Анонси


Учасники ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018»

Науково-технічний напрям:

 Бондаренко Оксана Вячеславівна - методист Сумського міського центру науково-технічної творчості учнівської  молоді.

Посилання на Google диск

 

 

 

Еколого-натуралістичний напрям:

 Марченко Юлія Володимирівна - методист комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Посилання на Google диск

 

 

Художньо-естетичний напрям:

 Радченко Ірина Олександрівна - методист комунальної організації (установа, заклад) Шосткинський міський клуб дитячої та юнацької творчості «Орлятко». 

 Посилання на Google диск

 

 

Дослідницько-експериментальний напрям:

 Литовченко Ольга Олександрівна - методист комунального закладу Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді.


Посилання на Google диск

 

Туристсько-краєзнавчий напрям:

 Сліпченко Тетяна Володимирівна - методист комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

 

Посилання на Google диск

 

Проект «Голос кровi – ми Українці»

З метою вдосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління продовжується робота за завданнями обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!». З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 06.02.2018 № 76


Ми з нетерпінням чекаємо ласкавих і теплих весняних променів сонця, а разом з ними – лідерську родину на сесію обласної школи «Лідер», що відбудеться 23 березня

«Практика і нічого крім практики!» - гасло цьогорічної весняної сесії. В продовження тематики сесії «Психотехніка спілкування у молодіжному колі» на Вас чекають семінарські заняття, тренінги, лідерський флешмоб разом з творчими наставниками – далеко не весь перелік того, що ми підготували для Вас! 

Приєднуйтесь! Буде змістовно, неочікувано, цікаво!


І обласна інтернет-конференція

З метою підвищення ефективності освітнього процесу в закладах позашкільної освіти, розроблення й практичного впровадження новітніх управлінських, освітніх і виховних технологій, їх наукового обґрунтування комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю ініціює 23 березня 2018 року проведення І обласної науково-практичної інтернет-конференції «Позашкільна освіта: стратегія, перспективи розвитку, сучасні практики».

До участі в заході запрошуються педагогічні працівники закладів позашкільної, загальної середньої освіти, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, профільні методисти інститутів післядипломної педагогічної освіти, інші зацікавлені особи.

Для участі в заході необхідно до 15 лютого 2018 року пройти онлайн реєстрацію за електронною адресою: https://goo.gl/forms/sKI7yCEK9bCriak82.


27 березня збирається активна учнівська молодь з усієї області! Для чого?

Щоб показати, що наша молодь завжди у тренді; здорового способу життя!

 

Як до нас потрапити? Все дуже просто!

Якщо ви творчі, ініціативні, є переможцями міського та районного етапів Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Тоді ми чекаємо саме на Вас, щоб обрати серед кращих найкращих! Програма конкурсу залишається незмінною: творчі виступи агітбригад, конкурс плакатів, малюнків і цікавих фоток. Переможці обласного етапу з гідністю представлятимуть нашу область на Всеукраїнському рівні.

Тож, готуйте цікаві, креативні номери, дайте волю своїй творчій фантазії.

«Чим нестандартніше, тим крутіше!»Долучайтеся до корисної справи – збереження життя птахів узимку!

Вихованці гуртка «Юні орнітологи» (керівник Темченко Л.Г.) закликають усіх небайдужих приєднатися до акції «Годівничка».

Узимку птахам дошкуляє не холод, а голод. У засніженому довкіллі така необхідна енергія для їхнього життя захована у насінні соняшника, кавуна, вівса, проса, ячменю, пшениці; плодах горобини, калини; різних крупах, крихтах білого хліба, шматочках сала тощо, які людина може розмістити в імпровізованій їдальні для птахів.

Існує багато різновидів годівничок, які можна легко виготовити вдома.

Найкраще робити годівнички з дахом, щоб на корм не потрапляли сніг, дощ.

Найпростішою годівницею є звичайна фанерна дощечка з бортом  2 - 5 см, розвішувати їх краще під навісом біля будинку, на балконі. Досить годівницю виявити одному птахові, як через кілька днів на ній годуватиметься вся зграя, яка тримається в даному районі.

Із закритого типу годівниць можна рекомендувати годівницю-автомат, у якій корм висипається в міру з’їдання його птахами. Годівницю-автомат можна зробити з пластикової пляшки.

Добова норма зерна на одного птаха приблизно становить 25-30 г. Бажано, щоб у годівничці був пісок, або дрібний гравій, потрібний птахам для перетирання корму в шлунку. 

 Збережені життя птахів узимку – це гарантія зменшення чисельності шкодочинних комах влітку, збільшення кількості ароматних і соковитих фруктів, отримання насолоди від пташиного співу!

Виготовте і розмістіть годівнички; слідкуйте, щоб у них завжди був корм, спостерігайте за птахами, фіксуйте цікаві моменти.

Поділіться своїми враженнями, фотографіями на сторінці нашого закладу у Facebook!


«Кожна дитина має право»

З метою створення умов для рівного доступу дітей до якісної позашкільної освіти, популяризації сучасних форм роботи з дітьми, напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності з 01.01.2018 року в області реалізовується соціально-освітній проект «Кожна дитина має право».

З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 24.01.18 № 42 Про організацію роботи за завданнями обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 5 й 2.

^Вгору