ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

ПЕРЕМОГИ СУМСЬКИХ ОРІЄНТУВАЛЬНИКІВ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ (БІГОМ)

27.09.2023

З 20 до 24 вересня 2023 року в м. Київ відбувся Чемпіонат України серед вихованців закладів позашкільної освіти зі спортивного орієнтування (бігом). У змаганнях взяла участь команда вихованців Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівники Зикова Лілія, Пугач Михайло).

У перший день Чемпіонату на короткій дистанції кращі результати показали Медвєдєв Кирило – ІІ місце у групі Ч - 18, Спіріна Софія – ІІІ місце у групі Ж - 16, Заяц Владислава – ІІІ місце у групі Ж - 14.

Другий день змагань приніс нові перемоги. Так, на середній дистанції призові місця посіли Медвєдєв Кирило (ІІ місце) та Іванчихін Даниіл (ІІІ місце).

Естафета у третій змагальний день – і знов блискуча перемога: І місце у групі Ч-18 здобули Медвєдєв Кирило та Іванчихін Даниїл, І місце у групі Ж-18 – Спіріна Софія та Сухініна Катерина, ІІІ місце у групі Ч-12 – Назар Тарасенко та Матвій Сердюк.

Детальніше »

РЕГІОНАЛЬНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «КОД ТВОРЧОСТІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ: РІК 2023»

15.09.2023

13 вересня відбулося засідання регіонального круглого столу «Код творчості Лесі Українки: рік 2023», організованого Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з Сумською обласною універсальною науковою бібліотекою, Сумським обласним краєзнавчим музеєм та Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Учасники круглого столу обмінялися думками з приводу творчості Лесі Українки та окреслили шляхи нових підходів до її популяризації.

Детальніше »

П’ять речей, які ти можеш зробити, щоб захистити себе від шахраїв

14.09.2023

  • 1. Будь пильним та обережним;
  • 2. Не перераховуй кошти не верифікованим особам;
  • 3. Уникай фейкових сторінок у соціальних мережах;
  • 4. Не розголошуй свої персональні дані;
  • 5. Ознайомся з шахрайськими схемами тут.

З вами зв’язався працівник банку?

Пам’ятай про 5 фактів

  • 1. Реальний працівник банку не просить надсилати кошти! Лише шахраї наполягають на оплаті грошовим переказом чи криптовалютою;
  • 2. Працівнику банку не потрібна інформація про ваш картковий рахунок! Ніколи не передавай інформацію про твої рахунки тому хто телефонує;
  • 3. Не повідомляй нікому тимчасові паролі, які приходять в смс-повідомленні! Розголошення цієї інформації призведе до втрати коштів;
  • 4. Не переходь за посиланнями! Не натискай на посилання, які надсилає тобі “працівник банку”;
  • 5. Не виконуй ніяких дій у банкоматах чи терміналах. Співробітник банку не надає вказівок щодо проведення маніпуляцій у банкоматах чи терміналах.

Детальніше »

Всеукраїнський навичковий формум ”Юні нобеліанти”

28.08.2023

22-23 серпня 2023 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся Всеукраїнський навичковий формум ”Юні нобеліанти”. Кращі досягнення юннатів Сумщини під час спіч-сесії “Мої досягнення — наш успіх!” презентували вихованки комунального закладу Сумської обласної ради - обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Ашенафі Мартіна, Марченко Вероніка, Статівка Катерина. Учасники форуму дізналися як швидко позбутися стресу та налаштуватися на науково-дослідницьку діяльність під час тренінгу “Програма психофізіологічної саморегуляції” та прокачали свої навички під час майстер-класів “Нові навички = нові можливості”.

Детальніше »

Упевнено крокуємо до Перемоги і розпочинаємо новий навчальний рік!

22.08.2023

Літо – час змістовного, творчого й пізнавального дозвілля для дітей і час творчого пошуку для педагогів!

У Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю проведено цикл літніх практикумів з реалізації STEM-проєкту, спрямованого на розвиток пізнавальних, креативних й дослідницьких здібностей обдарованих здобувачів освіти.

На літній період заклад перетворився на експериментальний майданчик з апробації форм і методів освітньої діяльності в межах обласної програми «Молода генерація Сумщини», спрямованої на пошук і супровід талановитих представників підростаючого покоління.

Завдяки підтримці батьківської громадськості й представників волонтерського руху стало можливим реалізувати поставлені освітні завдання. Особливі слова подяки Ксенії Гринник за допомогу в забезпеченні матеріалами для мейкерської діяльності й VR-обладнанням для упровадження освітніх STEM-технологій.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Вітаємо усіх із закінченням 2 етапу Конкурсу МАН

18.02.2023

Маємо чудову новину! Цьогоріч розширено діапазон можливостей у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт!

Друзі, окрім призових місць, учасники конкурсу будуть відзначені спеціальними нагородами. Номінації допоможуть відзначити нові значущі та актуальні сторони ваших досліджень, а отже — буде можливість відкрити нові МАНівські імена, які зробили свій, індивідуальний, внесок у юнацьку науку країни.

Підсумковий протокол ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (13-16 лютого 2023 р.)

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 7 і 6?

^Вгору