ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Навчальна сесія обласної школи "Лідер"

28.05.2022

27.05.2022 року у форматі онлайн відбулася навчальна сесія обласної школи «Лідер», до роботи якої долучились 80 лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої, позашкільної освіти. Слухачі школи взяли участь у тренінгу «Наближаємо перемогу разом. Волонтерський рух», який провела Ірина Пархоменко, доктор філософії, методист ОЦПО та РТМ, у майстер-класі з ораторського мистецтва від Дмитра Будянського, доцента кафедри образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології Сумського державного університету ім. А.С. Макаренка. у занятті практикумі «Як вести за собою» разом з Валентиною Скорик, завідувачкою організаційно-масового відділу ОЦПО та РТМ, також зі слухачами школи працювала Крючкова Євгенія, лідер студентського самоврядування СДПУ ім. А.С. Макаренка. Про реалізацію учнівських активносте в межах обласного конкурсу соціально-освітніх проектів розповіла Людмила Висоцька, завідувачка методичного відділу ОЦПО та РТМ, з деякими матеріалами засідання школи «Лідер» ви можете ознайомитися за посиланням. До наступної зустрічі слухачі школи мають підготувати домашнє завдання: розробити модель учнівського самоврядування свого закладу.

Детальніше »

Я. Родина. Україна

28.05.2022

Підбито підсумки ІІ (заключного) етапу обласного Фестивалю - конкурсу родинних гербів «Я. Родина. Україна».

На Фестиваль - конкурс було представлено 45 робіт, авторами яких є учні, вихованці 33 закладів загальної середньої, позашкільної освіти області.

Учасники конкурсу здійснили значну пошуково-дослідницьку роботу щодо вивчення історії свого роду в загальній історії України. Вони створили герби своїх родин, описали їх, знайшли цікаву інформацію про походження прізвищ родин, роль сімей у різних історичних періодах.

Детальніше »

ПЕРШИЙ КРОК У НАУКУ

24.05.2022

21 травня у День науки України юні науковці Сумщини взяли участь в обласній науково-практичній конференції "Перший крок у науку", що традиційно проходить в межах навчальної сесії для слухачів Сумського територіального відділення МАН. У цьому році 113 учасників презентували журі результати власних досліджень у різних наукових відділеннях.

Неймовірно цікаво спостерігати за презентацією робіт юних дослідників, адже будь які, навіть складні завдання вони перетворюють на крутезні трендові проєкти.

Пишаємося талановитою молоддю Сумщини!!!

Дипломи переможці та призери конференції за лінком

Детальніше »

ЄВРОФЕСТ-2022

24.05.2022

У День науки 21 травня відбулося нагородження переможців та призерів ІІ Всеукраїнського творчого фестивалю до Дня Європи «Єврофест-2022», що проводився Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Кіровоградським обласним центром дитячої та юнацької творчості.

Єврофест-2022 об’єднав в режимі онлайн понад 3000 учасників з різних куточків України. Тема цьогорічного фестивалю: «Європа – наш спільний дім. Спільне сьогодення. Спільні цінності. Спільне майбутнє».

Слухачі Сумського територіального відділення Малої академії наук України активно долучилися до фестивальних заходів.

У конкурсі «Відеопоезія» з понад 480 учасників кращими стали:

 

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

21.02.2022

Підсумковий протокол ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (15-18 лютого 2022 р.)

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 6 + 3.

^Вгору