ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Співпрацюємо з громадами заради дітей

10.12.2019

10 грудня пересувний заклад Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відвідав Олексіївський заклад загальної середньої освіти Хотінської ОТГ. Учні школи займалися туризмом, спортивним орієнтуванням, креативним рукоділлям, краєзнавством, робототехнікою, ознайомилися з програмою обласного вишколу джур Сумщини. Налагоджено співпрацю з закладом позашкільної освіти Хотінської селищної ради.

Детальніше »

Всеукраїнський форум лідерів учнівського самоврядування

09.12.2019

З 05 по 06 грудня 2019 року представники лідерів учнівського самоврядування Сумщини взяли участь у форумі лідерів учнівського самоврядування «Відповідальне лідерство – шлях до успіху», який проходив у м.Київ, в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Цікавою та насиченою була програма для учасників форуму: робота експертів з лідерами у локаціях, ознайомлення з модулями «Психологія лідера», «Ораторське мистецтво», «Public relations та соціальні дослідження», «Основи юридичних знань», «Бізнес-лідерство» освітнього проекту «Відповідальне лідерство – шлях до успіху»; тренінг для координаторів учнівського самоврядування.

Детальніше »

Обласний форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!»

05.12.2019

05 грудня 2019 року в м. Суми відбувся обласний форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!», організатором якого є комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

До участі у форумі долучилося понад 200 учнів, вихованців закладів загальної середньої, професійної, позашкільної освіти, переможців районних (міських) етапів експедицій, конкурсів, походів, що проходили в межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!», працівники Сумського обласного центру служби крові, обласного військового комісаріату.

Учасників форуму привітала директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова.

Діти переглянули виставку робіт «Козацька кров – цілюща сила!» юних художників народної студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник Ольга Москаленко.

Детальніше »

Кубок Центру з пішохідного туризму (ІV етап)

03.12.2019

1 грудня 2019 року в спортивні залі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся ІV етап Кубку Центру з пішохідного туризму.

Змагання проходили за принципом накопичення балів за кожний пройдений етап у відведений контрольний час. Вибір етапів і послідовність їх проходження обирали безпосередньо учасники.

Для групи молодшої вікової групи (2009-2010 роки народження) контрольний час становив 4 хвилини. Переможцями у цій віковій групі стали Луніка Тимофій та Лапа Віра. Призерами – Гулійчук Василій та Ярошенко Єлизавета (ІІ місце), Ткачук Андрій та Троян Емілія (ІІІ місце).

Детальніше »

Туристські походи – підсумки та плани на майбутнє

02.12.2019

Щороку у грудні туристи Сумської області підбивають підсумки року та будують плани на майбутнє.

30 листопада 2019 року відбулася підсумкова конференція обласного етапу Всеукраїнських змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді. Організатор заходу – фізкультурно-спортивний відділ Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

У конференції взяли участь команди Конотопської міської станції юних туристів, Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді, Вільшанської загальноосвітньої школи Вільшанської сільської ради Недригайлівського району, Сумського районного будинку дітей та юнацтва, Сумського міського палацу дітей та юнацтва та команди Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Були презентовані походи з таких видів туризму: пішохідний похід 3 ступеня складності та пішохідний похід І категорії складності Сумською областю, пішохідний похід І категорії складності Карпатами, лижні походи 3 ступеня складності Сумською областю, велосипедний похід І категорії складності Одеською областю, велосипедний похід ІІ категорії складності Сумською областю, велосипедний похід ІІІ категорії складності Карпатами, водний похід 3 ступеня складності річкою Сейм, водні походи І категорії складності річками Сейм і Десна.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (20-21 лютого 2019 року)

22.02.2019

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (20-21 лютого 2019 року)

Вимоги щодо написання, оформлення та представлення учнівських наукових робіт

09.01.2015

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

05.06.2013

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 7 і 7?

^Вгору