ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

ПРАПОР УКРАЇНИ ПІДНЯТО В БОЛГАРІЇ НА ЧЕСТЬ СПОРТСМЕНІВ-ГЛУХІВЧАН!

13.08.2019

21 липня 2019 року в місті Пазарджик (Болгарія) стартував Кубок світу з судно модельного спорту у класі «М» (радіокеровані моделі). Гідно та з честю, Україну на Кубку світу представили представники Сумщини: майстер спорту – БОРЩ Дмитро, кандидати у майстри спорту – ТУМАН Кирило та НАУМЕНКО Іван. Уперше брав участь у світових змаганнях ЧЕЧЕЛЬ Олексій. Підготували команду до цих змагань: керівник гуртка «Судномоделювання» Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області Грудина Микола Михайлович та керівник гуртка «Судномоделювання» комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Кушнір Анатолій Іванович.

Детальніше »

Дебют учнів з Глухівщини на ХІІ Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців

08.08.2019

Збірна команда Глухівського району «Молоде покоління» у складі учнів Баницького та Некрасівського навчально-виховних комплексів представляла Сумщину на ХІІ Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців, що відбувся 28 липня - 03 серпня 2019 року в Закарпатській області (Іршавський район, с.Осій).

Юні краєзнавці з 15 областей України змагалися у трьох основних видах програми: туристсько-краєзнавчий експедиційний маршрут, творчі майстерні за напрямами краєзнавчих досліджень та конкурсна програма.

Щодо показаних результатів, то у творчій майстерні за напрямом «Історичне краєзнавство» учасниця команди Третяк Оксана здобула ІІІ місце. У «Конкурсній програмі» команда Глухівського району посіла четверте місце за представлення краєзнавчо-дослідницької роботи за темою «Ігри та забави в народних традиціях». Учасники яскраво, емоційно, самобутньо продемонстрували розважальні заходи, що проводяться на території Слобожанського краю під час святкування свята «Трійця».

Детальніше »

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед юнаків у м. Черкаси

25.07.2019

У юних орієнтувальників Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю літо – час змагань та випробувань. З 15 по 22 липня 2019 року група вихованців гуртка «Спортивне орієнтуваня» (тренер Троян Н.Г.) взяла участь у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед юнаків та школярів у м. Черкаси. За результатами Чемпіонату в особистому заліку на спринтерській дистанції у групі Ч-12 (54 учасника у групі) І місце зайняв Тараненко Дмитро. В командному заліку в групі Ч-12 ІІ місце посів Шелудько Максим, а в групі Ч-13, 14 призове ІІІ місце зайняв Пінчук Данило.

Детальніше »

Від Батурина до Чернігова

25.07.2019

Літо – час подорожей та нових вражень. Вихованці фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіт та роботи з талановитою молоддю здійснили незабутній водний похід І категорії складності на байдарках річками Сейм- Десна від м. Батурина до м. Чернігів.

Під час подорожі юні спортсмени відвідали цитадель та музей М.М. Міклухо-Маклая у м. Батурин, музей-садибу О.П. Довженка у с. Сосниця, кімнату-музей у с. Салтикова Дівиця, Чернігівський дитинець.

Детальніше »

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту

17.07.2019

З 10 по 14 липня 2019 року у місті Київ відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту, моделі секції «М» (швидкісні радіокеровані).

Сумську область представляли найсильніші спортсмени, призери міжнародних змагань, чемпіонатів Європи, Всеукраїнських змагань: майстер спорту – Борщ Дмитро, кандидати у майстри спорту – Туман Кирило та Науменко Іван. Уперше брав участь у змаганнях такого рівня Чечель Олексій.

Змагаючись із представниками команд міст: Києва, Чернігова, Полтави, Миколаєва та інших, команда Сумщини, у нелегкій боротьбі, стала абсолютним переможцем, завоювавши І командне місце.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (20-21 лютого 2019 року)

22.02.2019

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (20-21 лютого 2019 року)

Вимоги щодо написання, оформлення та представлення учнівських наукових робіт

09.01.2015

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

05.06.2013

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 4 і 4?

^Вгору