Увага!!!

Проведення заходів різних організаційних рівнів, терміни яких припадають на 12 березня – 24 квітня 2020 року, відтерміновуються, у зв’язку з введенням карантину.

Про нові терміни їх проведення буде повідомлено на сайті ОЦПО та РТМ.


Анонси


Регіональний етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група)

Просимо звернути увагу, що для участі у регіональному етапі заочного конкурсу слід до 5 квітня подати заявку та матеріали відповідно до вимог п. 4 Умов конкурсу за адресою: 40007, м. Суми, Серпнева,14-а, комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та на е-mail: center-ocpo@ukr.net.

Умови регіонального етапу Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група)» розміщені на сайті комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (вкладка Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») - ocpo.sumy.ua/koordinacijna-robota/umovi-provedennja-zaxodiv.html


Усі на борт!

Зовсім скоро літо і ми вже готові до цікавої подорожі Веселковими островами. На вас чекає знайомство з кожним Веселковим островом, його мешканцями, які з задоволенням будуть демонструвати свої неймовірні таланти та цікаві захоплення. Ми будемо подорожувати видатними місцями нашого рідного острова, почуємо улюблені пісні острів’ян та побуваємо на запальній party!

З нетерпінням очікуємо на зустріч з вами!

Шановні колеги, організаційно-масовий відділ пропонує для спільного обговорення проєкт плану заходів на період літнього оздоровлення.

Просимо висловити свої зауваження та пропозиції, долучитися до співпраці, зробити відпочинок наших вихованців цікавим, змістовним та корисним.
Обласний соціально-освітній національно-патріотичний проект «Голос крові: Ми – Українці!»

З метою вдосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління продовжується робота за завданнями обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!». З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).


День позашкільника Сумщини

У 2018 році в межах соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» в області започатковано проведення Дня позашкільника.

Позашкільники області відзначають цей день креативними, цікавими заходами. Відбудуться презентації досягнень вихованців, святкові концерти, відзначення педагогів, вихованців закладів позашкільної освіти, які досягли високих результатів.

Запрошуємо дітей, педагогів, батьківську громадськість, випускників закладів позашкільної освіти минулих років долучитися до святкування Дня позашкільника.

Бажаємо педагогам-позашкільникам творчими здобутками зустріти прийдешнє свято.


Обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я

З метою формування у дітей і молоді навичок здорового способу життя, активізації творчих здібностей, привернення уваги споживачів освітніх послуг до закладів позашкільної освіти як таких, що активно сприяють збереженню та зміцненню здоров’я підростаючого покоління, започатковано обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я».

Положення про конкурс розміщено на нашому сайті.

Сподіваємося, що конкурс буде цікавим для дітей різних вікових категорій, чекаємо на креативні роботи вихованців.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 14 травня 2018 року № 353-ОД обласний конкурс творчих робіт «Здорове життя – успіх буття» визнано таким, що втратив чинність.«Кожна дитина має право»

З метою створення умов для рівного доступу дітей до якісної позашкільної освіти, популяризації сучасних форм роботи з дітьми, напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності з 01.01.2018 року в області реалізовується соціально-освітній проект «Кожна дитина має право».

З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 24.01.18 № 42 Про організацію роботи за завданнями обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 3 і 6?

^Вгору