ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Відбувся обласний семінар-практикум керівників гуртків авіа- та ракетомоделювання

18.11.2017

17-18 листопада 2017 року на базі Глухівського міського центру позашкільної освіти відбувся обласний семінар для керівників гуртків авіа- та ракетомодельного спорту з теми: «Шляхи вдосконалення роботи гуртків спортивно-технічного профілю».

В обговоренні теми семінару взяли участь 21 педагог з 12 позашкільних навчальних закладів.

Під час семінару завідувач науково-технічного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Статівка Сергій Олексійович розповів присутнім про стан, загальні тенденції та актуальні завдання розвитку авіа- та ракетомодельного спорту в Україні та в області, проаналізував участь команд в масових заходах всіх рівнів з авіа- та ракетомодельного спорту й звернув увагу на проблеми, досягнення та перспективи.

Детальніше »

У СВІТІ КРАЄЗНАВЧИХ ВІДКРИТТІВ

18.11.2017

Краєзнавство - це є унікальний феномен,
який, незважаючи на численні
дослідження, донині залишається цілісно
не вивченим...

16 листопада 2017 року на базі Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів», яка відбувалася у форматі захисту-презентації учнівських пошуково-дослідницьких робіт.

Учасники - 50 юних краєзнавців Сумщини які працювали у секціях: «Мій рідний край», «Моя Батьківщина – Україна» (історичний та природничий напрям).

Детальніше »

ПРИРОДА –ДЖЕРЕЛО ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

16.11.2017

15 листопада для вихованців гуртків еколого-натуралістичного відділу відбулася пізнавальна програма «Природа – джерело здоров’я людини». Під час заходу діти розширили свої знання про значення природи для життя і здоров’я людини, презентували лікарські рослини, які мають протизапальні на загально зміцнювальні властивості. Захід завершився дегустуванням запашних, вітамінних чаїв з шипшини та калини.

Детальніше »

Методична кав’ярня

16.11.2017

З метою підвищення професійно-творчої компетентності педагогів

14 листопада 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання керівників гуртків соціально-реабілітаційного відділу комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Детальніше »

Осінь науки у МАНівській родині

16.11.2017

11 листопада 2017 року проходила чергова сесія фізико-математичного відділення Сумського територіального відділення МАН України. Укотре зі слухачами Малої академії наук працювали талановиті педагоги: Жиленко Тетяна Іванівна, кандидат математичних наук, старший викладач кафедри математичного аналізу Сумського державного університету, Зимак Юрій Анатолійович, кандидат технічних наук, доцент кафедри загальної фізики, Сотник Ірина Миколаївна, доктор економічних наук, доцент кафедри економіки Сумського державного університету, Шутельова Ольга Вікторівна, викладач кафедри інформаційних технологій Сумського державного університету.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Вимоги щодо написання, оформлення та представлення учнівських наукових робіт

09.01.2015

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

05.06.2013

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 4 і 7?

^Вгору