав змогу обрати гурток за уподобаннями.

Педагоги відділу запропонували переглянути мультимедійну презентацію про діяльність гуртків за мистецькими напрямами, випробувати свої здібності під час майстер-класів та конкурсів. А вихованці гуртків зі сцени підтвердили важливість позашкільної освіти на власному прикладі.

Школярі з заохоченням взяли участь у заході. Одним сподобалось співати і вони з задоволенням пройшли кастинг й заспівали караоке. Другі вподобали для подальших занять гурток графіки та малювання на воді «Аквафлоріс», гурток декоративно-прикладного мистецтва «Дивосвіт», познайомитись як власноруч створювати об’ємні поробки із кольорового картону, паперу, серветок, природнього матеріалу; декоративні панно у техніці квілінг.

А ті дівчатка і хлопчики, що забажали власноруч намалювати картину чи створити оригінальну поробку, взяти участь у престижній виставці, опанувати мистецтво малюнка, графіки та живопису, оволодіти майстерністю декоративно-ужиткового мистецтва – записались до зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб».

Розвинути вокальні здібності, здобути досвід виступів під час концертів і конкурсів запросив вокальний колектив «Каскад». У вокальному гуртку «Антарес» юні співаки набувають досвід вірного співу сучасних естрадних пісень. Гуртки вокального напряму є чудовою сходинкою до престижних талант шоу та майбутньої професії.

Завдяки здійсненій роботі гуртки відділу поповнились новими вихованцями. Проте роботу не завершено.

Тож з радістю чекаємо у гуртках та творчих об’єднаннях відділу усіх бажаючих долучитись до ТВОРЧОЇ РОДИНИ.

"1939 - 1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо"

У переддень дня Пам'яті та примирення у гуртку "Аквафлоріс" відбувся захід "1939 - 1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо". Головною темою заходу були події Другої світової війни та проблема миру в країні. Була проведена паралель між подіями Другої світової війни та сьогоднішніми воєнними діями на сході України. Керівник зразкового обласного музею туризму і краєзнавства Сліпченко Тетяна Володимирівна розповіла дітям про визволення Сум від німецько-фашистських окупантів. Діти запалили свічу пам'яті. Вихованці вокального колективу "Каскад" виконували пісні воєнних років і сучасні пісні про війну. На згадку про зустріч вихованці гуртка "Аквафлоріс" подарували всім присутнім виготовлені власноруч маки - символ пам'яті про загиблих у військових діях. Діти закликали зберігати мир у країні та пам'ятати її героїв-захисників.

КВІНТЕСЕНЦІЯ ЗИМОВОЇ КРАСИ

Взимку у різних містах світу, де дозволяє клімат, майстри створюють безліч льодових скульптур, які прикрашають площі й майданчики.

Зимову рукотворну красу створили зі снігу вихованці зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» (керівник Кравченко С.М.).

Результатом плідної праці юних майстрів став простий і доволі симпатичний Північний олень

Холодна погода не стала на заваді юним художникам. Вони з захопленням ліпили скульптуру зі снігу та за допомогою фарб відтворювали «живий» образ тварини.

Вражає уяву вихованців й педагогів Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю польотом фантазії авторів, які вклали своє серце у крижану красу.

Це справжній шедевр мистецтва, яким треба встигнути помилуватись.

Своєю роботою студійці привертають увагу суспільства до питання збереження природи, шанобливого ставлення до тваринного світу. Охороняти та зберігати природу – завдання кожного.

Долучайтеся і ви

«ТВОРЧА РОДИНА – МІЦНА УКРАЇНА»

27 листопада 2016 року у родинному колі зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» відбулося урочисте відкриття виставки творчих робіт вихованців та їх батьків «Творча родина – міцна Україна».

Усі фото

На виставці представлені роботи декількох поколінь: дітей, батьків, бабусь. Вихованці у своїх роботах зобразили любов до рідного краю, родинні відносини.

А сім’ї вихованців продемонстрували справжні родинні скарби: вишиті рушники, картини маслом, вироби з бісеру, вишивка кольоровими стрічками та багато інших цікавих доробок.

Після урочистої частини вихованці разом із батьками долучилися до майстер-класу з виготовленню ляльки-мотанки.

СПІВОЧИЙ ТУРНІР

23 листопада 2016 року у вокальному коллективі «Каскад» відбувся «Співочий турнір». Свої вміння до самостійної сольної та імпровізаційної командної роботи продемонстрували вихованці групи 4 року навчання. Діти проявили набуті на заняттях вміння та навички.

Усі фото

До складу журі увійшли вихованці старшої групи колективу – Андрієнко Анастасія, Тарасенко Ганна.

Захід пройшов у творчій та дружній атмосфері.

Вихованки зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» КЗ СОР ОЦПО та РТМ – переможці Х Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю «Опішне-2016»

Вихованки зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» традиційно взяли участь у Х Міжнародному молодіжному гончарському фестивалі «Опішне-2016».

«Опішне-2016» «Опішне-2016» «Опішне-2016» «Опішне-2016» «Опішне-2016»
«Опішне-2016» «Опішне-2016» «Опішне-2016» «Опішне-2016»

Усі фото

Фестивальну декаду Загорулько Анастасія та Шиптя Анастасія працювали у творчих майстернях, опановували секрети давнього мистецтва, освоїли експериментальний випал у відкритому багатті від відомої художниці-кераміста, члена Національної спілки художників України та Національної спілки художників Молдови Світлани Пасічної (Полтава).

За підсумками роботи юних майстринь журі присудило: І місце - Загорулько Анастасії та ІІ місце - Шипті Анастасії. Про що юні майстрині розповіли усій Україні завдяки телеканалу ІСTV.

Вітаємо з перемогою!!!

Зразкова балетна студія "Престиж" - переможець VI Всеукраїнського фестивалюь дитячої художньої творчості «Єдина родина»

VI Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина» радо зустрів творчі колективи із Миколаївської, Волинської, Хмельницької, Донецької, Рівненської, Харківської, Вінницької, Запорізької областей.

Сумщину представляє зразкова балетна студія "Престиж" КЗ СОР обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник Інна Шабельська.

Зразкова балетна студія "Престиж" - переможець VI Всеукраїнського фестивалюь дитячої художньої творчості «Єдина родина» Зразкова балетна студія "Престиж" - переможець VI Всеукраїнського фестивалюь дитячої художньої творчості «Єдина родина» Зразкова балетна студія "Престиж" - переможець VI Всеукраїнського фестивалюь дитячої художньої творчості «Єдина родина» Зразкова балетна студія "Престиж" - переможець VI Всеукраїнського фестивалюь дитячої художньої творчості «Єдина родина» Зразкова балетна студія "Престиж" - переможець VI Всеукраїнського фестивалюь дитячої художньої творчості «Єдина родина»
Зразкова балетна студія "Престиж" - переможець VI Всеукраїнського фестивалюь дитячої художньої творчості «Єдина родина» Зразкова балетна студія "Престиж" - переможець VI Всеукраїнського фестивалюь дитячої художньої творчості «Єдина родина» Зразкова балетна студія "Престиж" - переможець VI Всеукраїнського фестивалюь дитячої художньої творчості «Єдина родина» Зразкова балетна студія "Престиж" - переможець VI Всеукраїнського фестивалюь дитячої художньої творчості «Єдина родина» Зразкова балетна студія "Престиж" - переможець VI Всеукраїнського фестивалюь дитячої художньої творчості «Єдина родина»

Дні фестивалю – це конкурсні перегляди, виставки, прослуховування; майстер-класи від ведучих фахівців України відповідного жанру; дуже цікава та різноманітна розважальна програма, а головне це нові знайомства, добрий настрій, Чорне море та приємні спогади.

Конкурсні виступи колективів оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли фахівці з різних галузей творчості, діячих мистецтв, заслужені артисти України, доктори наук, викладачі вищих навчальних закладів.

18 червня у ноомінації "КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ" зразкова балетна студія "Престиж" виборола почесне І МІСЦЕ.

Вітаємо з перемогою!!!

ПОДВИГУ ЖИТИ В ВІКАХ

В переддень Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участі вихованців художньо-естетичного відділу спільно з педагогами та вихованцями туристсько-краєзнавчого відділу в актовій залі обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся виховний патріотичний захід «Подвигу жити в віках».

Весна іде, і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої.
ПОДВИГУ ЖИТИ В ВІКАХ ПОДВИГУ ЖИТИ В ВІКАХ ПОДВИГУ ЖИТИ В ВІКАХ ПОДВИГУ ЖИТИ В ВІКАХ ПОДВИГУ ЖИТИ В ВІКАХ

ФОТО

Такими словами розпочався виховний захід. Напередодні всенародного свята вихованці та педагоги поринули у ті буремні воєнні роки, ознайомились з невідомими фактами Великої Вітчизняної війни, поділились історіями героїв – своїх прадідусів, прабабусь, які захищали Батьківщину від ворога.

Під час заходу, діти переглянули слайди про участь України у Другій Світовій війні, пригадали значний внесок Сумського партизанського загону у перемозі над гітлерівськими окупантами, згадали поіменно героїв, вшанували пам'ять загиблих мільйонів українців хвилиною мовчання.

Мультимедійну екскурсію «На камені священні імена» провела методист зразкового музею Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Тетяна Володимирівна Сліпченко.

Вихованці та педагоги вокального колективу «Каскад» (керівники Юлія, Оксана Моря) та керівник гуртка «Юний гітарист» Шулежко О.А. піснями воєнної тематики створили атмосферу воєнних років.

актив дитячого самоврядування
художньо-естетичного відділу

ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК

П’ятий рік поспіль у родинному колі батьківського клубу «Творча родина» художньо-естетичного відділу вихованці зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» разом із батьками влаштовують майстер-класи з виготовлення святкових композицій «Великодній кошик».

І цього року, напередодні Великодня діти власноруч створили святкову композицію, а помічниками у непростій роботі були найрідніші люди – матусі, бабусі й татусі.

ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК
ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК

Усі фото

Дорослі із захопленням допомагали донечкам та синочкам у творчій роботі. Та з неабияким задоволенням презентували свої ексклюзивні доробки.

Усі учасники заходу створили сувенір-оберіг, отримали безліч позитивних емоцій.

Майстерня наповнена атмосферою злагодженості й передчуттям свята наповнила серце й душу кожного, за що щира вдячність майстрині, керівникові зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Ользі Анатоліївні Москаленко.

У переддень Великого дня Воскресіння Христового сердечно вітаємо усіх з цим світлим Християнським святом!

Голова батьківського клубу «Творча родина»,
зразкова студія образотворчого мистецтва «Світ фарб»

Лише ПЕРЕМОГА!!!

З міста Дніпропетровськ юні вокалісти вокального колективу "Каскад" КЗ СОР обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю привезли одразу дві перемоги.

З 29 по 31 березня 2016 року відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Імперія зірок 2016»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Імперія зірок 2016» Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Імперія зірок 2016» Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Імперія зірок 2016» Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Імперія зірок 2016»
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Імперія зірок 2016» Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Імперія зірок 2016» Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Імперія зірок 2016» Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Імперія зірок 2016» Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Імперія зірок 2016»

Усі фото

Відео

Цього року фестиваль зібрав небувалу кількість учасників - близько 700 юних вокалістів з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кіровограда, Сум, Харкова, Запоріжжя, Донецької області. Це колективи і виконавці вищих, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, будинків культури двох вікових груп: від 9 років до 25, а також від 25 років і старше. Конкурсанти змагалися в номінаціях: "естрадний вокал", "народний вокал" і "академічний вокал".

Оцінки в дев'ять і десять балів від членів журі за виконання двох вокальних творів принесли обом групам "Каскаду" звання лауреатів. Таке рішення журі викликало безліч приємних емоцій.

Середня група колективу, керівник Моря Ю.В. з переконливою перевагою посіла ІІІ місце. Вітаємо колектив (Андріяш Марія, Бондар Анастасія, Бризицька Ольга, Диченко Вероніка, Кашеварова Яна, Кириленко Анастасія, Отич Ангеліна, Скріпченко Валерія, Сусліна Олена).

Старша група колективу, керівник Моря О.В. (Андрієнко Анастасія, Тарасенко Ганна, Горова Дар’я, Тютюнник Анна, Ратушна Яна, Туйчиєва Діана) отримала диплом ІІІ ступеня.

Неабиякий досвід – обмін досвідом з іншими колективами і виконавцями з різних регіонів України, спілкування з журі.

Організатори заходу висловили велику вдячність батькам дітей, які взяли на себе фінансові питання щодо участі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Імперія зірок 2016»

актив дитячого самоврядування
художньо-естетичного відділу

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

20 лютого – найтрагічніший день в історії Революції Гідності. Два роки тому протистояння між народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Саме цього дня загинуло найбільше активістів Євромайдану.

Сьогодні вихованці дитячого самоврядування художньо-естетичного відділу, керівник Ткачова Н.К., зібрали своїх однолітків – вихованців творчих об’єднань відділу, на вишкіл-реквієм «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» щоб пригадати ті буремні дні Революції Гідності.

"ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ" "ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ" "ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ" "ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ"
"ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ" "ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ" "ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ" "ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ"

УСІ ФОТО

Під час заходу гуртківці нагадали усім присутнім факти дворічної давнини.

Запалили свічку пам’яті та хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя, захищаючи свою країну та український народ.

«Вони хотіли поховати нас, але не знали, що ми насіння...» – саме ці слова Євромайданівців тепер є гаслом сучасної молоді.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

актив дитячого самоврядування
художньо-естетичного відділу

«РІЗДВЯНА ЗІРОНЬКА-2016»

15-16 січня на Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі естрадної пісні «Різдвяна зіронька-2016» діти України презентували свої таланти.

Сумську область представляли вокальний колектив «Каскад», керівники Моря Ю.В., Моря О.В. та вокальний колектив «Глорія», керівник Лисак Г.Г. комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

РІЗДВЯНА ЗІРОНЬКА-2016 РІЗДВЯНА ЗІРОНЬКА-2016 РІЗДВЯНА ЗІРОНЬКА-2016 РІЗДВЯНА ЗІРОНЬКА-2016

УСІ фото

Серед 172 учасників з Хмельницького, Вишгорода, Старокостянтинівська, Нетішина, Херсона, Болграда, Славути, Чернівців, Кременця, Київської, Вінницької, Волинської, Одеської, Тернопільської, Івано-Франкіської, Запорізької, Хмельницької областей, та майже з усіх куточків Закарпаття вирізнялись юні вокалісти Сумщини.

У старовинному Мукачевому ІІ місце отримала молодша група вокального колективу «Глорія» (Альджбур Лілія, Альджбур Махмуд, Астапова Ганна, Ляшко Альона, Садова Маргарита, Шевченко Вероніка, Шуляк Карина);

ІІІ місце – молодша група вокального колективу «Каскад» (Князева Анна, Князева Поліна, Левшакова Марія, Одинцова Марія, Сидоренко Поліна, Скляр Олена, Тишкеєвич Катерина); І місце в номінації «соло» – Лілія Альджбур.

Вітаємо з перемогою!!!

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

РОСИНКИ «Українську Коляду» підкорили

З 8 по10 січня у місті Львів відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Українська Коляда".

Сумську область представляли вихованці середньої групи вокального колективу «Росинки» комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

РОСИНКИ «Українську Коляду» підкорили РОСИНКИ «Українську Коляду» підкорили РОСИНКИ «Українську Коляду» підкорили

Усі фото1

Усі фото2

Усі фото3

Зі сцени Палацу Культури ім.Гната Хоткевича лунали колядки, щедрівки, художнє читання, інструментальна музика, колективи з усіх куточків України дарували вертепи, театральні сценки, естрадно-хореографічні композиції.

Серед різдвяного розмаїття значно засяли юні вокалісти «Росинок».

Колектив нагороджений дипломом лауреата й пам’ятною відзнакою фестивалю у номінації вокальне мистецтво (жанр – естрадний вокал, ІІ вікова категорія).

Щирі вітання вихованцям, вдячність керівнику Баленко Любов Василівні, особлива подяка батькам вихованців за підтримку й розуміння.

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

«ТВОРЧА РОДИНА – МІЦНА УКРАЇНА»

У котре зібралась дружня родина педагогів, вихованців та їх батьків зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» на відкритті виставки «Творча родина – міцна Україна».

«ТВОРЧА РОДИНА – МІЦНА УКРАЇНА» «ТВОРЧА РОДИНА – МІЦНА УКРАЇНА» «ТВОРЧА РОДИНА – МІЦНА УКРАЇНА» «ТВОРЧА РОДИНА – МІЦНА УКРАЇНА»
«ТВОРЧА РОДИНА – МІЦНА УКРАЇНА» «ТВОРЧА РОДИНА – МІЦНА УКРАЇНА» «ТВОРЧА РОДИНА – МІЦНА УКРАЇНА» «ТВОРЧА РОДИНА – МІЦНА УКРАЇНА»

Усі фото

Відкриття виставки розпочалося з урочистої частини. Юні художники, які вміють вправно малювати цього разу гарно співали, вірші читали, одним словом дарували свою творчість глядачам.

За доброю традицією відкриття виставки не обійшлось без майстер-класу з виготовлення родинного оберегу. Батьки та члени родин вихованців з задоволенням долучились до творчого процесу та допомагали дітям у виготовленні складних елементів.

На виставці «Творча родина – міцна Україна» матусі, татусі, бабусі, прабабусі, тітоньки презентують свої доробки, виконані у різних техніках: вишивка хрестиком, гладдю, бісером. Представлені роботи у техніці де-купаж, витинанка, аплікація з соломки, стрічкова пластика, бісероплетіння, солоне тісто, м’яка іграшка та декоративні вироби з металу.

Бажаємо родині зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» подальшого розвитку, натхнення й процвітання.

Усіх бажаючих запрошуємо до студії «Світ фарб» (кабінет 106, вул.Августовська, 14а) на перегляд експозиції виставки «Творча родина – міцна Україна».

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

21 листопада - День Гідності і Свободи!

Пам’ять, стій, зупинись на хвилину,
Серце від болю замри.
Згадаймо трагічну сторінку,
Згадаймо Вас славні сини.

 

Актив дитячого самоврядування відділу художньо-естетичного виховання організував і провів вишкіл-реквієм з нагоди Дня Гідності і Свободи.

21 листопада - День Гідності і Свободи! 21 листопада - День Гідності і Свободи! 21 листопада - День Гідності і Свободи! 21 листопада - День Гідності і Свободи!
21 листопада - День Гідності і Свободи! 21 листопада - День Гідності і Свободи! 21 листопада - День Гідності і Свободи!

Урочисто й святково пригадали події дворічної давнини, свідками яких були присутні на заході вихованці відділу художньо-естетичного виховання.

Грицина Ольга, Яркова Ангеліна ще раз висвітлили історичну реальність подій осені 2013 – зими 2014. Згадали про героя «Небесної сотні», нашого земляка, сумчанина Олексія Братушка.

Савченко Софія, Марченко Єлизавета здійснили екскурс у трагічні події, що відбулись на Майдані у ті місяці протистояння.

Усі присутні вшанували пам’ять полеглих героїв за волю України хвилиною мовчання.

Гордися, моя Вкраїно,
Відвагою сотні орлят.
Що віддали життя без вагання
А нині у небі стоять.
Вас не забудуть прийдешні покоління,
Ваш подвиг всі запам’ятають,
Бо справді ви герої України,
Герої, що ніколи не вмирають!
актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

АРТЕС. АРТЕК. ГРАН-ПРІ

З численними перемогами Міжнародного фестивалю-конкурсу "Буковельський ЗіркаФест" повернулись до Сум вихованці народного хореографічного колективу "АРТЕС" КЗ СОР обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

АРТЕС. АРТЕК. ГРАН-ПРІ АРТЕС. АРТЕК. ГРАН-ПРІ АРТЕС. АРТЕК. ГРАН-ПРІ АРТЕС. АРТЕК. ГРАН-ПРІ
АРТЕС. АРТЕК. ГРАН-ПРІ АРТЕС. АРТЕК. ГРАН-ПРІ АРТЕС. АРТЕК. ГРАН-ПРІ АРТЕС. АРТЕК. ГРАН-ПРІ АРТЕС. АРТЕК. ГРАН-ПРІ 

Усі фото

На чотири дні спілкування у атмосфері творчості, натхнення й Буковельської краси поринули вихованці колективу. Насичену програму фестивалю-конкурсу урізноманітнювали майстер-класи, творчі подорожі, молодіжні вечірки, спілкування з членами журі й майстрами. І звісно конкурсна програма.

Композицію «Обійми мене» презентували вихованці 2 вікової категорії.

Після тривалого обговорення журі одностайно присудило ГРАН-ПРІ у чотирьох номінаціях фестивалю-конкурсу Сумському "АРТЕСу"

ГРАН-ПРІ у номінації «Сучасна хореографія», малі форми 2 вікової категорії вибороли Ярош Владислава, Жаренко Анастасія, Малахова Анастасія, Яковенко Анастасія.

ГРАН-ПРІ серед дуетів отримали Саненко Дар’я, Чернявська Катерина.

У номінації «Театральне мистецтво» колектив відзначений ГРАН-ПРІ за уривок вистави «Маленька Баба Яга».

Юні артисти 2 вікової категорії колективу посіли І МІСЦЕ з композицією «АВАТАРИ».

Вихованці І вікової категорії з композицією «Країна мрій» вибороли І МІСЦЕ.

З перемогою юних артистів вітали генеральний директор табору Артек-Буковель Юрій Табачок і директор з розвитку Л.А.Іванова.

За високий виконавський рівень колективу керівник «АРТЕСу» Ірина Восмерик, викладач Тетяна Нянькіна були нагороджені ПОДЯКОЮ міжнародного фестивалю-конкурсу "Буковельський ЗіркаФест".

НАШІ ВІТАННЯ!!!

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

«Козацький АRТ» – старт тижню заходів відділу художньо-естетичного виховання

До козацької теми звернулися на знак приєднання до нового державного свята вихованці і їх батьки відділу художньо-естетичного виховання.

За підсумками участі у змаганнях команди нагороджені дипломами та кубками.

Актив дитячого самворядування відділу художньо-естетичного виховання

«Козацький АRТ» –
старт тижню заходів відділу художньо-естетичного виховання

11 жовтня 2015 відбулось мистецьке свято «Козацький АRТ».

Шість команд з числа дитячих творчих колективів відділу художньо-естетичного виховання Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю виборювали перемогу у заключному етапі міні-проекту «Козацький АRТ», у межах обласного соціально-освітнього проекту «Перемога 2015 – від «Я» до «Ми».

«Козацький АRТ» «Козацький АRТ» «Козацький АRТ» «Козацький АRТ» «Козацький АRТ»
«Козацький АRТ» «Козацький АRТ» «Козацький АRТ» «Козацький АRТ» «Козацький АRТ»

Усі фото

Юні козаки й козачки народного хореографічного колективу «Артес», зразкової балетної студії «Престиж», зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб», вокального колективу «Каскад», вокального ансамблю «Росинки», ансамблю народного танцю «Сонечко», театрального колективу Тетяни Нянькіної подолали смугу перешкод на мистецьких станціях. Презентували візитівки команд-РОЇВ.

На станції «Історичній» учасники змагань відповідали на запитання з історії Українського козацтва; на станції «Спортивна» – демонстрували спритність й міць.

Для гостей та вболівальників відбулась конкурсно-ігрова програма.

За підсумками участі у змаганнях команди нагороджені дипломами та кубками.

Митці Сумщини

Вихованці зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю вкотре стали учасниками Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю «Опішне-2015», (10-20 червня). Дев’ятий рік поспіль ініціатором проведення є Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського.

Митці Сумщини Митці Сумщини Митці Сумщини Митці Сумщини
Митці Сумщини Митці Сумщини Митці Сумщини 

Усі фото

Учасниками десятиденного мистецького дійства стали переможці першого (відбіркового) етапу фестивалю. В Опішному зібралася творча молодь з Дніпропетровщини, Донеччини, Івано-Франківщини, Кіровоградщини, Київщини, Полтавщини, Харківщини й Хмельниччини, Сумщини, а також юні митці з Гани (Африка), Молдови й Туркменістану.

Юні митці працювали над конкурсним твором і двома творчими роботами у номінації: «Інші види декоративно-ужиткового мистецтва». Також вихованці брали активну участь у майстер-класах й зустрічах з провідними митцями України. Цікавими були презентації виставок і творчих захоплень інших учасників, а мистецьке спілкування з художниками-керамістами в Національному музеї-заповіднику українського гончарства справило неабияке враження як на вихованців так педагогів. Також учасники фестивалю відвідали Меморіальний музей-садиба гончарки Олександри Селюченко, Меморіальний музей-садиба гончарської родини Пошивайлів, Меморіальний музей-садиба філософа й колекціонера опішнянської кераміки Леоніда Сморжа, Національний музей-заповідник українського гончарства Незабутньою була подорож до міста Полтави.

Непомітно промайнули 10 днів творчого практикуму ІХ Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю «Опішне-2015». 20 червня відбулося офіційне закриття фестивалю. Серед переможців фестивалю звучали імена вихованців зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб»: Шиптя Анастасвя – І місце, Загорулько Анастасія – ІІ місце, Посна Альона – ІІІ місце (керівник Москаленко Ольга Анатоліївна).

Вітаємо переможців!!!

актив дитячого самоврядування

«Моя Батьківщина – Україна»

24 травня 2015 року відбулось урочисте відкриття звітної виставки дитячих робіт вихованців зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб».

«Моя Батьківщина – Україна» «Моя Батьківщина – Україна» «Моя Батьківщина – Україна» «Моя Батьківщина – Україна» «Моя Батьківщина – Україна»
«Моя Батьківщина – Україна» «Моя Батьківщина – Україна» «Моя Батьківщина – Україна» «Моя Батьківщина – Україна» «Моя Батьківщина – Україна»

Усі фото

Юні митці представили вернісаж робіт вихованців студії трьох вікових груп (молодшої, середньої, старшої).

Юні художники із любов’ю зобразили на полотнах безмежні простори України, славнозвісну історію козацтва, звичаї та традиції українського народу. Художні роботи у техніці «ниткова графіка» юних мисткинь пройняті любов’ю до Сумщини, України.

На урочистостях керівники студії Москаленко Ольга Анатоліївна, Кравченко Світлана Миколаївна, Мочалова Лілія Валеріївна нагородили відзнаками кращих вихованців.

Переглянути виставку можна щодня з 9 до 19 години у актовій залі Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

СОНЦЕ РОДИНИ

20 травня 2015 року засяло «СОНЦЕ РОДИНИ» завдяки вихованцям дитячих творчих колективів відділу художньо-естетичного виховання обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

СОНЦЕ РОДИНИ СОНЦЕ РОДИНИ СОНЦЕ РОДИНИ СОНЦЕ РОДИНИ СОНЦЕ РОДИНИ
СОНЦЕ РОДИНИ СОНЦЕ РОДИНИ СОНЦЕ РОДИНИ СОНЦЕ РОДИНИ СОНЦЕ РОДИНИ

Усі фото

Усі ВІДЕО

День МАМИ, День РОДИНИ – у цих свят є певні дати (друга неділя травня, 15 травня). Проте такі чарівні свята не повинні забуватись після визначених дат. Адже "Рiд", а вiд нього - "Родина"! "Родина", а від неї "народ"! А "народ" – це, безперечно, Україна i всі ми - ïï дiти. Старі, молоді, зовсім юнi й тi, хто тільки спинається на ноги - всi!

Для своїх рідних, на радість зростають діти. Вчаться жити, творити добро. І це все завдяки батькам. Саме батьки навчають дітей звичаїв, обрядів, традицій своєї сім’ї, свого роду, що передаються з покоління в покоління.

Велику концертну програму подарували свої родинам вихованці народного хореографічного колективу «Артес», керівник Ірина Восмерик, зразкової балетної студії «Престиж», керівник Інна Шабельська, вокального ансамблю «Росинки», керівник Любов Баленко, вокального колективу «Каскад», керівники Юлія та Оксана Моря, ансамблю народного танцю «Сонечко», керівник Оксана Кравченко, театру «Артес», керівник Тетяна Нянькіна, театрального колективу «Барвінок», керівник Віктор Окунь, зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» керівники Ольга Москаленко, Світлана Кравченко, Лілія Мочалова. Керівник проекту – завідуюча відділом художньо-естетичного виховання Ткачова Ніна Костянтинівна.

Зі своєї сім’ї, з родини іде у світ людина і несе в нього своє серце, наповнене добротою і любов’ю, відчуттям краси і справедливості.

Народне прислів’я каже: «Який кущ, така й хворостина, які батьки, така й дитина»...

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

ПАМ’ЯТАЄМО
ПЕРЕМАГАЄМО

"Вони у битві чесно полягли,
А іншого - ні вибору, ні змоги.
Вони загинули. Але перемогли,
Бо віддали життя для Перемоги!"

Гуртківці відділу художньо-естетичного виховання підготували літературно-мистецьку акцію «Ми пам’ятаємо солдатів Перемоги», що відбулася 5 травня у зразковому краєзнавчому музеї обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

ПАМ’ЯТАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО ПАМ’ЯТАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО ПАМ’ЯТАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО ПАМ’ЯТАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО ПАМ’ЯТАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО
ПАМ’ЯТАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО ПАМ’ЯТАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО ПАМ’ЯТАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО ПАМ’ЯТАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО ПАМ’ЯТАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО

Усі фото

Цей захід присвячений пам'яті жертв Другої світової війни. Вихованці відділу читали вірші, співали пісні про героїчний подвиг українського народу, дізналися про подвиги юних героїв Сумщини, які віддали своє життя за наше сьогодення. Провели паралель з подіями на сході нашої країни.

Учасники акції вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

Свято Пасхи недалечко!!!

Свято Пасхи недалечко,
Люди звичай бережуть, –
Розмальовують яєчка,
Пишні пасочки печуть...
Н.Б. Куфко

Четвертий рік поспіль у родинному колі батьківського клубу «Творча родина» вихованці зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» разом із батьками беруть участь у майстер-класі з виготовлення святкових композицій «Великодній кошик».

Свято Пасхи недалечко!!! Свято Пасхи недалечко!!! Свято Пасхи недалечко!!! Свято Пасхи недалечко!!! Свято Пасхи недалечко!!!
Свято Пасхи недалечко!!! Свято Пасхи недалечко!!! Свято Пасхи недалечко!!! Свято Пасхи недалечко!!! Свято Пасхи недалечко!!!

Усі фото

Діти власноруч виготовили святкову композицію, а помічниками у непростій роботі були найрідніші люди (матусі, татусі, бабусі, дідусі, сестрички й братики).

Усі учасники заходу створили сувенір-оберіг, отримали безліч позитивних емоцій.

Сподіваємось, що великодні символи курчатко (птаха) – людська душа, яєчко – весняне відродження, використані у композиції гілочки дерев (Дерево життя, або ж Світове дерево) – єдність усього світу, упродовж року приноситимуть у оселі юних митців добробут, злагоду і любов.

Прем’єра – підсумок роботи

На лісовій галявині, де дружно живуть звірята, пташки й комахи трапилась пригода з жадібним ведмедиком - Мишком.

Він вважав, що все у лісі належить йому. Гриби, ягоди, квіти навіть шишки – усе його.

Звісно, за таку впевненість він і отримав свої шишки, тільки на лобі.

Так завжди стається з жадібними.

Сподіваємось, що серед наших глядачів немає «жадібних ведмежат».

Прем’єра – підсумок роботи Прем’єра – підсумок роботи Прем’єра – підсумок роботи Прем’єра – підсумок роботи Прем’єра – підсумок роботи
Прем’єра – підсумок роботи Прем’єра – підсумок роботи Прем’єра – підсумок роботи Прем’єра – підсумок роботи Прем’єра – підсумок роботи

Усі фото

Свято розпочалося з виступу артиста цирку «Кобзов» Євгена Кляженко (клоун Жорік). Бурхливими емоціями юні глядачі зустріли клоунську мініатюру «ЧАРІВНИЙ ЧІПЧІЛІНДРІК». Безпосереднє спілкування з Клоуном налаштувало дітей на сприйняття вистави театрального колективу (Барвінок).

Юні актори емоційно та з захватом відтворили лялькове дійство за п’єсою Євгена Чеповецького «Мишкові гулі».

Дійові особи та виконавці

Їжачок Рублевський Кирил

Лапусь Нілова Катерина

Зая Будьонна Анастасія

Ведмідь Гуз Георгій

Мишко Козлова Ангеліна

Сорока Грищенко Яна

Білочка Гром Катерина

Над виставою працювали

Режисер Луценко Катерина

Помічник режисера Король Марина

Декорації Ященко Даниїла

Музика Лошак Юлія

Керівник колективу Окунь Віктор Миколайович

У планах колективу ще багато цікавих і повчальних п’єс. Тож зустрічам із глядачами бути!!!

До нових зустрічей.

ПЕРШИЙ ДЕНЬ КАНІКУЛ – ВЕСНИ ПОЧАТОК

Весело й корисно почались канікули у відділі художньо-естетичного виховання.

Безліч подорожей й пригод чекає на хлопчиків і дівчаток.

Адже за вікнами весна. Сяє сонечко, співають пташки, розквітають перші весняні квіти...

ПЕРШИЙ ДЕНЬ КАНІКУЛ – ВЕСНИ ПОЧАТОК ПЕРШИЙ ДЕНЬ КАНІКУЛ – ВЕСНИ ПОЧАТОК ПЕРШИЙ ДЕНЬ КАНІКУЛ – ВЕСНИ ПОЧАТОК

Усі фото

Але треба знати, як себе поводити в природі. Саме з цією метою вивчали звичаї, традиції й обряди українського народу весняного календаря.

У затишному залі зразкового музею Центру вихованці пригадали які квіти розквітають першими, як використовувались у народній медицині й побуті. А тепер можна й у похід на луг, ліс за цілющими квітами вирушати.

Наша МОВА – калинова!!!

Кожному у дар Божий дана мова. Всі живі створіння на Землі спілкуються між собою: одні – мовою жестів, інші – мовою звуків. Лише нам, людям, найдосконалішим із мешканців Землі, було даровано можливість спілкуватися за допомогою мови.

Останньої неділі лютого у актовій залі комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулось свято РІДНОЇ МОВИ до Міжнародного дня рідної мови

Наша МОВА – калинова!!! Наша МОВА – калинова!!! Наша МОВА – калинова!!! Наша МОВА – калинова!!!
Наша МОВА – калинова!!! Наша МОВА – калинова!!! Наша МОВА – калинова!!! Наша МОВА – калинова!!!

Усі фото

Урочистий початок, гімн РІДНІЙ МОВІ, корисна інформація, цікава вікторина, виступи дітей, читання улюблених віршів – мовне дійство пройняте родинною атмосферою, стало незабутнім святом.

Тож вивчайте РІДНУ МОВУ!!!

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

«МРІЯ» – крок до музичного олімпу!!!

Відповідно до Положення про Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» 21 лютого 2015 року на базі комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся І (відбірковий) етап фестивалю – «Мрія».

«МРІЯ» – крок до музичного олімпу! «МРІЯ» – крок до музичного олімпу! «МРІЯ» – крок до музичного олімпу! «МРІЯ» – крок до музичного олімпу!
«МРІЯ» – крок до музичного олімпу! «МРІЯ» – крок до музичного олімпу! «МРІЯ» – крок до музичного олімпу! «МРІЯ» – крок до музичного олімпу!

Усі фото

ПЕРМОЖЦІ  

На розсуд журі юні вокалісти представили пісні про Україну, родину, шкільної дитячої та військово-патріотичної тематики за трьома віковими групами:

 • молодша – діти від 7 до 10 років (включно);
 • середня – діти від 10 до 14 років (включно);
 • старша – учнівська молодь від 14 до 18 років (включно).

Понад півсотні юних вокалістів виборювали право представляти свій заклад на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

Після тригодинного пісенного марафону компетентне журі, голова журі:

 • Руденко О.Ф. - викладач відділення народнопісенної творчості Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського.

у складі:

 • Дунь М.Ю. - керівник вокального колективу комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;
 • Баленко Л.В. - керівник гурткової роботи відділу художньо-естетичного виховання, керівник вокального колективу «Росинки» комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

визначили представників комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю на обласному етапі фестивалю.

Тож бажаємо перемоги і на обласному етапі!!!

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

«ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ВЕРНІСАЖ»

9 січня актова зала Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю перетворилась на танцювальний майданчик для вихованців гуртків і творчих об’єднань відділу художньо-естетичного виховання під час хореографічних баталій у межах ART проекту «Танцювальний вернісаж».

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ВЕРНІСАЖ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ВЕРНІСАЖ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ВЕРНІСАЖ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ВЕРНІСАЖ
ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ВЕРНІСАЖ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ВЕРНІСАЖ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ВЕРНІСАЖ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ВЕРНІСАЖ

Усі фото

Близько півсотні учасників та вдвоє більше вболівальників (батьків, друзів, гуртківців) з захватом не тільки спостерігали за танцювальним шоу, а й стали безпосередніми учасниками групи підтримки.

У різних стилях й напрямках презентували свою майстерність юні таланти у двох номінаціях:

 • «СОЛО»,
 • «ДУЕТ» та трьох вікових груп:
 • молодша – діти від 7 до 9 років;
 • середня – діти від 9 до 13 років;
 • старша – учнівська молодь від 13 до 18 років.

На розсуд журі конкурсанти представили хореографічні композиції сучасної, класичної, народної, бальної хореографії.

Переможців оцінювали за рівнем виконавської майстерності та 10 бальною системою, за такими критеріями:

 • постановка хореографічного твору– 2 бали;
 • рівень технічної майстерності – 2 бали;
 • відповідність віковим особливостям – 2 бал;
 • артистизм, розкриття художнього образу – 2 бал;
 • відповідність музичного супроводу – 1 бал;
 • відповідність костюмів сценічним образам – 1 бал.

Переможці були нагороджені дипломами Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та подарунками.

творчий актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

Новорічне свято - підсумок роботи за рік

26 грудня стартували новорічні свята у відділі художньо- естетичного виховання.

Першими зустріли Діда Мороза вихованці хорографічного колективу "Danse TREVEL", керівник Катерина Дюбченко.

На святі юні танцюристи предствляли хореографічні композиції створені у першому півріччі навчального року.

   
  

усі фото

Батьки вихованців їз захватом насолоджувались заліковими номерами та стали безпосередніми учасниками святкового дійства за участі діда Мороза і казкових персонажів.

Новорічний настрій пройняв усіх учасників свята. А юним артистам дід Мороз дарував солодкі подарунки.

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-еститичного виховання

Вивчаємо тебе, рідна Сумщина

Друга подорож юних мандрівників – вихованців зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб», хореографічного колективу сучасного танцю «Dance TREVEL» пролягла стежинами Сумської області.

Краєзнавчий квест «Подорожуємо Сумщиною», що відбувся у останній день осінніх канікул надав унікальну можливість за три години об’їхати майже усю Сумську область… Хоча, звісно тільки маленьку частку потаємних її куточків.

  
  

Усі фото

Учасники квесту на станціях-зупинках: «Воскресенська церква», «Площа Незалежності», «Фонтан Садко», «Пам’ятний знак Сумка», «Муніципальна галерея», «Картини пори року» з захопленням та неабиякою зацікавленістю виконували завдання квесту. Серед завдань квесту – вікторини, загадки, творча колективна справа, мистецькі завдання, легенди тощо.

Кожна станція – це місто, чи район Сумської області.

Вихованці отримали нові знання, чудовий настрій, позитивні емоції та заряд бадьорості.

А по завершенню я подорожі педагоги та вихованці поринули у чудовий світ мистецтва міської Муніципальної галереї.

З гарним настроєм юні художники та танцюристи повернулися до навчання.

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

Вивчаємо тебе, рідне місто над Пслом

Цікаво й змістовно проходять осінні канікули для вихованців відділу художньо-естетичного виховання.

Юні художники зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб», танцюристи хореографічного колективу сучасного танцю «Dance TREVEL» запросили власних батьків на екскурсійну подорож вулицями рідного міста.

    

Усі фото

Історія народження міста, особливості архітектурних споруд – досі незнані факти віднині відомі завдяки краєзнавцю, екскурсоводу Сліпченко Тетяні Володимирівні.

Батьки й діти з не аби якою цікавістю пізнали заново давно відомі вулиці й споруди нашого міста. Обласний художній музей ім. Никонора Онацького, обласний краєзнавчий музей, обласний академічний театр драми та музичної комедії. Пам’ятник І.Г. Харитоненко, фонтан Садко, контактна скульптура цукру, візитна картка міста Суми – Альтанка як і завжди є найулюбленіші місця відпочинку й духовної насолоди.

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

Арт-квест до Дня художника

Традиційно у другу неділю жовтня мистецька когорта зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» відсвяткувала професійне свято України – Де́нь художника.

Арт-квест до Дня художника Арт-квест до Дня художника Арт-квест до Дня художника Арт-квест до Дня художника
Арт-квест до Дня художника Арт-квест до Дня художника Арт-квест до Дня художника

Усі фото

Свято розпочали Пані Осінь й Веселий Художник веселою піснею у виконанні вихованців вокального колективу «Каскад».

Вихованці студії та батьки поринули у казкову мандрівку незвіданими шляхами мистецтва. Команди юних художників зі своїми капітанами – батьками мандрували за підказкою, зібраної з окремих частин, ART карти.

На мистецьких майданчиках, за правильно виконане завдання, команди отримували нагородні палітри. За найбільшу кількість нагородних палітр команда мала змогу отримати головний ПРИЗ. Проте треба було дібратись до фінішу найпершим.

Питання про художні матеріали, на станції «Художня» усі команди розв’язували за лічені хвилини. А от на станції «Колективна» – ретельно вимальовували спільну осінню картину.

Присутність Пані Осінь насолодила гостей і учасників свята теплою, по справжньому, золотою погодою й теплам палких сердець.

Опісля веселих мандрів спільне чаювання ще міцніше зігріло мистецьку родину «Світу фарб».

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

День здоров’я «Золотої осені»

У перший вихідний день осені творчий актив вокального колективу «Каскад» організував традиційний день здоров’я.

Захід відбувся під девізом «Свіже повітря вдихай – про здоров’я змалку дбай».

    

Усі фото

Діти у вільній невимушеній атмосфері спілкувались з давніми та новими друзями, грали у спортивні рухливі ігри, а на останок була смажена на вогнищі картопля.

Всі отримали безліч оптимізму, позитиву та заряд здоров’я на новий навчальний рік.

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

ПОДАРУНОК для МАМИ!!!

До Всеукраїнського дня МАТЕРІ та Всесвітнього дня РОДИНИ вихованці театрального колективу «БАРВІНОК» (керівник Окунь Віктор Миколайович) презентували унікальний подарунок самим найріднішим, своїм матусям – лялькову виставу «Подарунок для мами».

     

Усі фото

Питання що подарувати мамі на свято хвилює не лише хлопчиків і дівчаток, а і навіть Попелястика й Кульбабку (головних героїв казки гусеня і курча). Та завдяки дружбі й взаємовиручці це питання вирішилось дуже просто. Адже найкращий подарунок – подарунок зроблений своїми руками. Пес Бравко, місцевий столяр, навчив героїв робити зі звичайного деревини чудові вироби побуту. От і зробили Попелястик і Кульбабка мисочку для мами. Та ще й розмалювали барвистими кольорами. Ґавенятко Вуглинка зшив для своєї мами чудові капці. А для своєї мами-квочки Кульбабка виростив весняну Конвалію.

30 хвилин неперевершених емоцій глядачів і акторів зачарували у світі доброзичливості й любові до свого рідного краю, родини, України!!!

Захід відбувся у межах циклу звітних заходів відділу художньо-естетичного виховання.

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

Все що за рік намалювали – рідній Сумщині презентували!!!

У межах циклу звітних заходів відділу художньо-естетичного виховання було презентовано виставку робіт вихованців зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» (керівники Москаленко Ольга Анатоліївна, Кравченко Світлана Миколаївна; педагог Мочалова Лілія Валеріївна).

    

Усі фото

У затишні виставковій залі «Токан» за сприяння голови батьківського клубу студії «Творча родина» – директора ООО «Фалви» експонати виставки юних майстрів пензля «Край в якому я живу» зайняли почесне, центральне місце у виставковій залі «Токану».

На трьох велетенських стелажах більше місяця радуватимуть око дитячі шедеври що зображують красу рідного краю, любов до Батьківщини, шану до батьків, сюжети родинної, шкільної тематики.

Урочисте відкриття що відбулось 17 травня відбулось у дружньому сімейному колі з поважними гостями, тематичними піснями, пере різанням стрічки. А завершилось смачним солодким пригощанням.

Запрошуємо і ВАС на гостини.

Вас неодмінно зачарує «Край в якому я живу».

Їхати маршрутним таксі №55 до зупинки ЗАО "Технология" - Wikimapia (пробковий завод) ПРАВОРУЧ - Черкаська 15/2 (виставкова зала)

Ми на карті Сум ДИВИСЬ ЯК ДОЇХАТИ

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

Першим звітував «Каскад»

Цими вихідними відбувся звітний концерт вокального колективу «Каскад» (керівники Моря Юлія Володимирівна, Оксана Володимирівна) відділу художньо-естетичного виховання Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

     

Усі фотографії

Вихованці колективу запросили у подорож чарівною «Країною фантазій». Півтори години феєричного дійства сповненого позитивним настроєм подарували глядачам вихованці колективу й гості свята: народний хореографічний колектив "АРТЕС", колектив дитячого театру моди "Кіндер-клуб".

Юні артисти надали унікальну можливість поринути у яскравий світ дитячої творчості, фантазії та мрій.

За словами присутніх – звітній концерт колективу дійство сповнене водограєм музики, радісних і милозвучних пісень, пронизано теплом сердець вихованці Центру.

Цим заходом розпочалась низка заходів дитячих творчих колективів відділу художньо-естетичного виховання Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

актив дитячого самоврядування "Естетів"

Літопис подвигу народного

«22 червня 1941 року... Цей день і рік вічно буде жити в пам’яті народній» – цими словами розпочався виховний захід у відділі художньо-естетичного виховання присвячений Дню Перемоги.

    
  

Усі фотографії заходу

Напередодні всенародного свята вихованці та педагоги пригадали буремні воєнні роки, ознайомились з невідомими фактами Великої Вітчизняної війни, поділились історіями героїв – своїх прадідусів, прабабусь, які захищали Батьківщину від ворога.

Вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання...

Мультимедійну екскурсію Лучанським кладовищем провела краєзнавець, керівник зразкового музею Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Тетяна Володимирівна Сліпченко.

Ведучі заходу – вихованці відділу Вітер Альбіна, Семенкова Тетяна, Фулерова Аріна провели власне історичне дослідження фактів визволення міста Суми та презентували історичні кадри присутнім на заході.

Справжні дослідники – Владислав Литвиненко, Дмитро Бурдюг, Анна Тарасенко, Юлія Володимирівна Моря розповіли про життєвий шлях своїх рідних у часи війни, Аліса Мельник дослідила подвиги земляка, двічі героя Радянського Союзу Павла Семеновича Рибалко, на вулиці іменем якого мешкає у місті Суми.

Вокальний колектив «Каскад» (керівники Юлія, Оксана Моря) піснями «Кленова балада», «9 ТРАВНЯ» відтворив атмосферу воєнних років.

Захід закінчився флешмобом «Ні війні!»

актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання

«Вічне слово Кобзаря»

В переддень 200-ї річниці народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка вихованки відділу художньо-естетичного виховання долучилися до безсмертної поезії майстра.

    

Всі фото

У конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря», що відбувся у обласному зразковому музеї туризму і краєзнавства Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Лісовська Дарина посіла І місце, Горова Дар’я, Андрієнко Анастасія, Вітер Альбіна – ІІ місця, Сенько Дарина, Загорулько Анастасія, Тарасенко Анна – ІІІ місця.

Вітаємо з перемогою, бажаємо подальших успіхів.

Актив дитячого самоврядування
відділу художньо-естетичного виховання
Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

МОВА ПОЧУТТІВ

Цей день, напевно, існує саме для того, щоб у кожного була можливість висловити свої почуття. Саме 14 лютого 2014 року – в День святого Валентина вихованці зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» та вокального колективу «Каскад» висловили свої почуття один одному, своїм керівникам, мистецтву пісні та малюнку.

    

Всі фото

За ініціативи активу дитячого самоврядування спільно з керівниками творчих об’єднань відділу художньо-естетичного виховання Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було організовано та проведено виховний захід присвячений Дню святого Валентина – «Мова почуттів».

Історія свята

Юні митці ознайомили усіх присутніх на святі з історією виникнення свята та його традиціями. Висловили свої почуття не лише словами, а й мовою квітів.

Провели майстер-клас з виготовлення сувеніра – «Скриньки-Валентинки».

Тепер є куди приховати самі найзаповітніші побажання своїм любим!!!

Ось так!!! А тобі СЛАБО???

З любов’ю актив «Естетів»

Сумські майстрині зі «Світу фарб» почесні учасниці літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРства в Опішному

Вихованки зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Назар’єва Ксенія, Лісовська Дарина, Загорулько Анастасія та Сенько Дарина разом з керівником студії Москаленко Ольгою Анатоліївною достойно представляють мистецьку еліту Сумщини на V ІНТЕРСимпозіумі кераміки в Опішному «2014: 14х14» й Е-літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРства для харизматиків, романтиків, диваків і діячів.

Сумські майстрині зі «Світу фарб» почесні учасниці літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРства в Опішному Сумські майстрині зі «Світу фарб» почесні учасниці літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРства в Опішному Сумські майстрині зі «Світу фарб» почесні учасниці літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРства в Опішному Сумські майстрині зі «Світу фарб» почесні учасниці літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРства в Опішному Сумські майстрині зі «Світу фарб» почесні учасниці літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРства в Опішному

Усі фото ДИВИСЬ ТУТ

З 12 червня Європейська мистецька еліта дала старт грандіозному дійству естетів й керамістів в столиці Української кераміки. У церемонії відкриття взяли участь видатні митці України, зарубіжжя, а також делегація Сумської області.

Церемонія відкриття

Цікавою й змістовною стала для Сумчанок подорож країною мистецтва Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

Творче спілкування майстер-класи, робота у творчих майстернях спонукають на створення нових шедеврів.

Плідними на творчу імпровізацію стали майстер-клас знаного гончара, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Національної спілки художників України, заслуженого майстра народної творчості України Миколи Пошивайла з ліплення глиняної іграшки – рибки та мистецький експрес-проект майстра Київського міського центру дитячої та юнацької творчості Чернюк Ірини Анатоліївни з ткацтва – виготовлення равлика.

Попереду у митців ще тиждень творчості й польоту. Побажаємо наснаги й гарної погоди.

Актив дитячого самоврядування «Естетів»

Вокальний колектив «КАСКАД» призер «Чарівних джерел»

В перший день весни вихованці вокального колективу «Каскад» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю стали призером (ІІ місце, номінація ансамблі, молодша вікова категорія) обласного пісенного дитячого фестивалю-конкурсу виконавців народної пісні «Чарівні джерела»

     

1 березня у Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського відбувся традиційний обласний пісенний дитячий фестиваль-конкурс виконавців народної пісні «Чарівні джерела».

Конкурсанти фестивалю-конкурсу представили цікаві доробки у двох номінаціях: українська народна пісня та фольклорне мистецтво.

Вокалістів оцінювали по таким критеріям: творча індивідуальність, чистота інтонування, відповідність репертуару вокально-технічним і віковим особливостям виконавців, емоційність виступу, сценічна культура, реалізація художнього задуму, естетика зовнішнього вигляду, виконавська майстерність, загальне артистичне враження, відображення місцевого колориту, творча фантазія, колористика.

Серед багаточисленних вокалістів вихованці вокального колективу «Каскад» були наймолодшими.

Вітаємо з перемогою, бажаємо подальших успіхів.

Актив дитячого самоврядування «Естетів»

Юні художники Шевченкові творчість свою дарували й Сумщину рідну з ювілеєм вітали!!!

Три місяці поспіль плідно працювали юні художники Сумщини, аби привітати з 75 річчям рідну Сумщину. А оскільки 2014 рік – рік ювілейний оргкомітетом було визначено тематику конкурсних робіт для кожної вікової групи. Таким чином, на розсуд журі міських, районних, обласного етапів учасниками конкурсу були представлені малюнки за такими темами:

молодша вікова група – «Від здорової дитини – до здорової родини»;

середня вікова група – «Рідна Сумщина моя» (малюнки до 75 років утворення області);

старша вікова група – «Народна Шевченкіана» (малюнки до 200 річчя з дня народження Т.Г.Шевченка).

Конкурс проходив у два етапи І – міський, районний (відбірковий) листопад 2013 – січень 2014

ІІ – обласний (підсумковий)

1-15 лютого 2014

"Iльченко Владислав, 14 рокiв, I мiсце, Ямпiльський р-й ЦДЮТ" "Воронiна Вiкторiя, 13 рокiв, II мiсце, Глухiвський ЦДЮТ" "Сокрута Анастасiя, 12 рокiв, II мiсце, Сумський ПДЮ" "Судак Олександра, 11 рокiв, III мiсце, Кролевецький БДЮ" "Холiна Юлiя, 14 рокiв, II мiсце, Сумська ЗОШ _22"

Усі фотографії

На обласний етапі конкурсу вихованці студій, гуртків образотворчого мистецтва позашкільних закладів, учні загальноосвітніх навчальних закладів, переможці районних (міських) етапів представили 130 робіт – справжніх майстрів пензля.

До творчого процесу долучились керівники гуртків, студій образотворчого мистецтва позашкільних навчальних закладів Сумської області. На обласний етап конкурсу надійшло 18 доробків керівників творчих об’єднань. Адже за підсумками конкурсу буде сформована виставка робіт керівників і вихованців – «Творчий педагог – творчий вихованець».

Підбиття підсумків обласного етапу відбулось 15 лютого 2014 року на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

На розсуд журі представлені тематичні, змістовні роботи юних авторів, що відповідають вимогам положення конкурсу.

Журі очолив голова – Чередниченко Олександр Миколайович, заслужений художник України, член Сумської обласної організації Національної спілки художників України.

У складі:

 • Коздровська Валентина Миколаївна, керівник Народної студії образотворчого мистецтва «Країна мистецтв», народний майстер України
 • Ткачова Ніна Костянтинівна, завідуюча відділом художньо-естетичного виховання, член художньої ради Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Роботи юних художників та їх керівників прикрасять експозиції художньої галереї Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

З радістю запрошуємо усіх шанувальників образотворчого мистецтва.

Наш талант – тобі, рідна Сумщино!!!

15 лютого 2014 року актова зала Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю зібрала палких прихильників вокального мистецтва на ХІ-му конкурсі дитячих вокальних колективів «Мрія». Усі фотографії

    

У ньому прийняли участь вихованці Зразкового театру пісні «Поляріс», вокального колективу «Каскад», вокального ансамблю «Глорія» та вокального колективу «Росинки».

Конкурс проходив у номінаціях – ансамблевий спів, сольний спів та малі форми у трьох вікових категоріях:

 • молодша – з 7 до 11 років;
 • середня – з 11 до 14 років;
 • старша – з 14 до 18 років;

Оцінювали майстерність співаків журі:

голова журі: завідуючий відділенням народно-пісенної творчості Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського Олександр Федорович Руденко.

у складі: методист Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Наталія Леонідівна Голінкевич-Лелетка;

завідуюча відділом художньо-естетичного виховання, член художньої ради Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Ткачова Ніна Костянтинівна;

культорганізатор обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Наталія Сергіївна Люта.

 

Результати ХІ конкурсу

дитячих вокальних колективів «Мрія».

НОМІНАЦІЯ «АНСАМБЛІ»

Молодша вікова категорія 7 -10 років

1 місце – вокальний ансамбль «Глорія»

2 місце - вокальний ансамбль «Глорія»

2 місце - вокальний ансамбль «Росинки»

3 місце – вокальний ансамбль «Каскад»

НОМІНАЦІЯ «СОЛО»

Молодша вікова категорія 7 - 10 років

1 місце – Шевченко Вероніка

2 місце – Альджбур Махмуд

2 місце – Воропай Марія

3 місце – Отич Ангеліна

3 місце – Садова Маргарита

3 місце – Мовчан Аліса

НОМІНАЦІЯ «АНСАМБЛІ»

Середня вікова категорія 11 - 13 років

1 місце – зразковий театр пісні «Поляріс»

2 місце - вокальний ансамбль «Каскад»

2 місце - вокальний ансамбль «Росинки»

НОМІНАЦІЯ «СОЛО»

Середня вікова категорія 11 - 13 років

1 місце – Безпала Олександра

2 місце – Тютюнник Анна

3 місце – Тарасенко Ганна

НОМІНАЦІЯ «АНСАМБЛІ»

Старша вікова категорія 14 – 18 років

1 місце - вокальний ансамбль «Росинки»

СУМСЬКИЙ БАЛЕТ – 75- РІЧЧЮ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

16 січня театр класичного танцю «ПРЕСТИЖ» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю презентував СВЯТКОВУ ФЕЄРІЮ БАЛЕТУ.

Тригодинна програма зачарувала сумську публіку розмаїттям хореографічних номерів, величчю костюмів, музичною довершеністю.

Балет-фантазія «Лускунчик» муз П.І.Чайковського знов зачарував дивовижним світом дитинства та подарував присутнім святковий настрій й безліч позитивних емоцій. Дивитись

Продовжилось свято грандіозним концертом балетних номерів вихованців театру класичного танцю «ПРЕСТИЖ».

Сумчанки засвітили Різдвяну зіроньку

Солістки зразкового театру пісні «Поляріс» Комунального закладу Сумської обласної ради - Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Анастасія Посна і Анна Чижова стали володарями двох других премій Всеукраїнського відкритого дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька-2014», що відбувся з 9 по 12 січня 2014 року у м. Мукачеві.

«Творча родина - міцна Україна»

В межах реалізації соціально-освітнього проекту «Творчість починається з родини», в останню неділю листопада силами керівників та родин вихованців студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було проведено родинне свято творчих родин.

     

ВСІ ФОТОГРАФІЇ...

Метою мистецького свята було ознайомлення вихованців з оберегами української родини, формування інтересу до історії свого роду, української нації, культури, побуту, виховання бажання зберігати і примножувати родинні традиції, вивчати національну культуру.

Справжнім відкриттям для дітей стали творчі роботи «з бабусиної скриньки» у виконанні матусь, бабусь, тіток, навіть батьків і дідусів. Саме родинні саморобні скарби склали основу виставки творчих доробок родин вихованців студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» (керівники Ольга Москаленко, Світлана Кравченко).

Музичним подарунком привітала сім’я Отич: мама Тетяна Сергіївна та донька Ангеліна присутніх на родинному святі.

Кожна, присутня на святі, родина поділилась своїми сімейними звичаями та традиціями, розповідала про родинні уподобання, хобі.

Саме такі родинні свята допомагають налагодити та зміцнити енергетичний зв'язок поколінь.

Магія танцю

24 листопада 2013 року відбувся обласний конкурс сучасного і класичного танцю «Магія танцю». Все відео...

    

Всі фотографії...

Свою майстерність продемонстрували 46 колективів основного та вищого рівнів. Сцена Сумського Державного університету гостинно прийняла могутню армію юних танцюристів, адже у конкурсній програмі взяли участь близько 1000 вихованців дитячих колективів хореографічного мистецтва

з міст Глухів, Лебедин, Охтирка, Ромни, Суми, Конотоп, Шостка, Білопільського, Буринського, Конотопського, Кролевецького, Краснопільського, Лебединського, Недригайлівського, Охтирського, Путивльського, Роменського, Сумського, Середино-Будського, Тростянецького районів.

На розсуд журі були представлені сюжетні хореографічні композиції у різних стилях: сучасний танець, класичний танець, балет, джаз-танець, модерн-танець, contemporary, бродвейський джаз танець, джаз-модерн танець, рок-н-ролл, кантрі, belly dance, чарльстон.

Голова журі Пономарьов Вадим Миколайович – член Всесвітньої ради танцю ЮНЕСКО, голова Української танцювальної організації відмітив відповідність дитячої лексики, відповідність сюжету, технічного рівня хореографічних композицій.

Журі – Максименко Анатолій Іванович (старший викладач факультету мистецтв Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренко, Несвіт Ірина Анатоліївна (викладач факультету хореографії Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.Бортнянського) оцінили рівень постановки хореографічних композицій, відповідність музичної складової, розмаїття сценічних костюмів.

У межах конкурсу відбулося засідання творчої групи «Творчий педагог – приклад професійної майстерності для вихованців» за участю керівників, хореографів-постановників дитячих хореографічних колективів, членів журі конкурсу, методистів, педагогів відділу художньо-естетичного виховання Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Під час засідання були обговорені питання щодо тематики, форм і сценічного втілення хореографічних номерів.

ГРАН-ПРІ ЗНОВУ У СУМЩИНИ

У VІІ Всеукраїнському конкурсі юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», що проходив з 15 по 17 листопада 2013 року у м. Полтава зразковий театральний колектив «Смайл» (керівники Тетяна Новикова, Юлія Яценко) Конотопської міської дитячої школи мистецтв отримав ГРАН-ПРІ конкурсу. Фото

     

За умовами конкурсу конкурсанти, а це читці та групи читців мали виконувати два різнопланових твори: один твір або уривок з твору Остапа Вишні другий – віршовані гуморески іншого автора або власні українською мовою.

Колектив «СМАЙЛ» майстерно виконав твори Остапа Вишні «Удар!» та Миколи Шкурпели «Грицькова наука»

Співголови журі Герчикова Єлизавета Захарівна - завідуюча відділом театрального та циркового мистецтва Українського державного центру позашкільної освіти, член Спілки театральних діячів України, актриса та Голуб Василь Григорович - актор Полтавського академічного музично-драматичного театру ім. М.Гоголя, народний артист України високо оцінили виступ колективу Сумської області.

«Творчий педагог – приклад професійної майстерності для вихованців»

30 жовтня у межах обласного постійно діючого консультативного пункту художньо-естетичного напряму відбувся майстер-клас з виготовлення натюрморту з декоруванням елементами квілінгу, паперової пластики для вчителів образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області.

         

Дивитись всі фотографії тут

Майстер-клас провели керівник студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Москаленко Ольга Анатоліївна, методист відділу художньо-естетичного виховання, майстер декоративного мистецтва Мочалова Лілія Валеріївна.

З творчим запалом та осіннім натхненням творили свої шедеври вчителі образотворчого мистецтва – учасники майстер класу.

Творчі роботи – натюрморти з елементами декорування, учасники майстер-класу розвезли у свої райони щоб їх учні створили власноруч нові роботи у запропонованій техніці.

МИСТЕЦЬКА РОДИНА відсвяткувала День Художника

З нагоди Всеукраїнського Дня Художників в студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» відбулось чарівне свято для дітей та їх батьків.

     

Свято пройшло у теплій родинній атмосфері та було наповнене радістю, музикою та творчістю. Вихованці студії разом із своїми батьками приймали участь у численних веселих творчих конкурсах. Присутність батьків надихала дітей на нові ідеї, а батьки знов змогли поринути у чудовий світ творчості та знов на якийсь час відчути себе дітьми. Всім присутнім на святі чарівниця – художниця Осінь подарувала насолоду від творчого спілкування та милування власноруч створеною красою.

Не існує в світі кращої професії,

Ніж щастя і радість всім дарувать.

Осінь справжня чарівна художниця

Своїм мистецтвом вміє милувать.

Погляньте на дерева, що за дивина:

Покрите листя в жовтий та багряний колір.

З давніх-давен, напевно, не дарма

День художника святкуєм в цю пору.

Юний художник СУМЩИНИ подарував свою картину Президенту Литви Даля Грібаускайте

2-5 жовтня ц.р. під час візиту до Литовської Республіки вихованець Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості, Ільченко Владислав, разом з іншими українськими дітьми подарував Президенту Литви свій переможний малюнок.

Отримавши перемогу на обласному етапі ІІ Міжнародного литовсько-українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій "Дружать діти на планеті", що проходив в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (відділ художньо-естетичного виховання) Владислав переміг і у заключному етапі Конкурсу. За що був нагороджений поїздкою до Литовської Республіки.

Також отримав перемогу і запрошення до Міжнародної поїздки учень Конотопської міської художньої школи Зіневський Дмитро, але на жаль, відвідати Литву не зміг.

«Перлини Сумщини»

21 вересня 2013 року у місті Глухів відбувся обласний пленер-конкурс «Перлини Сумщини».

vk.com/album224909819_180400572

augo.ru/estet/albums

   

На базі Глухівського міського центру дитячої та юнацької творчості обласним управлінням освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (відділ художньо-естетичного виховання) організовано обласний мистецький захід за участю вихованців гуртків, студій образотворчого мистецтва.

У заході прийняли участь 85 вихованців і 21 керівник гуртків та студій образотворчого мистецтва Сумської області вищого та основного рівнів виконавської майстерності.

Конкурсним завданням традиційно було зображення архітектурних пам’яток – номінація «Архітектура» та пейзажних замальовок – «Пейзаж».

Особливістю цьогорічного пленеру-конкурсу стала обов’язкова участь керівників творчих об’єднань образотворчого мистецтва у виконанні конкурсних робіт.vk.com/album224909819_180416961

В межах заходу відбулося творче спілкування керівників, засідання художньої ради «Творчий педагог – приклад професійної майстерності для вихованця».

За підсумками заходу буде оформлена виставки робіт «Творчий керівник-творчий вихованець».

Театральні колективи Сумщини Херсон підкорили

У червні в Херсонській області на базі дитячого оздоровчого табору «Дивосвіт», у Роздольному відбувся V ювілейний Всеукраїнський фестиваль дитячих театральних колективів та майстрів художнього слова «Світ надії – Дивосвіт».

Сумську область на фестивалі представляли два дитячих театральних колективи:

• Зразковий дитячий театральний колектив «Смайл» Конотопської міської дитячої школи мистецтв (кер. Новікова Т.М. і Яценко Ю.М.) та

• Зразковий театральний колектив «Дзеркало» Шосткинського міського центру естетичного виховання (кер. Разломова С.П.)

Вистави дитячих театрів та майстрів художнього слова оцінювало кваліфіковане журі. До складу журі входили: народні артисти України, заслужені працівники культури України, члени Спілки театральних діячів України, провідні методисти театрального жанру. Учасниками фестивалю були представники з Вінницької, Київської, Сумської, Хмельницької, Закарпатської, Луганської, Волинської, Черкаськоїобластей та колективів з м. Севастополя,Сімферополя, Дніпропетровська, Запоріжжя, Херсону. В конкурсній програмі взяли участь 186 осіб.

Учасники фестивалю презентували різнопланові вистави. Театральні колективи у своїх виступах підіймали проблеми сьогодення, не забували класичну драматургію та працювали над виставами, де висвітлюється шкільна тема. Діти у своїх виставах за допомогою режисера – керівника, звичайно, передавали і підтексти і яскраві емоції, і демонстрували себе у виконавській майстерності, пластиці, в умінні володіти сценічним голосом.

В межах фестивалю були проведені майстер-класи для керівників дитячих колективів з акторської майстерності, сценічної мови. Особливими були екскурсійні програми до історичних місць морського порту Хорли та Асканії-Нової.

Для учасників фестивалю проводились вечори знайомств, дискотеки, конкурси, капусники.

Учасники фестивалю були нагороджені дипломами Українського державного центру позашкільної освіти, дипломами Управління освіти Херсонської обласної державної адміністрації, дипломами учасника від Херсонського Таврійського ліцею мистецтв та подарунками від спонсорів.

Вихованці зразкового театрального колективу «Дзеркало» ЦЕВ стали переможцями V ювілейного Всеукраїнського фестивалю дитячих театральних колективів та майстрів художнього слова «Світ надії – Дивосвіт»

в номінації «Театр» (молодша вікова категорія) з виставою «Жила-былаСыроежка», дипломами за кращу роль нагороджені Анастасія Шеремет і Фесун Софія, дипломом глядацьких симпатій нагороджений Андрій Євтушенко.

в номінації «Художнє читання»:

– дипломом І ступеня (старша вікова категорія) - Шеремет Костянтин

– дипломом ІІІ ступеня (старша вікова категорія) – Дар’я Чайка

– диплом ІІ ступеня (середня вікова категорія) – група читців (Анна Мозгова, Ольга Науменко, Ангеліна Мацейко, Катерина Ющенко, Дмитро Слуцький, Костянтин Шеремет)

– диплом ІІ ступеня (середня вікова категорія) – Катерина Ющенко

– диплом ІІІ ступеня (середня вікова категорія) – Ольга Хрущ

– диплом І ступеня (молодша вікова категорія) – група читців (Євгенія Кудрявець, Валерія Титович, Дар’я Сергійко)

– диплом ІІ ступеня (молодша вікова категорія) – Дарина Гутянко

Від Міністерства освіти і науки України, Херсонської обласної державної адміністрації, Управління освіти і науки Херсонської міської ради оголошена подяка керівнику зразкового театрального колективу «Дзеркало» Разломовій Світлані Петрівні за популяризацію дитячої театральної творчості, підтримку обдарованих дітей та молоді, виховання підростаючого покоління засобами театрального мистецтва.

Судак підбив підсумки

XV-ті міжнародні змагання світового рейтингу WDSF "Судак – Великий шовковий шлях – 2013" у місті Судак АР Крим дали старт літньому відпочинку для вихованців Зразкової студії конкурсного бального танцю «Маестро» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

У престижних змаганнях брали участь танцювальні пари із 30 країн світу: Італії, Іспанії, Ісландії, Німеччини, Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії, Австрії, Словенії, Сербії, Туреччини, Молдови, Білорусі, Литви, Латвії, Естонії, Данії, Ізраїлю, Росії, Японії, Португалії, Франції, Болгарії, України та інших країн світу.

У рамках змагань відбулись значущі рейтингові заходи:

- Кубок Європи з латиноамериканських танців серед дорослих,

- Чемпіонат Європи з латиноамериканських танців серед молоді,

- Чемпіонати України у вікових категоріях Юніори 2 (європейські танці), Молодь (європейські танці), Дорослі (європейські та латиноамериканські танці),

- змагання WDSF World Open Standard & Latin, WDSF Youth Open Standard & Latin, класифікаційні змагання.

Вихованці Зразкової студії конкурсного бального танцю «Маестро» Едуард Волкогон і Анастасія Чемеринська стали срібними призерами змагань у категорії Ювенали 1Н,

Назар Придатко і Анна Юзвенко перемогли у категорії Ювенали 2Н. Також переможцями змагань у категорії Юніори 1Н стали наші спортсмени Давід Агамян і Єлизавета Феденко.

Назар Придатко і Анна Юзвенко стали фіналістами змагань посівши підсумкове 7 місце із 29 пар змагальної категорії Ювенали 2Е.

Керівник студії «Маестро» Дмитро Крючков був запрошений організаторами змагань у якості судді Чемпіонату України, категорія Молодь, європейські танці.

«Світ фарб» на VII Міжнародному молодіжному гончарському фестивалі „Опішне - 2013"

З 14 по 25 червня 2013 року в смт. Опішня Полтавської області відбувся VІІ Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль мистецтв.

У мистецькій акції міжнародного масштабу Сумщину достойно представляли вихованки студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Назар’єва Ксенія, Лісовська Дарина, Загорулько Анастасія, Сенько Дар’я, Склянська Олена.

Під керівництвом досвідченого педагога – керівника студії «Світ фарб» Сумського ОЦПО та РТМ Москаленко Ольги Анатоліївни юні мисткині плідно попрацювали під час 10-денного творчого практикуму з образотворчого мистецтва, кераміки та інших видів декоративно-ужиткового мистецтва.

Серед багаточисленних учасників Фестивалю з України, Росії, Білорусі, Молдови та Румунії і навіть Китаю Сумчанки зайняли призові місця.

www.ltava.poltava.ua

У номінації інші види декоративного мистецтва Скалянська Олена у ІІ вікові групі посіла 2 місце у І віковій групі Лісовська Дарина посіла 1 місце, а Сенько Дарина зайняла 3 місце.

Загорулько Анастасія отримала відзнаку журі за найкраще розкриття теми фестивалю «Творчість В.Г. Кричевського минуле та сучасне».

З дипломами переможців, грамотами фестивалю та подяками оргкомітету позитивними емоціями, сонячними враженнями, купою подарунків вихованки судії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю повернулись додому.

І знову до нових звершень і мистецьких шедеврів...

Срібло у сумчан

Вихованці зразкової студії конкурсного бального танцю "Маестро" Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Дмитро Перлов і Юлія Олексенко стали срібними призерами всеукраїнських змаганнь із танцювального спорту "KyivStar-2013" у категорії "Ювенали1 школа".

Серед 500 танцювальних пар із Києва, Славутича, Ірпеня, Житомира, Чернігова, Сум 9 червня 2013 року столицю України підкорили Богдан Решетник і Аліна Бірюк виборовши "срібло" у категорії "Юніори2Е".

Своїм результатам юні танцюристи завдячують плідній, наполегливій праці під керівництвом досвідченого педагога, керівника зразкової студії конкурсного бального танцю «Маестро» Дмитру Володимировичу Крючкову.

Перемога Сумщини в конкурсі ООН

ООН   Захарчук Євгенія

Захарчук Євгенія (14 років), вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" Шосткинського міського центру естетичного виховання (керівник Михайличенко Тетяна Василівна) перемогла у 22 Міжнародному конкурсі дитячих малюнків на тему навколишнього середовища "Вода – джерело життя".

Євгенія здобула європейську Першу регіональну премію ООН.

Вона нагороджена грошовим призом в $ 1000 та безкоштовною поїздкою до Нью-Йорку на церемонію "Чемпіони Землі" у вересні 2013.

www.unep.org/europe

cev-shostka.at.ua/news/vitaemo/2013-06-06-156

«Сказки красивого сердца»

Сумщина на ІІ Міжнародному конкурсі дитячої творчості

Мороз Марія   Рибакова Олена

У квітні 2013 року в Російській державній дитячій бібліотеці пройшла церемонія підведення підсумків другого Міжнародного творчого конкурсу «Сказки красивого сердца», який проходив під егідою Комісії Російської Федерації у справах ЮНЕСКО.

«Сказки красивого сердца» – це конкурс творчих робіт (творів, малюнків, фотографій і анімацій) з позитивним змістом, відображають ідеали добра, створених дітьми, а також педагогами та батьками різних національностей, що проживають в Росії, країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

Приємно відмітити, що до участі у цьому конкурсі була запрошена Народна студія образотворчого мистецтва «Полісяночка» Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Діти молодшої групи індивідуально та колективно під керівництвом досвідчених педагогів Бабаєва М.І та Бабаєвої В.Г. створювали ілюстрації до відомої казки К.Чуковського «Доктор Айболит», а вихованці середньої та старшої груп самостійно складали казки та ілюстрували їх. Всього на конкурс були направлені роботи 15 юних художників «Полісяночки», які з успіхом дійшли до фіналу конкурсу.

12 вихованців отримали Сертифікати фіналістів.

В старшій групі Рибакова Олена нагороджена Дипломом за «Краще розкриття теми», а Мороз Марія показала кращий результат з усіх учасників від України і отримала Диплом ІІ ступеня, за підписом голови журі Фоміної Н.Н. – доктора педагогічних наук, завідуючої відділом естетичного виховання дітей та юнацтва Державного музею мистецтва імені Олександра Сергійовича Пушкіна. Всі фіналісти і переможці отримала цінні подарунки.

За успішну підготовку учасників ІІ Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Сказки красивого сердца» керівники Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Бабаєв М.І та Бабаєва В.Г отримали подяку від організаторів конкурсу.

Лебедине озеро – «Престиж»

Разом з усім танцюючим світом своє професійне свято відсвяткував театр класичного танцю «Престиж» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник Інна Шабельська.

 

29 квітня у приміщенні Сумського театру для дітей та юнацтва відбулась прем’єра балету «Лебедине озеро».

На Сумській сцені розгорнулись по справжньому події старовинної казкової Німеччини.

У день свого повноліття принц проводить останню парубоцьку вечірку в дружньому колі на березі озера. Вино ллється рікою, але Зіґфрід невеселий, адже наступного вечора він повинен серед запрошених на бал красунь вибрати собі наречену. Саме такий класичний початок продемонстрували юні балерини театру «Престиж» Євгенія Тимошенко, Маргарита Гьозолян, Ірина Пільчуй, Катерина Рашевська та Ірина Кітарова.

У свою чергу батьки дітей, які навчаються у театрі класичного танцю “Престиж” майже дві хвилини аплодували, по справжньому «маленьким лебедям», яким усього по 5-6 років.

Неодноразово вибухав зал оплесками від виконавської майстерності юних талантів і чудової, під час знайомої, музики П.І. Чайковського.

Сумська публіка була у захваті від побаченого.

Шанувальники юних талантів Сумщини щиро бажають театру класичного танцю «Престиж» та особисто керівникові Інні Василівні Шабельській творчих злетів і не один раз радувати своїх прихильників.

“Мельпомена & Ко” ІІІ відкритий фестиваль-конкурс дитячої театральної творчості

Наприкінці квітня Мельпомена зібрала друзів.

На базі Конотопської дитячої школи мистецтв відбувся ІІІ відкритий фестиваль-конкурс дитячої театральної творчості.

Фестиваль – затія не розважальна. Це свідчення рішучості юних акторів існувати у відкритому просторі театрального мистецтва.

Цього року у фестивалі взяли участь 8 дитячих колективів Сумської області.

За результатами конкурсної програми

- Театральний колектив Конотопської дитячої школи мистецтв «Лицедії –дубль» (керівник Дегтяр Ю.І.) з уривком з п’єси Н.Чуб «Азбука ввічливості» (молодша вікова категорія);

- Театральний колектив «Бурлеск» Конотопської Спеціалізованої школи № 12 (керівник Захарченко С.Ю. ) представив на розгляд журі уривок з п’єси М. Старицького «За двома зайцями» (старша вікова категорія);

- Театральний гурток «Світанок» Охтирського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Анісімова Т.В.) показав виставу Н.Морозової «Кошки, или необыкновенные приключения сбежавших ребят» (молодша вікова категорія);

- Театральний гурток «Пілігрим» Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Нємцева А. О. ) представив виставу для молодшого шкільного віку Л. Малахової «Вовк Гастролер» (Старша вікова категорія);

- Літературно-драматичний колектив «Галатея» клубу дитячої та юнацької творчості «Орлятко» м. Шостка (керівник Ворошило О.Ю.) – уривок з п’єси Н.Коляди «Попелюшка» (старша вікова категорія);

- Студія декламаторського мистецтва «Росинка» Конотопського міського будинку культури «Зоряний» (керівник Демиденко В.В.) – уривок з твору А. Чехова «Хамелеон» (молодша вікова категорія);

- Театр мініатюр «Сузір’я», керівник Гуденко І.М. Конотопської гімназії - М. Старицький «За двома зайцями» (старша вікова категорія);

- Зразковий театральний колектив «Смайл» Конотопської дитячої школи мистецтв, керівники Яценко Ю.М., Новикова Т.М. підготував уривок з вистави «Бідолаги» за однойменним твором Ю. Вітковської (молодша вікова категорія).

Сумчани попереду!

14.04.2013 у м. Чернігові відбулися відкриті всеукраїнські змагання з танцювального спорту "Кубок Чернігова-2013".

У змаганнях взяло участь понад 300 танцювальних пар із різних міст та регіонів України: Київа, Київській області, Житоміра, Чернігова, Сум та ін.

Спортивну гідність Сумщини захіщали вихованці зразкової студії конкурсного бального танцю "Маестро" Сумського ОЦПО та РТМ. Змагання проходили у приміщенні Чернігівського театру ім. Т.Г.Шевченка у супроводі живої музики у виконанні оркестра Збройних Сил України. Дев'ять танцювальних пар зразкової студії конкурсного бального танцю "Маестро" різного віку і класу брало участь у "Кубку Чернігова-2013".

Богдан Решетник та Аліна Бірюк вибороли друге місце у категорії "Юніори 2Е". Артем Слюсаренко та Марія Рябоконь (на фото) стали срібними призерами змагань всеукраїнського рейтингу у категорії "Молодь до 21" з латиноамериканських танців.

Вітаємо вихованців зразкової студії конкурсного бального танцю "Маестро" з яскравим успіхом!

99 сходинок до ПЕРЕМОГИ

30 березня 2013 року у м. Чернівці відбулись міжнародні змагання із танцювального спорту "Ратуша-165".

У змаганнях рейтингу Всесвітній федерації танцювального спорту WDSF YOUTH OPEN LATIN (Молодь, латиноамериканські танці) танцювальна пара зразкової студії конкурсного бального танцю"Маестро" Сумського ОЦПО та РТМ Марія Рябоконь та Артем Слюсаренко стали півфіналістами змагань.

Це принесло спортсменам 108 балів, що дозволило піднятись із 323-го на 224-те місце у рейтингу WDSF YOUTH LATIN.

Вітаємо спортсменів та їх керівників із цим успіхом.

Кубок України з танцювального спорту

5 лютого 2012 року у місті Донецьк відбулись змагання Кубку України з танцювального спорту. Вихованці Зразкової студії конкурсного бального танцю «Маестро» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю взяли участь у категорії «Молодь» програми латино-американських танців. Сергій Радін та Катерина Литвинова гідно представили Сумщину серед учасників з Севастополя, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Львова, Донецька, Києва.

В цей же день в Донецьку Артем Слюсаренко та Катерина Тимченко прийняли участь у змаганнях з латино-американських танців Всеукраїнської федерації танцювального спорту (WDSF) серед спортсменів з Німеччини, Польщі, Словаччини, Росії, Білорусії, Молдови, Арменії, Болгарії.

Вихованці зразкової студії конкурсного бального танцю «Маестро» за підсумками змагання покращили свій рейтинг на 30 % та вийшли у ІІ тур змагань.

Наші досягнення

Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю вітає зразковий хореографічний колектив «Артес» та керівника Восмерик Ірину Олександрівну з присвоєнням почесного звання «Народний художній колектив» згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.01.2012 № 21-к. Бажає творчого натхнення, нових творчих злетів та перемог, гідно представляти Сумську область на Всеукраїнському та Міжнародних рівнях.

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 8 і 6?

^Вгору