ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

ДЕНЬ ДРУЖБИ у профільному оздоровчому таборі «Юннат»

15.06.2019

5 день у профільному оздоровчому таборі "Юннат" Сумського ОЦПО та РТМ - ДЕНЬ ДРУЖБИ. Тож юннатівці сьогодні всерйоз замислилися про сутність дружби – одного з найважливіших почуттів людини. Значимість дружби дуже цінна і висока. В народі говорять, що дружба – це найцінніший скарб. Адже серед багатьох людей дуже складно знайти людину, яка розділить ваш світогляд, зрозуміє у важку хвилину і розділить з вами радість і щастя, буде зберігати всі ваші секрети і залишиться вірним.

У гуртківців різних вікових категорій погляди, звісно ж, різнилися. Але мати справжнього друга хотів би кожен.

Всі загони провели цей день по різному, але 100% дружньо і весело.

Детальніше »

ДЕНЬ ЛІСУ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В НАШИХ РУКАХ»

14.06.2019

Ліс - зелений друг людини.

Прохолодний в літню днину.

Взимку захисток од вітру.

Очищає ліс повітря.

Він, мов дім, для всіх відкритий.

Дружно тут навчились жити

І тварини, і комахи.

На деревах різні птахи…

13 червня - день лісу у таборі "Юннат" Сумського ОЦПО та РТМ.

Сьогодні вихованці мали можливість не тільки розширити свої знання про еко систему лісу та його біорізноманіття, а й проявити свої творчі та театральні здібності під час написання та інсценізації "Лісових казок".

Повчальні еко казки спонукали глядачів не смітити на природі, дбайливо ставитись до тварин і рослин, жити в гармонії з природою.

Детальніше »

«Веселкова галактика». День четвертий. «Парад планет»

13.06.2019

Традиційно день розпочали активно, весело та бадьоро з руханки та підготовки до флешмобу.

Цього спекотного дня гаряче було не лише на вулиці, а й у загонах, тому що діти з нетерпінням чекали на презентацію загонів. Протягом 3 днів всі ретельно готувалися, виготовляли свої планети, костюми, декорації та презентації.

У мандри дітей запросила презентаційна програма «Парад планет». Мешканці Веселкової галактики подорожували планетами: КосмоСheer, Планета joy, КосмоТех, Кульбабки, Марс, Space Stars. Захід пройшов у дружній теплій атмосфері. Капітани космічних кораблів отримали почесні відзнаки.

Детальніше »

Обласний етап Всеукраїнського зльоту туристів-краєзнавців

13.06.2019

11–13 червня 2019 р. відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту туристів-краєзнавців. У заході взяли участь дев’ять команд закладів загальної середньої, позашкільної освіти з м. Суми, Великописарівського, Глухівського, Білопільського районів, Буринської, Кролевецької Тростянецької міських рад, Миколаївської селищної ради Білопільського району, обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Програма зльоту включала творчі майстерні за напрямами краєзнавства (історія, етнографія, екологія, геологія, географія), експедиційний маршрут, туристську смугу перешкод і конкурсну програму: «Візитка команди», «Обряд сватання», «Репортаж про зліт», «Туристсько-краєзнавча вікторина».

Незважаючи на насичену програму змагань діти відпочили, отримали позитивні враження і безцінний досвід, поспілкувалися з ровесниками.

Детальніше »

ДЕНЬ ТАЛАНТІВ «ЗІРКИ НА НЕБОСХИЛІ ЮННАТІЇ»

13.06.2019

Традиційно 3 день у таборі "Юннат" Сумського ОЦПО та РТМ - це день талантів. Сьогодні на небосхилі планети Юннатія засяяло безліч зірочок - юних талантів. Діти співали, танцювали, грали на музичних інструментах, вражали театральним мистецтвом, власними поезіями, творчими виробами, спортивними досягненнями.

А ще було безліч ігор, розваг на свіжому повітрі, творчих майстер класів та екскурсій.

Вихованці загону «Захисники природи» відвідали «Музей історії Сумського Кадетського ліцею-інтернату». А діти загону «Смайлики» були на екскурсії в Сумському міському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (20-21 лютого 2019 року)

22.02.2019

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (20-21 лютого 2019 року)

Вимоги щодо написання, оформлення та представлення учнівських наукових робіт

09.01.2015

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

05.06.2013

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 9 + 5.

^Вгору