ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Діти Сумщини надзвичайно креативні та талановиті!

11.08.2020

Для команди Whynot, вихованців Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю креативне літо 2020 року було справжнім випробуванням на витривалість, цілеспрямованість, силу духу. Готуючись одночасно до Всеукраїнської віртуальної олімпіади креативності та Глобального фіналу Destination Imagination 2020, дівчата надзвичайно плідно працювали та вражали своєю неординарною уявою. Команда була кращою в художньому виклику і отримала нагороду – «За дух відкриттів та уяву» (1 місце).

У Global Finals 2020 команда Whynot змагалася онлайн із 618 командами з різних країн світу, серед яких брали участь ще 7 команд з України. За підсумками участі в заході учасники отримали сертифікати та позитивні відгуки головних експертів. Зокрема члени журі були вражені інноваціями та творчістю, мистецьким талантом, актуальністю та глибиною представленого матеріалу. Тож вітаємо вихованок Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Анастасію Карпенко, Лауру Калашник, Кіру Харченко та Анастасію Єремейчук із гарними результатами на міжнародному рівні та бажаємо подальших успіхів.

Детальніше »

Фізична активність – це завжди здорово!

11.08.2020

Вихованці гуртків фізкультурно-спортивного відділу комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю взяли участь у змаганнях з туристського багатоборства, що відбулися у мальовничому куточку на березі озера Чеха.

У напруженій боротьбі наша команда виборола ІІІ місце.

Вітаємо Смоленко Анастасію, Ярошенко Єлизавети, Лапа Віру, Ткачука Андрія, Басенко Вікторію, Хахулю Філіпа, а також керівників гурткової роботи Лапу Н.І., Постельняк І.М. Бажаємо міцного здоров’я і нових перемог!

Детальніше »

Спорт та відпочинок

11.08.2020

На Сумщині багато казкових багатих на природні пам’ятками місця. Урочище Нескучне у м. Тростянець одне з них. Саме тут 6 серпня 2020 року вихованці фізкультурно-спортивного центру комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю поєднали відпочинок та тренування зі спортивного орієнтування. Гуртківці насолодилися красою штучних озер, прохолодою під кроною столітніх дубів. Юні спортсмени збагатили свої знання з історії рідного краю під час екскурсії містом та відпрацювали навички роботи зі спортивною картою на рельєфі.

Детальніше »

Вітаємо переможців!

07.08.2020

У липні місяці 2020 року Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів, представлених у форматі онлайн на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Сумщина презентувала творчі роботи 16 юних майстрів-позашкільників у таких розділах: «Витинання», «Художнє різьблення по дереву», «Живопис», «Паперова пластика та оригамі», «Декоративний розпис», «Вироби зі шкіри», «Інші техніки», «Бісероплетіння».

Вітаємо переможців:

Детальніше »

Підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

05.08.2020

З 23 червня по 10 липня 2020 року Українським державним центром позашкільної освіти було проведено Всеукраїнську виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Виставка-конкурс проходила у форматі онлайн.

Від Сумської області було направлено фотографії 23 експонатів за такими розділами: «Прилади й обладнання», «Ігри та іграшки з елементами електротехніки», «Техніка майбутнього», «Спортивно-технічне моделювання», «Архітектура та будівництво».

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (18-19 лютого 2020 рік)

20.02.2020

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (18-19 лютого 2020 рік)

Вимоги щодо написання, оформлення та представлення учнівських наукових робіт

09.01.2015

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

05.06.2013

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 1 + 5.

^Вгору