Анонси


Навчальна сесія обласної школи народних ремесел

27 лютого 2020 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбудеться навчальна сесія обласної школи народних ремесел за напрямом «Рукоділля».

До участі в лекційних, практичних творчих заняттях, майстер-класах запрошуються слухачі школи, які пройшли попередній курс навчання під час настановної сесії у жовтні 2019 року.

Викладачі школи Лариса Кириченко – вчитель вищої категорії, вчитель-методист, заслужений майстер народної творчості України та Ірина Яніна – старший науковий співробітник Сумського художнього музею ім.Н.Онацького чекають на зустріч з юними майстрами, поціновувачами народної вишивки.
VI КОНФЕРЕНЦІЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «ГЕРОЇ СУЧАСНОСТІ – СЕРЕД НАС»

26 березня 2020 року відбудеться обласна краєзнавча конференція «Герої сучасності – серед нас» у межах реалізації обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!».

Початок о 10.00. Місце проведення: м. Суми, вул. Покровська, 9/1, конгрес-центр Сумського державного університету.

Для участі в заході необхідно до 1 березня 2020 року зареєструватися за електронною формою

docs.google.com/forms

Учасники конференції, учні, вихованці закладів загальної середньої, позашкільної освіти, презентують результати пошукової, благодійної, волонтерської діяльності.Обласний соціально-освітній національно-патріотичний проект «Голос крові: Ми – Українці!»

З метою вдосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління продовжується робота за завданнями обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!». З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).


День позашкільника Сумщини

У 2018 році в межах соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» в області започатковано проведення Дня позашкільника.

Позашкільники області відзначають цей день креативними, цікавими заходами. Відбудуться презентації досягнень вихованців, святкові концерти, відзначення педагогів, вихованців закладів позашкільної освіти, які досягли високих результатів.

Запрошуємо дітей, педагогів, батьківську громадськість, випускників закладів позашкільної освіти минулих років долучитися до святкування Дня позашкільника.

Бажаємо педагогам-позашкільникам творчими здобутками зустріти прийдешнє свято.


Обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я

З метою формування у дітей і молоді навичок здорового способу життя, активізації творчих здібностей, привернення уваги споживачів освітніх послуг до закладів позашкільної освіти як таких, що активно сприяють збереженню та зміцненню здоров’я підростаючого покоління, започатковано обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я».

Положення про конкурс розміщено на нашому сайті.

Сподіваємося, що конкурс буде цікавим для дітей різних вікових категорій, чекаємо на креативні роботи вихованців.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 14 травня 2018 року № 353-ОД обласний конкурс творчих робіт «Здорове життя – успіх буття» визнано таким, що втратив чинність.«Кожна дитина має право»

З метою створення умов для рівного доступу дітей до якісної позашкільної освіти, популяризації сучасних форм роботи з дітьми, напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності з 01.01.2018 року в області реалізовується соціально-освітній проект «Кожна дитина має право».

З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 24.01.18 № 42 Про організацію роботи за завданнями обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 9 + 9.

^Вгору