ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

ГРА «ДЖУРА» ВИХОВУЄ ПАТРІОТІВ

05.06.2023

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), створена у 2003 році з ініціативи Українського козацтва і є на сьогодні єдиною системною формою виховної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості.

1-3 червня у м. Суми пройшов обласний етап гри «Джура», учасниками якої стали близько 150 джур старшої (15-17 років) та середньої (11-14 років) вікових груп.

До участі в обласному етапі гри долучилося 16 роїв-переможців І етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Андріяшівської, Миколаївської, Боромлянської, Попівської сільських рад, Краснопільської селищної ради, Кролевецької, Конотопської, Роменської, Лебединської, Путивльської, Буринської, Тростянецької, Сумських міських рад.

Детальніше »

«УКРАЇНСЬКА РОДИНА – МІЦНА І ЄДИНА»

30.05.2023

27 травня 2023 року у межах обласного соціально-освітнього проєкту «КРОВНА РОДИНА» відбувся обласний конкурс малюнків «Українська родина – міцна і єдина».

На розгляд журі було представлено конкурсні малюнки переможців І етапу конкурсу молодшої, середньої, старшої вікових груп; вищого та основного рівнів виконавської майстерності. У обласному етапі фестивалю взяло участь 169 учнів, вихованців творчих об’єднань образотворчого мистецтва закладів загальної середньої, позашкільної освіти Білопільської, Буринської, Ворожбянської, Глухівської, Охтирської, Путивльської, Роменської, Сумської, Тростянецької, Шосткинської міських рад; Дубов’язівської, Есманьської, Краснопільської, Кириківської, Недригайлівської, Миколаївської, Липоводолинської, Чупахівської, Хотінської селищних рад; Андріяшівської, Березівської, Боромлянської, Бочечківської, Верхньосироватської, Комишанської, Миколаївської, Новослобідської, Попівської, Синівської, Хмелівської, Чернеччинської сільських рад, комунального закладу Сумської обласної ради «Путивльський мистецький ліцей», комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Детальніше »

Підсумковий модуль обласної STEM-школи для педагогів закладів позашкільної освіти

27.05.2023

Підсумковий модуль обласної STEM-школи для педагогів закладів позашкільної освіти проведено 26 травня 2023 р. в асинхронному форматі.

Підбито підсумки діяльності у 2022/2023 н.р. Учасниками школи стало понад 140 педагогів, які протягом навчального періоду отримали теоретичні знання й практичні навички з питань реалізації STEM-освіти у змішаному форматі в умовах закладів позашкільної освіти. Створено електронний кейс авторських інтерактивних освітніх STEM-продуктів.

Про результативність навчання в STEM-школі свідчить активна участь педагогів закладів позашкільної освіти в обласному фестивалі STEM-ідей «ЕКОактивна STEM-весна позашкільна» (квітень 2023 р.). А також у заходах Всеукраїнської STEM-весни.

Детальніше »

УКРАЇНА ПАМ’ЯТАЄ, І СВІТ НЕ ЗАБУДЕ

26.05.2023

25 травня відбулася Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Україна пам’ятає, і Світ не забуде», яка стала підсумком однойменної акції, що тривала з січня по травень цього року та була приурочена до 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Для участі в конференції було надіслано 126 краєзнавчо-дослідницьких робіт з 22 областей України та м. Києва. Конференція проводилась у 4 секціях.

Від Сумської області в роботі конференції брали участь 8 переможців обласного етапу. Вихованка гуртка «Літературне краєзнавство» ОЦПО та РТМ Неллі Кузнєцова (керівник С.В. П’ятаченко) виступила з доповіддю «Голодомор на Сумщині в спогадах очевидців».

Детальніше »

Підсумкове засідання обласної школи «Лідер»

25.05.2023

Відбулося підсумкове засідання обласної школи «Лідер», під час якого випускники презентували свої напрацювання, поділилися досвідом, щодо проведення заходів, реалізації проєктів. Незважаючи на нелегкий і напружений начальний рік, кожен лідер та його команда намагалися зробити життя закладу освіти цікавим, насиченим корисними справами, різноманітним. Учнівська молодь долучалася до волонтерської діяльності; брали участь в акціях: «Зігрій воїна», «Тепло сердець», «Добрий вчинок», брала участь в обласному соціально-освітньому проєкті «Діти розбудовують громаду»; екологічних проєктах: «Зробимо громаду ЕКО свідомою».

Вихованці, які пройшли курс навчання в обласній школі «Лідер» у 2022/2023 навчальному році, отримають свідоцтво про позашкільну освіту.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Вітаємо усіх із закінченням 2 етапу Конкурсу МАН

18.02.2023

Маємо чудову новину! Цьогоріч розширено діапазон можливостей у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт!

Друзі, окрім призових місць, учасники конкурсу будуть відзначені спеціальними нагородами. Номінації допоможуть відзначити нові значущі та актуальні сторони ваших досліджень, а отже — буде можливість відкрити нові МАНівські імена, які зробили свій, індивідуальний, внесок у юнацьку науку країни.

Підсумковий протокол ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (13-16 лютого 2023 р.)

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 5 і 4?

^Вгору