ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Intel ISEF 2018

25.05.2018

Міжнародний конкурс Intel ISEF проводиться серед кращих школярів, молодих учених і винахідників світу понад 60 років. Мета конкурсу – демонстрація сучасних наукових проектів та обмін ідеями.

Цього року фінал конкурсу проходив з 12 по 20 травня 2018 року в американському місті Пітсбург. Його учасниками стали юні науковці з 74 країн світу.

Детальніше »

Обласний фестиваль науки

24.05.2018

24 травня 2018 року на Сумщині відбувся обласний фестиваль науки.

У заході взяли участь слухачі Сумського територіального відділення Малої академії наук України, які презентували діючі зразки роботів «LEGO», а також представили один із напрямків пошуково-дослідницької роботи, реалізованого в межах проекту «Голос крові: ми – Українці!» – макети української садиби Сумщини кінця ХІХ – початку ХХ ст.

Детальніше »

«Берегиня моя – українська хустка»

23.05.2018

22 травня 2018 року в обласному зразковому музеї туризму і краєзнавства обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулося відкриття виставки українських хусток «Берегиня моя – українська хустка». Вихованці гуртків «Сумизнавство» (керівники  Сліпченко Т.В., Мишакова Т.В.) ознайомилися із елементами народного одягу - хустинами - одним із видів українського мистецтва, що найбільш забутий сьогодні.

Діти взяли участь у майстер-класі «Зав’яжи хустку».

 

Детальніше »

Підсумкові змагання з пішохідного туризму

21.05.2018

20      травня 2018 р. у мальовничому куточку Сумщини – заплаві річки Псел, поблизу с. Велика Чернеччина – відбулися підсумкові змагання з пішохідного туризму для вихованці фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти а роботи з талановитою молоддю.        Дистанція складалася з етапів: «спуск», «підйом», «навісна переправа», «траверс схилу».

Детальніше »

Нагородження переможців та призерів обласного літературного конкурсу «Проба пера»

21.05.2018

21 рік поспіль обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю вшановує справжніх митців слова, кращих з кращих обласного літературного конкурсу «Проба пера». Тож 18 травня Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було проведено урочисте нагородження переможців та призерів ХХІ обласного літературного конкурсу «Проба пера», метою якого є виявлення та підтримка талановитої учнівської молоді у сфері літературної творчості.

Цього року на конкурс було подано 175 робіт у номінаціях «ПРОЗА», «ПОЕЗІЯ», «ГУМОР», «ПІСНІ» у молодшій, середній та старшій вікових категоріях. Варто зазначити, що з кожним роком зростає майстерність юних поетів, прозаїків і гумористів.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (з місцями)

21.02.2018

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України від 19 лютого 2018 року (з місцями)

Вимоги щодо написання, оформлення та представлення учнівських наукових робіт

09.01.2015

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

05.06.2013

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 7 + 5.

^Вгору