ОЦПО та РТМ » Фотогалереї » Фотоальбом

Обласний заочний конкурс "Юні художники Сумщини"

Обласний заочний конкурс "Юні художники Сумщини"
11.11.2014
тема "Від українського козацтва до сучасного українського війська"
роботи юних художників старшої вікової групи
Банна Тетяна,  3 місце, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Банна Тетяна, 3 місце, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Веремій Наталія, Конотопська СЗШ №9
Веремій Наталія, Конотопська СЗШ №9
Власенко Альона, Шосткинський ЦЕВ
Власенко Альона, Шосткинський ЦЕВ
Гайдар Наталія,  2 місце, Сумська ССШ №10
Гайдар Наталія, 2 місце, Сумська ССШ №10
Гордієнко Тетяна, Роменський ЦПО та РТМ
Гордієнко Тетяна, Роменський ЦПО та РТМ
Грищенко Юрій, 2 місце, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Грищенко Юрій, 2 місце, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Гудімова Юлія, Путивльський ЦПР
Гудімова Юлія, Путивльський ЦПР
Гученко Валентин, Конотопський р-й ЦПО
Гученко Валентин, Конотопський р-й ЦПО
Донцева Наталія, Конотопський р-й ЦПР
Донцева Наталія, Конотопський р-й ЦПР
Зборщик Інна, Слоутський НВК
Зборщик Інна, Слоутський НВК
Казаченко Анастасія, Шосткинський ЦЕВ
Казаченко Анастасія, Шосткинський ЦЕВ
Кільчевський Олександр, Роменський ЦПО та РТМ
Кільчевський Олександр, Роменський ЦПО та РТМ
Кобрись Карина, 1 місце, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Кобрись Карина, 1 місце, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Кубрак Марія, Краснопільська ЗОШ
Кубрак Марія, Краснопільська ЗОШ
Кудрик Анастасія, ОМЦПО-МАН
Кудрик Анастасія, ОМЦПО-МАН
Лебідь Катерина, Сумський ПДЮ
Лебідь Катерина, Сумський ПДЮ
Лісовська Дарина, 2 місце, КЗСОР-ОЦПО та РТМ
Лісовська Дарина, 2 місце, КЗСОР-ОЦПО та РТМ
Луцкін Максиміліан, Конотопська СЗШ №9
Луцкін Максиміліан, Конотопська СЗШ №9
Нечипоренко Катерина, Конотопський ЦДЮТ
Нечипоренко Катерина, Конотопський ЦДЮТ
Носова Марія, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Носова Марія, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Огій Марія, 3 місце, Шосткинський ЦЕВ
Огій Марія, 3 місце, Шосткинський ЦЕВ
Омельченко Наталія, 3 місце, Конотопський ЦДЮТ
Омельченко Наталія, 3 місце, Конотопський ЦДЮТ
Осадчий Олексій, Краснопільський р-й ЦДЮТ
Осадчий Олексій, Краснопільський р-й ЦДЮТ
Перепелиця Тетяна, Підлипненська ЗОШ
Перепелиця Тетяна, Підлипненська ЗОШ
Порховата Марина, 3 місце, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Порховата Марина, 3 місце, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Садикова Анжела, Глухівська ЗОШ№2
Садикова Анжела, Глухівська ЗОШ№2
Тригуб Інна, Буринський р-й БДЮТ
Тригуб Інна, Буринський р-й БДЮТ
Тутова Світлана, КПНЗ ТРР ПДЮ
Тутова Світлана, КПНЗ ТРР ПДЮ
Усик Неля, Русанівський НВК
Усик Неля, Русанівський НВК
Фененко Анастасія, Недригайлівський р-й БДЮ
Фененко Анастасія, Недригайлівський р-й БДЮ
Шиндлер Катерина, Лебединська ЗОШ №6
Шиндлер Катерина, Лебединська ЗОШ №6
Яковенко Світлана, 2 місце,Сумська ЗОШ №24
Яковенко Світлана, 2 місце,Сумська ЗОШ №24

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 6 + 5.

^Вгору