ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

#dzhura_2020

16.10.2019

З 11 по 13 жовтня джури обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю традиційно в честь свята Покрови Присвятої Богородиці були учасниками у козацько-лицарському, військово-спортивному вишкільному таборуванні "Таранська Січ", Конотопського району. Всі три дні були насичені різними випробуваннями. Заїзд, знайомство, відкриття, різноманітні збірки, чергування, постійні нічні алярми, чудові майстер-класи: поводження зі зброєю, стрільба, затримання автомобіля, захват будинку, збірка та розбірка АК, надання першої долікарської допомоги. З великими емоціями пройшла Теренова гра, після якої джур очікував справжній козацький куліш. Не вистачало тільки часу для сну, але вихованці добре впоралися з такими завданнями і вже чекають наступного таборування. Слава Україні!!!

Детальніше »

Команда Центру – п’ятикратна чемпіонка України зі спортивного орієнтування

15.10.2019

Вихованці комунального закладу Сумської обласної ради – Сумського обласного центру позашкільної освіт та робот з талановитою молоддю вп’яте здобувають перемогу на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти. Захід проходив з 11 до 14 жовтня 2019 року у м. Київ. У ньому взяли участь 22 команди, 600 учасників з різних регіонів України. Напружена боротьба велася за кожний бал. Проте, команда Центру у складі

Купиро Катерини,

Короткого Дмитра,

Ткаченка Костянтина,

Штогріна В’ячеслава,

Голуб Анни,

Детальніше »

Позашкілля – свято кожного дня

09.10.2019

З метою популяризації сучасних форм роботи з дітьми, напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності, у межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» традиційно у Всесвітній день дитини в закладах позашкільної освіти області відзначався День позашкільника.

У презентаційних, конкурсно-пізнавальних, просвітницьких заходів взяло участь понад 30000 дітей та учнівської молоді закладів загальної середньої та закладів позашкільної освіти області.

Найпоширенішими заходами були: майстер-класи, виставки-ярмарки юних майстрів, пленери вихованців гуртків образотворчого мистецтва, спортивно-розважальні естафети, смуга перешкод, акції «Чисте довкілля» та акції-вікторини з правил безпеки під час дорожнього руху та занять спортом, інтелектуальні та ботанічні квести, презентації спільної роботи з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) «Правовий хаб «VIVAT LEX», танцювальні марафони та селфі-марафони «Я люблю позашкілля», конкурси малюнків на асфальті «Яскраве життя дитинства».

Детальніше »

Романтика туристичних стежок

01.10.2019

28 вересня для вихованців туристсько-краєзнавчого відділу було проведено свято, присвячене Всесвітньому дню туризму "Романтика туристичних стежок". Вихованці впевнено подолали туристську смугу перешкод, були активними учасниками інтерактивних ігор, навчилися надавати першу медичну допомогу, скуштували смачний куліш. Гарний настрій, позитивні емоції та радість від спілкування з друзями були з нами весь день! Усі вкотре переконалися, що туризм ‒ це круто!

Детальніше »

Обласний семінар-зліт зі спортивного туризму для працівників освіти

01.10.2019

26-29 вересня 2019 року на території Сумського району (Зелений Гай) відбувся обласний семінар-зліт зі спортивного туризму для працівників освіти, у межах якого було проведено Чемпіонат області серед працівників освіти зі спортивного туризму.

Учасники семінару-зльоту долучилися до навчальних занять зі спортивного туризму, взяли участь у змагання на дистанціях з пішохідного, водного туризму, спортивного орієнтування.

Команда педагогів Сумського району була найсильнішою в кожному виді змагань і вже вкотре стала переможцем. У загальному заліку ІІ місце виборола команда Кролевецької міської ОТГ, ІІІ місце – команда Миропільської ОТГ.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (20-21 лютого 2019 року)

22.02.2019

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (20-21 лютого 2019 року)

Вимоги щодо написання, оформлення та представлення учнівських наукових робіт

09.01.2015

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

05.06.2013

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 7 й 6.

^Вгору