Анонси«Майбутнє України»

Сумське територіальне відділення Малої академії наук запрошує учнів 8-11 класів до участі у І етапі ХІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України».

Номінації виставки-конкурсу:

 • електроніка та приладобудування;
 • матеріалознавство та перспективні технології;
 • машинобудування;
 • інформаційно-телекомунікаційні системи та технології;
 • екологія та ресурсозбереження;
 • технічна творчість та винахідництво;
 • робототехніка та робототехнічні системи.

Умови участі: до 20 вересня 2021 року надіслати документи на електронну адресу Сумської МАН sumyman@ukr.net з поміткою «На конкурс Майбутнє України 2021»:

 • заявку
 • тези інноваційного науково-дослідницького проєкту
 • фото демонстраційної моделі або макета (за наявності).

День позашкільника Сумщини

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 30.08.2018 № 515-ОД «Про проведення Дня позашкільника», з метою популяризації сучасних форм роботи з дітьми, напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності щорічно у ІІІ п’ятницю вересня відзначається День позашкільника Сумщини. Цьогоріч цей день припадає на 17 вересня 2021 року.

Традиційно позашкільники області відзначають цей день креативними, цікавими заходами: презентаціями досягнень вихованців, флеш-мобами, інтерактивними розважальними програмами тощо.

Запрошуємо дітей, педагогів, батьківську громадськість, випускників закладів позашкільної освіти минулих років долучитися до святкування Дня позашкільника Сумщини.

Бажаємо педагогам, вихованцям закладів позашкільної освіти творчими здобутками зустріти прийдешнє свято.


Центр розвитку "Д.І.М." ОЦПО та РТМ відкриває двері дітям 9-14 років!!!

Запрошуємо до наших гуртків!!!

Пропонуємо учням 4-7 класів заняття за напрямами:

 1. дослідницька лабораторія
 2. робототехніка
 3. математика
 4. англійська мова
 5. сумизнавство
 6. образотворче мистецтво
 7. психологічний клуб

Важливо ‼️‼️‼️

Для реєстрації на гуртки й зворотного зв'язку необхідно заповнити електронну форму за посиланням нижче ⬇️⬇️⬇️

https://docs.google.com/.../1FAIpQLScsm3FMOpm.../viewform...

Або зателефонуйте ☎️ 0664181985

Чекаємо на ваші запити!!! Поспішайте!


Обласний конкурс соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду»

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 17.02.2021 № 58-ОД «Про обласний конкурс соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду», з метою залучення дітей та учнівської молоді до розвитку громад, розбудови громадянського суспільства започатковано обласний конкурс соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду».

Наразі у сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громадах триває І етап конкурсу, що передбачає публічні виступи виконавців проєктів, зустрічі з громадськістю, засідання «круглих столів» за участю керівників громад, представників закладів освіти, лідерів учнівського самоврядування, соціально відповідального бізнесу, організацію роботи з виконання проєктів.

Перебіг реалізації проєктів має висвітлюватися в засобах масової інформації, на сайтах закладів освіти.

Заявку на участь і звіт про реалізацію проекту-переможця слід надіслати до 03 грудня 2021 року на електронну адресу: osvita.cocpo@sm.gov.ua комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.


Обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я

З метою формування у дітей і молоді навичок здорового способу життя, активізації творчих здібностей, привернення уваги споживачів освітніх послуг до закладів позашкільної освіти як таких, що активно сприяють збереженню та зміцненню здоров’я підростаючого покоління, започатковано обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я».

Положення про конкурс розміщено на нашому сайті.

Сподіваємося, що конкурс буде цікавим для дітей різних вікових категорій, чекаємо на креативні роботи вихованців.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 09.10.2020421-ОД обласний конкурс творчих робіт «Здорове життя – успіх буття» визнано таким, що втратив чинність.


«Кожна дитина має право»

З метою створення умов для рівного доступу дітей до якісної позашкільної освіти, популяризації сучасних форм роботи з дітьми, напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності з 01.01.2018 року в області реалізовується соціально-освітній проект «Кожна дитина має право».

З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 24.01.18 № 42 Про організацію роботи за завданнями обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 3 й 8.

^Вгору