Анонси


У СВІТІ КРАЄЗНАВЧИХ ВІДКРИТТІВ

Краєзнавство − це є унікальний феномен,
який, незважаючи на численні
дослідження, донині залишається цілісно
не вивченим...

З метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, природи рідного краю

22 листопада 2018 року відбудеться обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів».

До участі в конференції запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Конференція передбачає роботу секцій за такими напрямами:

- Всеукраїнська експедиція учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»;

- Екскурсійно-краєзнавчі стартапи в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» за напрямом «Архітектурні перлини Сумщини».

Лист ОЦПО та РТМ від 17.10.2018 № 702 «Про проведення обласної краєзнавчої конференції»


«Про проведення настановної сесії обласної школи народних ремесел»

З метою формування життєвих компетентностей молоді, стимулювання пізнавальної та творчої активності, сприяння її професійному самовизначенню, забезпечення умов для використання профільних знань і вмінь у процесі практичної діяльності 22 листопада 2018 року відбудеться настановна сесія обласної школи народних ремесел за напрямом «Народна іграшка».

Запрошуємо до співпраці креативних, майстровитих, наполегливих вихованців гуртків закладів позашкільної освіти!!!

Лист ОЦПО та РТМ від 12.11.2018 № 782 «Про проведення настановної сесії обласної школи народних ремесел».Обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі»

29 листопада 2018 року відбудеться традиційний обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі». Цьогорічний напрям фестивалю: «Народна іграшка».

Програмою фестивалю передбачено проведення виставки авторських робіт учасників, майстер-класів, обмін досвідом виконавської майстерності.

Запрошуємо юних майстрів, які працюють з рослинним матеріалом, солоним тістом, глиною, тканиною, деревом долучитися до заходів у межах фестивалю.

Лист ОЦПО та РТМ від 12.11.2018 № 779 «Про проведення обласного фестивалю мистецтв «Перлини нашої душі».НОВІ ГОРИЗОНТИ Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2018/2019 навчальний рік

В області триває підготовка до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»):

-удосконалюється методичне забезпечення гри;

- розробляються річні плани з питань організації та проведення всього комплексу заходів гри;

 

- створюються обласні, районні, міські штаби гри;

- формується команда виховників та інструкторів із числа педагогів, громадських активістів.

Досвід попередніх років засвідчив результативність та ефективність спільних дій представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, що опікуються військово-патріотичним вихованням дітей та молоді, у процесі підготовки та проведення гри «Сокіл» («Джура»).

Тож маємо надію на подальшу співпрацю та злагоджену роботу під час підготовки та проведення всього комплексу заходів гри у 2018/2019 навчальному році.


День позашкільника Сумщини

У 2018 році в межах соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» в області започатковано проведення Дня позашкільника.

Позашкільники області відзначають цей день креативними, цікавими заходами. Відбудуться презентації досягнень вихованців, святкові концерти, відзначення педагогів, вихованців закладів позашкільної освіти, які досягли високих результатів.

Запрошуємо дітей, педагогів, батьківську громадськість, випускників закладів позашкільної освіти минулих років долучитися до святкування Дня позашкільника.

Бажаємо педагогам-позашкільникам творчими здобутками зустріти прийдешнє свято.


Обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я

З метою формування у дітей і молоді навичок здорового способу життя, активізації творчих здібностей, привернення уваги споживачів освітніх послуг до закладів позашкільної освіти як таких, що активно сприяють збереженню та зміцненню здоров’я підростаючого покоління, започатковано обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я».

Положення про конкурс розміщено на нашому сайті.

Сподіваємося, що конкурс буде цікавим для дітей різних вікових категорій, чекаємо на креативні роботи вихованців.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 14 травня 2018 року № 353-ОД обласний конкурс творчих робіт «Здорове життя – успіх буття» визнано таким, що втратив чинність.Проект «Голос кровi – ми Українці»

З метою вдосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління продовжується робота за завданнями обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!». З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 06.02.2018 № 76


«Кожна дитина має право»

З метою створення умов для рівного доступу дітей до якісної позашкільної освіти, популяризації сучасних форм роботи з дітьми, напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності з 01.01.2018 року в області реалізовується соціально-освітній проект «Кожна дитина має право».

З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 24.01.18 № 42 Про організацію роботи за завданнями обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 2 й 9.

^Вгору