ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

ОБЛАСНА ОНЛАЙН ШКОЛА ФЛОРИСТИКИ ТА ФІТОДИЗАЙНУ

19.10.2020

18 жовтня 2020 року на платформі дистанційного навчання Microsoft Teams відбулася навчальна сесія для учнів обласної школи флористики та фітодизайну.

У сесії взяли участь вихованці творчих учнівських об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти міст Глухів, Охтирка, Суми; Конотопського, Лебединського району; Чернеччинської сільської ради Охтирського району.

Під час онлайн лекцій вихованці школи ознайомилися із сучасними напрямами європейського та японського стилів аранжування квітів, теоретичними основами складання букетів і композицій, використання фітокомпозицій в інтер’єрі.

Детальніше »

СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДІ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОГО НАПРЯМУ

09.10.2020

Згідно з планом роботи обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, з метою підвищення фахового рівня педагогів творчих учнівських об’єднань еколого-натуралістичного напряму закладів позашкільної освіти 08 жовтня 2020 року об 11.00 на платформі дистанційної освіти Microsoft Teams було проведено засідання обласного методичного об’єднання педагогів творчих учнівських об’єднань еколого-натуралістичного напряму з теми «Сучасні тенденції дистанційного навчання в закладі позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму».

У заході взяли участь 27 педагогів профільних і комплексних закладів позашкільної освіти області.

Учасники засідання-наради обговорили актуальні питання організації змішаного навчання в закладах позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму, формування цифрової компетентності вихованців, основні підходи до підвищення якості надання освітніх послуг у творчих учнівських об’єднаннях (модернізація змісту навчальних програм; зміни у форматі роботи обласної школи флористики та фітодизайну, проведення обласних масових заходів з учнівською молоддю; створення цифрових навчальних матеріалів) тощо.

Детальніше »

ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ СЕРЕД ЛІДЕРІВ

09.10.2020

30 вересня 2020 року Українським державним центром позашкільної освіти були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

Як зазначено на сайті Українського державного центру позашкільної освіти, цього року переважну більшість призових місць отримала Хмельницька, Полтавська та Сумська область.

З вісімнадцяти поетичних творів та двадцяти дитячих малюнків що взяли участь у фінальному етапі конкурсу одинадцять та десять, відповідно, отримали призові місця

Дипломом І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у номінації «Образотворче мистецтво» нагороджено:

Детальніше »

Активні вихідні вихованців фізкультурно-спортивного відділу

05.10.2020

Перші вихідні жовтня спортсмени фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю провели активно та з користю для здоров’я.

Так, вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» (керівники Троян Н.Г., Постельняк І.М., Зикова Л.І.) взяли участь у міських змаганнях зі спортивного орієнтування «Ще не вечір», що відбулися у лісовому масиві поблизу м. Лебедин. Юні орієнтувальними отримали чудовий досвід роботи з картою на місцевості з дрібним рельєфом.

Вихованці туристських гуртків (керівники Бацман Ж.Г., Лапа Н.І.) 3 та 4 жовтня здійснили одноденні походи. У суботу маршрут походу проходив за маршрутом м. Суми – Василівка – с. Токарі – Баранівка. Юні туристи здолали понад 12 км. Недільний маршрут проходив мальовничими куточками околиці міста Суми: парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва «Басівський» – Мамаєвщина.

У жовтні самий розцвіт краси осені, і спортсмени фізкультурно-спортивного відділу плекають надію провести кожен weeknd викенд активно, з новими пригодами та враженнями.

Детальніше »

Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

05.10.2020

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 11.08.2020 № 328-ОД «Про проведення обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» з 28 вересня по 02 жовтня 2020 року комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю був проведений обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

У конкурсі взяли участь 286 робіт із 63 закладів освіти Сумської області.

Журі оцінювало фотографії у таких номінаціях: портрет (репортажний та студійний), пейзаж, натюрморт, побутові або жанрові фотографії, фото з застосуванням програми Аdobe Photoshop, архітектура, репортажне фото, мікрофотографія, флора та фауна, позажанрове фото.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Увага!

09.09.2020

Сумське територіальне відділення МАН
запрошує на настановну сесію учнів 9-11 класів
закладів загальної середньої освіти,
що відбудеться онлайн 19 вересня 2020 року о 10.00 годині.

Для участі в сесії необхідно обов’язково зареєструватися до 16 вересня 2020 року
за посиланням відповідно до обраного відділення

Відділення екології та аграрних наук

Відділення хімії та біології

Відділення мовознавства

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Відділення історії

Відділення філософії та суспільствознавства

Відділення наук про Землю

Відділення економіки

Відділення математики

Відділення комп'ютерних наук

Відділення фізики і астрономії

Відділення технічних наук

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 3 + 4.

^Вгору