ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Фестиваль вихованців фізкультурно-спортивного відділу «Наші рекорди». Церемонія нагородження переможців та призерів

14.01.2020

12 січня вихованці та педагоги фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю підбили підсумки насиченого різноманітними подіями спортивного життя 2019 року

Змагання – це свого роду залік постійних тренувань. Упродовж року юні спортсмени взяли участь у змаганнях з туризму та спортивного орієнтування як міського, так і Всеукраїнського рівнів, здійснили ступеневі та категорійні походи з пішохідного, водного, велосипедного, лижного туризму.

Під час фестивалю учасники обмінялися досвідом, набутим у спортивних випробуваннях, поділилися секретами своїх успіхів. Найочікуванішою подією стало нагородження переможців змагань з пішохідного туризму «Кубок Центру – 2019» та змагань зі спортивного орієнтування «Парк-тур 2019» .

Кожен фініш відкриває шлях до нових стартів, а відтак – до нових звершень. Сподіваємося, що фестиваль «Наші рекорди» розпочне новий літопис перемог і відкриттів вихованців фізкультурно-спортивного відділу у 2020 році.

Детальніше »

РОЗМАЇТІ САМОЦВІТИ ЗІ ЛЬВОВА

14.01.2020

У дні зимових канікул поєднали активний відпочинок й професійну діяльність вихованці зразкового ансамблю народного танцю «Сонечко», керівник Оксана Кравченко

У чаc, коли місто наповнює атмосфера свята, традицій, феєричних заходів та емоцій, які неодмінно залишаються у серці кожного Львів запросив юних майстрів сцени на Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Розмаїті Самоцвіти».

На дітей чекало безліч дивовижних подій: святкова оглядова екскурсія «Різдвяні походеньки»; солодка екскурсія в Майстерні шоколаду; кавова екскурсія в Копальню кави; екскурсія в епоху ренесансу – Італійський дворик; захоплюючий квест по Львову та прогулянок різдвяним містом. І власне конкурсна програма фестивалю-конкурсу.

Феєричний виступ СОНЕЧОК достойно нагородили члени журі й глядачі.

Вітаємо зразковий ансамбль народного танцю «Сонечко» з перемогою

Детальніше »

ТВОРИТЬСЯ КРАСА ДИТЯЧИМИ РУКАМИ

14.01.2020

У дні зимових канікул вихованці народної студії образотворчого мистецтва "Світ фарб", керівник Ольга Москаленко збагатили мистецький духовний світ.

Студійці долучились до низки новорічно-різдвяних заходів.

А у всесвітній день "ДЯКУЮ" завітали до виставкової зали Сумського єпархіального управління.

Де проходить традиційна єпархіальна Різдвяна виставка дитячої художньої творчості "Краса Божого світу". На експозиційних стендах серед творчих робіт вихованців парафіяльних недільних шкіл та спеціалізованих мистецьких навчальних закладів розміщені роботи вихованців народної студії образотворчого мистецтва "Світ фарб".

Детальніше »

РІЗДВЯНІ КАНІКУЛИ У МІСТІ ЛЕВА

13.01.2020

З 9 до 12 січня 2020 року з метою відродження та утвердження духовних цінностей українського народу, залученню дітей і учнівської молоді до вивчення та розуміння кращих зразків народного і сучасного українського мистецтва в місті Львів було проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурсу для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули».

Особливе свято добра, щедрості й родинного тепла для кожного учасника влаштували організатори фестивалю-конкурсу.

Достойно представили Сумщину вихованці народної балетної студії «Престиж», керівник Інна Шабельська.

П’ять призових місць поповнили скарбничку колективу на початку 2020 року.

Неповторна атмосфера Львова пройняла дитячі серця позитивом та хорошим настроєм у дні перебування у місті.

Детальніше »

Вітаємо переможців!

12.01.2020

Упродовж 2019 року в області проходив обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина –Україна». На конкурс надійшло 35 звітів пошукових загонів закладів загальної середньої, позашкільної освіти області ‒ понад 300 дітей.

Переможцями обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» визнано:

- пошуковий загін «Географ-науковець» Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді, керівник Хорошун Віра Валентинівна;

- пошуковий загін «Самойловичі» Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Бабич Людмила Константинівна;

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (20-21 лютого 2019 року)

22.02.2019

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (20-21 лютого 2019 року)

Вимоги щодо написання, оформлення та представлення учнівських наукових робіт

09.01.2015

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

05.06.2013

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 7 і 9?

^Вгору