ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

ХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ВИСТАВКА-КОНКУРС «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»

26.11.2021

24 – 25 листопада 2021 року відбулася ХІІ Всеукраїнська виставка-конкурс «Майбутнє України». Учасниками грандіозної наукової події 138 учнів юних науковців з різних регіонів України, серед них і слухачі Сумського територіального відділення Малої академії наук України.

Вони гідно представляли Сумщину на цьому інтелектуальному заході.

Так, номінації «Матеріалознавство» ІІІ місце здобула Фесун Анна, вихованка Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради, учениця 11 класу Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів. Анна вразила членів журі поєднанням матеріалознавства та художньої творчості. Тема роботи: «Магнітна рідина в образотворчому мистецтві».

У номінації «Екологія та ресурсозбереження» ІІІ місце посів Сіняєв Руслан, вихованець Комунального закладу "Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді" Роменської міської ради. Тема його роботи «Акустично-електричний перетворювач енергії».

Детальніше »

Здоровим бути здорово!

26.11.2021

«Рухайся більше – житимеш довше» – цю народну мудрість цілком поділяють вихованці фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. З 20 до 21 листопада 2021 року вони взяли участь у змаганнях з фізичної підготовки «Valeo! – бути здоровим».

Захід проводився за змішаною формою: очно для дітей молодшої вікової групи та дистанційно для дітей середньої та старшої вікових груп. Змагання проводилися у трьох видах: присідання, качання пресу, жим від підлоги.

У вправі «присідання» найкращі результати у своїх вікових групах показали Курілов Артем, Денисенко Дар’я, Нажміддінов Данііл, Голопьоров Михайло, Білявський Давід, Голопьорова Катерина, Галушка Даніл, Донченко Надія, Штогрін Вячеслав, Акименко Анастасія.

Детальніше »

Конкурс дитячого малюнку

26.11.2021

Підбито підсумки щорічного обласного конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свій рідний край», що цьогоріч проходив за номінацією «Казки мого дитинства».

На ІІ (заочний) етап конкурсу було представлено 141 творчу роботу здобувачів освіти 56 закладів позашкільної, загальної середньої освіти області.

Журі розглянуло конкурсні роботи учасників за двома віковими категоріями: 5 – 7 років; 8 – 10 років.

Учасники конкурсу продемонстрували високу майстерність володіння різноманітними техніками образотворчого мистецтва: живопис, графіка, пуантилізм тощо.

Детальніше »

ЧАРІВНІ ТУРИСТСЬКІ ВУЗЛИ

24.11.2021

А чи відомо вам, що туристські вузли походять від морських вузлів? А чи вмієте ви зав’язати мотузки так, як їх з’єднують справжні шукачі пригод?

У межах методико-педагогічного проєкту «Професійна взаємодія – запорука успішності педагога» вихованці гуртка образотворчого мистецтва (керівник Транкова Світлана Євгенівна) відкрили для себе можливості туристських вузлів. Під керівництвом педагога фізкультурно-спортивного відділу Лапи Наталі Ігорівни вони навчилися в’язати та дізналися функціональне призначення вузлів «прямий» та «стремено» і дійшли висновку, що туристські вузли можна легко застосовувати у повсякденному житті!

Так завдяки співпраці педагогів Центру юні художники відкрили для себе нові знання та здобули нові навички. А чарівна країна Позашкілля готує для своїх мешканців нові відкриття.

Детальніше »

Тиждень толерантності - свято поваги та розуміння

23.11.2021

Відповідно до плану роботи комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти і роботи з талановитою молоддю у 2021 році з 15 по 20 листопада було проведено Тиждень толерантності. Метою Тижня є формування у вихованців морально-етичних цінностей, розвитку здатності поважати права і свободи інших людей, виховання толерантних стосунків між учасниками освітнього процесу.

Девізом Тижня стали слова Кофі Аннана: «Толерантність – це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями». Зміст цих слів дуже близький нашим вихованцям, бо кожен з них по різному виявляє себе у творчій діяльності і має неодну цікаву ідею…

До проведення Тижня активно долучилися вихованці всіх гуртків і творчих об’єднань. Діти брали участь у тренінгах, навчалися розуміти тих, хто поряд, помічати позитивні якості в собі та однолітках, здобували навички толерантного спілкування.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Дипломи переможців і призерів Науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення МАН

17.05.2021

drive.google.com/drive/folders/1JKhPpNEwjOYre3OGrgYO_Oq6jeLoc75r?usp=sharing

Підсумки науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення Малої академії наук України

26.04.2021

Підсумки науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення Малої академії наук України можна переглянути на ютуб-каналі за посиланням...

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 7 + 1.

^Вгору