Анонси


Герої сучасності - серед нас

У межах обласного соціально-освітнього проекту «Голос крові: ми – Українці, з метою виховання в дітей та учнівської молоді любові до Батьківщини, готовності до захисту її честі, гідності, суверенітету, шанобливого ставлення до героїчного минулого і сьогодення 28 березня 2019 року відбудеться обласна краєзнавча конференція «Герої сучасності - серед нас».

Місце проведення: конгрес-центр Сумського державного університету.

Початок конференції о 10.00.


Чарівні барви Сумщини

28 березня 2019 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбудеться обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини».

Склад делегації від кожної територіальної одиниці – 1 керівник, 2 вихованці; м. Суми – 1 керівник, 5 вихованців.

Програмою конкурсу передбачено роботу творчих майстерень за такими номінаціями: писанкарство, ткацтво, народна лялька, вишивка, кераміка, плетіння з природних матеріалів, декоративно-художній розпис, витинання. До участі в них можуть долучатися діти таких вікових категоріях: І – від 7 до 12 років; ІІ –від 13 до 18 років.

У конкурсі на кращу композицію змагатимуться творчі колективи або окремі вихованці (вік – без обмежень).

Заїзд учасників заходу – 28.03.2019 до 10.00 за адресою: м. Суми, вул. Серпнева, 14а, Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, корпус Б. Від’їзд – після 16.00.

Заявку на участь слід подати до 20 березня 2019 року на електронну адресу center-ocpo@ukr.net.


Естафета "Позашкілля Сумщини – 49+"

В лютому 2019 року стартує обласна естафета "Позашкілля Сумщини – 49+"

Естафету започатковано в межах обласного соціально-освітнього проекту "Кожна дитина має право". Йдеться про право юних мешканців нашої області на позашкільну освіту, тобто на розвиток творчих здібностей, вільний вибір напряму навчально-творчої діяльності, цікаве змістовне спілкування, формування вмінь і навичок, що сприяють громадянському становленню, професійному самовизначенню дітей і молоді.

Мета естафети: формування регіонального креативного позашкільного освітнього простору через популяризацію сучасних напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності, розширення форм співпраці закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

В арсеналі закладів позашкільної освіти багато цікавих за змістом сучасних форм роботи з дітьми та учнівською молоддю. Саме вони мають бути включені до планів заходів у межах естафети. При цьому ключовими поняттями в організації цих заходів є "взаєморозуміння", "взаємовідвідування", "взаємоповага", "творча співпраця", "толерантність", "відкритість".

Бажаємо всім учасникам естафети цікавих заходів, приємного спілкування, творчих перемог, яскравих вражень!


НОВІ ГОРИЗОНТИ Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2018/2019 навчальний рік

В області триває підготовка до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»):

- удосконалюється методичне забезпечення гри;

- розробляються річні плани з питань організації та проведення всього комплексу заходів гри;

- створюються обласні, районні, міські штаби гри;

- формується команда виховників та інструкторів із числа педагогів, громадських активістів.

Досвід попередніх років засвідчив результативність та ефективність спільних дій представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, що опікуються військово-патріотичним вихованням дітей та молоді, у процесі підготовки та проведення гри «Сокіл» («Джура»).

Тож маємо надію на подальшу співпрацю та злагоджену роботу під час підготовки та проведення всього комплексу заходів гри у 2018/2019 навчальному році.


День позашкільника Сумщини

У 2018 році в межах соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» в області започатковано проведення Дня позашкільника.

Позашкільники області відзначають цей день креативними, цікавими заходами. Відбудуться презентації досягнень вихованців, святкові концерти, відзначення педагогів, вихованців закладів позашкільної освіти, які досягли високих результатів.

Запрошуємо дітей, педагогів, батьківську громадськість, випускників закладів позашкільної освіти минулих років долучитися до святкування Дня позашкільника.

Бажаємо педагогам-позашкільникам творчими здобутками зустріти прийдешнє свято.


Обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я

З метою формування у дітей і молоді навичок здорового способу життя, активізації творчих здібностей, привернення уваги споживачів освітніх послуг до закладів позашкільної освіти як таких, що активно сприяють збереженню та зміцненню здоров’я підростаючого покоління, започатковано обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я».

Положення про конкурс розміщено на нашому сайті.

Сподіваємося, що конкурс буде цікавим для дітей різних вікових категорій, чекаємо на креативні роботи вихованців.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 14 травня 2018 року № 353-ОД обласний конкурс творчих робіт «Здорове життя – успіх буття» визнано таким, що втратив чинність.Проект «Голос кровi – ми Українці»

З метою вдосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління продовжується робота за завданнями обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!». З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 06.02.2018 № 76


«Кожна дитина має право»

З метою створення умов для рівного доступу дітей до якісної позашкільної освіти, популяризації сучасних форм роботи з дітьми, напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності з 01.01.2018 року в області реалізовується соціально-освітній проект «Кожна дитина має право».

З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 24.01.18 № 42 Про організацію роботи за завданнями обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 6 і 4?

^Вгору