ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Обласний фестиваль ініціатив дитячого самоврядування, відбувся!

24.09.2021

24 вересня 2021 року в м. Суми відбувся обласний фестиваль ініціатив дитячого самоврядування в межах обласного конкурсу соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду».

Організатори фестивалю: Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

До участі в фестивалі долучилися лідери учнівського самоврядування закладів освіти області та координатори реалізації конкурсу проєктів в громадах.

У межах фестивалю працював хаб «Ми лідери – наш голос важливий», Як відмітила директор обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса Тихенко: лідери учнівського самоврядування є потенціалом розвитку громад.

Детальніше »

НАСТАНОВНА НАВЧАЛЬНА СЕСІЯ СУМСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ МАН УКРАЇНИ

21.09.2021

Талановиті науковці Сумщини зібралися 18 вересня на настановну навчальну сесію Сумського територіального відділення МАН України. Приємно зазначити, що уперше за 1,5 роки понад 400 МАНівців зібралися офлайн, щоб поспілкуватися з керівниками відділень, обрати наукового керівника для свого майбутнього дослідження, поспілкуватися зі своїми однолітками, які вже займаються науково-дослідницькою роботою.

Слухачі Сумського територіального відділення МАН активно попрацювали на лекційно-практичних заняттях, індивідуальних консультаціях та заняттях-тренінгах під керівництвом кращих науково-педагогічнх працівників Сумського державного університету, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Сумського національного аграрного університету, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Детальніше »

Переможці Кубку України

21.09.2021

Команда комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю взяла участь у Кубках України серед юнаків з велосипедного та водного туризму, що відбулися 14 – 17 вересня 2021 року у смт Есхар Чугуївського району Харківської області.

Команда велосипедистів у складі Мироненка Дмитра, Скрипки Дарини, Артеменка Данила, Речембея Максима виборола І місце на найскладнішій дистанції змагань «Велоралі». В особистому заліку Мироненко Данило посів ІІІ місце на дистанції «Фігурне водіння», ІІ місце на дистанції «Велокрос»» та ІІ місце у комплексній дистанції». Не гірше виступили й дівчата. Мироненко Діана посіла ІІІ місце на дистанції «Тріал», а Скрипка Дарина – ІІІ місце на дистанції «Велокрос».

Детальніше »

Таборування «Стецьківська Січ»

15.09.2021

Козацьке самоврядування у Стецьківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сумської міської ради має свою історію та традиції. Адже 30 років тема козацько-лицарського виховання є наскрізною в системі виховної роботи закладу, до якої долучаються учні, їх батьки та педагоги.

15 вересня цього року на базі закладу у межах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбулося таборування «Стецьківська Січ». Учасниками заходу стали учні 4-7 класів, а у ролі таборової старшини випробували свої сили досвідчені молоді козаки рою «Побратими» та джури рою «Січові орли».

Діти поринули в захоплюючу атмосферу гри через призму козацьких забав: перевірили свою силу, швидкість і спритність під час змагань «Смуга перешкод» та «Перетягування линви», продемонстрували знання з надання першої домедичної допомоги та історії українського козацтва під час конкурсів «Рятівник», «Відун».

Детальніше »

Новий досвід у спортивному скелелазінні

13.09.2021

12 вересня 2021 року вихованці фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю взяли участь у відкритій Першості клубу ''Абалаковець'' зі спортивного скелелазіння, присвяченого Дню фізичної культури та спорту України. Юні спортсмени змагалися у двох номінаціях: проходження дистанції на швидкість та проходження дистанції на складність.

Найкращі результати у проходженні дистанції на швидкість у своїх вікових групах показали Лапа Віра (І місце), Ярошенко Єлизавета (ІІ місце), Хахуля Філіп (ІІІ місце), Деменко Анатолій (ІІІ місце).

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Дипломи переможців і призерів Науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення МАН

17.05.2021

drive.google.com/drive/folders/1JKhPpNEwjOYre3OGrgYO_Oq6jeLoc75r?usp=sharing

Підсумки науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення Малої академії наук України

26.04.2021

Підсумки науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення Малої академії наук України можна переглянути на ютуб-каналі за посиланням...

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 7 і 9?

^Вгору