Анонси


Здоровим бути здорово!

З 19 лютого в гуманітарно-оздоровчому відділі під позитивним гаслом «Мистецтво бути здоровим!» розпочинається традиційний Тиждень здоров’я.

У межах Тижня передбачено проведення різноманітних заходів для вихованців, їхніх батьків і педагогів.

Пам’ятаймо, «Здорова дитина – здорова нація!» Саме тому у межах Тижня здоров’я передбачено проведення різноманітних заходів. На вихованців чекають тематичні інтерактивні заняття, спортивні змагання, зимові забави на свіжому повітрі, квести, івенти, конкурс лепбуків про здоров’я, а також корисні й смачні сюрпризи!

Під час спілкування з психологом батьки отримають корисну інформацію з теми: «Формування стресостійкості».

Тож, запрошуємо вихованців, педагогів Центру до участі в Тижні здоров’я!

Будьте здорові!


Обласна STEM-школа для педагогів закладів позашкільної освіти

З метою упровадження сучасних освітніх технологій в освітній процес закладів позашкільної освіти, модернізації форм і методів роботи із обдарованими здобувачами освіти в межах Програми «Молода генерація Сумщини на 2023-2027 роки» 21-22 лютого 2024 р. буде проведено практичний модуль обласної STEM-школи для педагогів закладів позашкільної освіти.

Реєстрація триває до 19 лютого 2024 року за посиланням.

Перший день роботи школи (21 лютого 2024 р.) відбуватиметься у межах Всеукраїнської авторської педагогічної майстерні «STEM – світ інноваційних можливостей: досвід роботи закладів позашкільної освіти», що проводять Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Програмою другого дня роботи школи (22 лютого 2024 р.) передбачено проведення інтерактивного практикуму, присвяченого аспектам розробки й проведення STEM-занять в умовах Позашкілля.

Детальніше про участь у заході: http://surl.li/qldjz.Упевнений старт: перший освітній інтенсив для учасників Програми «Молода генерація
Сумщини на 2023 -2027 роки»

Сучасно! Креативно! Впевнено стартує перший освітній інтенсив у межах Програми «Молода генерація Сумщини на 2023 -2027 роки». З 1 до 20 лютого 2024 року обдаровані здобувачі освіти 7-8 класів з різних куточків області матимуть нагоду долучитися до циклу авторських відеолекцій від експертів освітньої галузі, дізнатися цікаві факти про рідний край, розвиток науки і технологій, освітні можливості й світ сучасних професій. Чекаємо на відкриття й трансляцію лекцій освітнього інтенсиву.

Переглядаємо! Навчаємося! Аналізуємо! Мотивуємося на подальше спілкування!
Освітньо – мистецький проєкт Сумська альтанка

Під час обласного освітянського форуму, що відбувся в м.Суми 30 березня на локації STEM –освіта: виховуємо патріотів було представлено макет Сумської альтанки. Автором цього проєкту є Олег Ключник, творча особистість, педагог за покликання, голова громадської організації «Туристичний клуб «Пригодницьке життя» (м.Білопілля).

Варто зазначити, що цей макет є точною копією символу м.Суми, як і оригінал, він виконаний без застосування жодного цвяха. Можна лише уявити, скільки було докладено зусиль, щоб зробити такий витвір мистецтва: дослідити історичні матеріали, розробити відповідні креслення, розрахувати все до дрібничок.

Так освітньо – мистецькі проєкти спрямовані на відродження історичних пам’яток, надихають на творчість, мотивують до вивчення історії рідного краю, сприяють формуванню національної самосвідомості дітей і молоді, пропогують нашу самобутність.


З вірою у Перемогу ми починаємо навчальний рік

Запрошуємо у Центр розвитку "Д.І.М." Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю дітей *6-9, 10-12* *років*

у гуртки

✅ дослідницька лабораторія

✅ робототехніка

✅ математика

✅ англійська мова

✅ сумизнавство

✅ образотворче мистецтво

✅ оздоровчий клуб

Заняття у Центрі розвитку "Д.І.М." - це захопливі досліди, експерименти, розвиток комунікативних навичок, креативності й інтелекту!

Важливо!

Для реєстрації на гуртки й зворотного зв'язку заповніть, будь ласка, електронну форму за посиланням нижче ⬇️⬇️⬇️

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScsm3FMOpmM5dXNNW17L3DkZiJHFtbfjh6fnhfDipZqZNtvxA/viewform?usp=sf_link

Працюємо на двох локаціях:

Серпнева, 14-а, (р-н Хіммістечка)

0500380326, Перетятько Крістіна Борисівна

вул. Максима Сущенка, 1 (р-н Тімирязівки)

0664181985, Заярна Вікторія Сергіївна

Чекаємо на ваші запити! Заняття розпочинаються у вересні!


До уваги педагогічних колективів закладів позашкільної освіти.

Міністерство освіти і науки України підготувало рекомендації щодо організації освітньої діяльності в закладах позашкільної освіти.

Ознайомитися з листом Міністерства освіти і науки України № 1/4142-22 від 14.04.2022 «Про організацію роботи закладів позашкільної освіти» можна за посиланням


«Ми – ЕКОтворці: весна пробуджує життя!»

Весна надихає! Тож розпочинаємо нову хвилю активної STEAM-діяльності реалізацією проєкту «Ми – ЕКОтворці: весна пробуджує життя!» у межах Всеукраїнської STEM-весни, методичної співпраці педагогів СОЦПО та РТМ, обласного фестивалю STEАM-ідей «ЕКОактивна STEM-весна позашкільна», а також методичної співпраці педагогів СОЦПО та РТМ.

Запрошуємо усіх до активної участі в екологічних ініціативах: пізнавальні інтерактивні онлайн активності, фото-, відео- екоініціативи, творчі мейкерські майстер-класи та багато іншого, що пропонуються колективом педагогів СОЦПО та РТМ.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах.

А також на сторінках хабу позашкільної освіти Сумщини sites.google.com/view/pozashkilnaosvitasumshchyny/golovna

Пропонуємо також висвітлювати свою весняну екологічну активність у соцмережах під хештегом #Ми_ЕКОтворці_позашкілля_Сумщини


Обласний соціально-освітній проєкт «КРОВНА РОДИНА»

З метою посилення виховного потенціалу родини, формування партнерських відносин між педагогами, батьками, державними і громадськими інститутами щодо виховання дітей та учнівської молоді з 2022 року в області реалізовується обласний соціально-освітній проєкт «КРОВНА РОДИНА».

З умовами участі в заходах проєкту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проєктна діяльність).


Центр розвитку "Д.І.М." ОЦПО та РТМ відкриває двері дітям 9-14 років!!!

Запрошуємо до наших гуртків!!!

Пропонуємо учням 4-7 класів заняття за напрямами:

  1. дослідницька лабораторія
  2. робототехніка
  3. математика
  4. англійська мова
  5. сумизнавство
  6. образотворче мистецтво
  7. психологічний клуб

Важливо ‼️‼️‼️

Для реєстрації на гуртки й зворотного зв'язку необхідно заповнити електронну форму за посиланням нижче ⬇️⬇️⬇️

https://docs.google.com/.../1FAIpQLScsm3FMOpm.../viewform...

Або зателефонуйте ☎️ 0664181985

Чекаємо на ваші запити!!! Поспішайте!Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 6 + 6.

^Вгору