ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Тримаймо освітянський фронт!

27.01.2023

Підбито підсумки діяльності Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за еколого-натуралістичним напрямом у 2022 році. У надзвичайно складний час повномасштабної війни педагогами закладу реалізовано основні освітні завдання з виховання національно й екологічно свідомого підростаючого покоління, організовано й розроблено нові форми й методи організації освітнього процесу в умовах війни, забезпечено участь вихованців у заходах різного рівня, створено умови для роботи з дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб, організовано активну волонтерську діяльність.

Вдячні за відзнаку діяльності педагогічного колективу закладу на всеукраїнському рівні сертифікатом високого рейтингу від Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Детальніше »

ФЕСТИВАЛЬ «НАШІ РЕКОРДИ»

25.01.2023

22 січня 2023 року відбувся фестиваль вихованців фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою "Наші рекорди". Під час заходу відбулося нагородження за підсумками змагань зі спортивного орієнтування "Парк-тур - 2022" та змагань з пішохідного туризму "Кубок Центру -:2022".

Минулий рік довів, що українці – сильні та мужні. Об'єднані єдиними прагненнями та цілями, ми впевнено досягаємо своєї мети. Юні спортсмени щиро вірять , що своїми спортивними перемогами наближають нашу спільну ПЕРЕМОГУ. Долаючи страх, біль, переборюючи лінь і тривоги, вони доводять, що є нескореними громадянами вільної держави, справжніми українцями. Тому символічним є те, що дата проведення цьогорічного фестивалю «Наші рекорди» припала саме на День Соборності України.

Детальніше »

Змагання зі спортивного орієнтування «Різдвяний парк-тур»

10.01.2023

Вихованці фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботу з талановитою молоддю розпочали рік змаганнями зі спортивного орієнтування «Різдвяний парк-тур». Дистанцію за вибором юні спортсмени проходили у святково-новорічній атмосфері, на Театральній площі.

Захід відбувся успішно: сонячна погода створила чудовий настрій, а фізичне навантаження – позитивний заряд на увесь наступний тиждень.

Детальніше »

Підбито підсумки ІІ етапу обласного конкурсу дитячого малюнку «Я люблю свій рідний край». У 2022 році конкурс проходив за номінацією «Новорічні привітання нашим героям».

09.01.2023

На конкурс було представлено 155 творчих робіт вихованців, учнів закладів позашкільної, загальної середньої освіти області.

Журі розглянуло конкурсні роботи учасників за двома віковими категоріями: 5 – 7 років; 8 – 10 років.

Творчі роботи вихованців характеризуються оригінальністю та виразністю сюжетів, малюнки сповнені вдячністю воїнам – захисникам України та містять щирі побажання миру, найшвидшого повернення з перемогою.

Учасники конкурсу продемонстрували високий рівень володіння різноманітними техніками образотворчого мистецтва (живопис, графіка, пуантилізм тощо).

Детальніше »

Обласний новорічний бал лідерів учнівського самоврядування

28.12.2022

26 грудня 2022 року відбувся традиційний обласний новорічний бал лідерів учнівського самоврядування, який є своєрідним підсумком освітньої, волонтерської, благодійної діяльності патріотично налаштованої учнівської молоді Сумщини, підсумком року, що назавжди закарбувався у наших серцях, зміцнив нашу віру у власні сили і згуртував українців воєдино на майбутні перемоги і звершення!

Учасників заходу привітав керівник Сумської військової адміністрації, голова обласної державної адміністрації Дмитро Живицький, який зазначив, що саме за такою активною, талановитою учнівською молоддю майбутнє нашої держави! З вітальним словом до учасників балу звернулися директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, а також начальник штабу, заступник командувача оперативно-тактичного угрупування «Суми» полковник Олег Телінкевич.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Наказ_ПІДСУМКИ_деп_2021-2022

01.06.2022

Наказ_ПІДСУМКИ_деп_2021-2022

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

21.02.2022

Підсумковий протокол ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (15-18 лютого 2022 р.)

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 6 і 6?

^Вгору