ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини»

16.04.2021

Вітаємо юних майстрів, які стали переможцями обласного конкурсу творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини»!

Номінація «Витинання»,

тематика – «На Великдень сонце грає»

1. Колесніков Андрій, вихованець «Зразкового художнього колективу» творчого об’єднання «Витинанки» комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський міський Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області», керівник Романцов Сергій Васильович;

Детальніше »

«Підкорюємо нові горизонти»

16.04.2021

Продовжуємо навчатися

15 квітня відбулася чергова зустріч лідерів учнівського самоврядування України в межах тренінгової програми «Підкорення нових горизонтів». Тематика зустрічі «Фандрейзинг: як залучити додаткові ресурси до свого проєкту?».

Випускники Національної Дитячої Ради Столбунов Данило і Євгенія Ткаченко провели для активної учнівської молоді тренінги з тем: «Як отримати грант», «Як отримати кошти громадського бюджету».

До спілкування долучилася експертка команди Zero Waste у місті Херсон Ольга Демченко. Вона поділилася власним досвідом залучення коштів місцевої громади для втілення ЕКО-проєктів. Після теоретичної частини перейшли до практики: розробляли спільний проєкт «Ми за чисті водойми».

Детальніше »

«ЕкоТехноАрт»

16.04.2021

У межах обласного місячника екології «Екожиття – наше майбуття» 1 квітня у науково-технічному відділі стартував проєкт технічної творчості з апсайклінгу «ЕкоТехноАрт» в межах обласного місячника екології «Екожиття – наше майбуття». Сутність проєкту полягає у творчому використанні того, що могло стати сміттям і псувати навколишнє середовище.

І етап проєкту (1 – 7 квітня) - збір вторинної сировини

До участі в цьому етапі долучилися вихованці гуртків «Геометричне моделювання», «Робототехніка: вступ для першачків», «Початкове вивчення основ володіння ПК», «LEGO-робототехніка WeDo».

За 6 днів діти зібрали: 15 кг макулатури, 75 пластикових пляшок, 30 алюмінієвих бляшанок, 400 пластикових кришечок, 180 компакт дисків.

З частини зібраних матеріалів вихованці почали створювати артоб’єкти, решту вторинної сировини педагоги з вихованцями здали до пунктів прийому.

     

Детальніше »

День Землі – щодня!

14.04.2021

Центр розвитку і професійного самовизначення «Д.І.М.» СОЦПО та РТМ продовжує екологічну освітню діяльність у межах IV Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2021» та ініціативи Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю «Екожиття – наше майбуття» (#Позашкілля_Сумщини_екопростір_для_людини).

 
 

Детальніше »

Архів новин

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 1 й 6.

^Вгору