ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Чемпіонат області зі спортивної радіопеленгації

16.03.2018

Вихованці гуртка «Спортивна радіопеленгація» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівник – Зикова Л.І.) взяли участь у чемпіонаті області зі спортивної радіопеленгації, що відбувся 8-11 березня в м. Кролевець.

Детальніше »

«Кожна дитина має право» - Екскурсійно-краєзнавчі стартапи

13.03.2018

У межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях українського народу,  формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення молоді до вивчення історичної та культурної спадщини в березні 2018 року в закладах освіти розпочалася робота щодо реалізації екскурсійно-краєзнавчих стартапів. Діти розробляють туристсько-краєзнавчі маршрути Сумщиною, відвідують екскурсійні об’єкти, виготовляють рекламні ролики про історико-культурну спадщину регіону.

У 2018 році ця робота  проводиться за напрямом «Архітектурні перлини Сумщини», що передбачає вивчення пам’яток історії і культури, архітектурних об’єктів рідного краю.

Детальніше »

Весна приходить у місто разом з «Весняним парк-туром»

13.03.2018

У неділю, 11 березня 2018 року, вулиці Соборну та Воскресенську заполонили юні орієнтувальники фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти  та роботи з талановитою молоддю. Тут, в історичному центрі міста Суми, відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування «Весняний парк-тур».  Спортсмени весело і впевнено здолали дистанцію, адже, незважаючи на снігові кучугури, у повітрі відчувався подих весни.

Детальніше »

Природа – через об’єктив юних спортсменів

07.03.2018

На думку всесвітньо відомого  фотографа  Руфата Алієв: «Фотокамера – це інструмент, який вчить людей, як треба бачити світ без фотокамери». Організатори конкурсу мають надію, що участь у конкурсі відкрила перед його учасниками нові відтінки краси нашої рідної природи.

Детальніше »

Семінар-нарада директорів районних і міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів

03.03.2018

2 березня 2018 року у Міністерстві освіти і науки України відбувся семінар-нарада директорів районних і міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів, у роботі якого взяла участь директор конотопської станції юних туристові Черняк Валентина Анатоліївна.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (з місцями)

21.02.2018

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України від 19 лютого 2018 року (з місцями)

Вимоги щодо написання, оформлення та представлення учнівських наукових робіт

09.01.2015

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

05.06.2013

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 7 й 8.

^Вгору